6:17 2 0-0 0-1 2-2 0 0 0 0 0 2
7:16 0 0-3 0-0 0-0 2 1 0 0 0 -2
53 19-38 1-16 12-17 32 11 3 7 5 51
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

22:00 val.: „Barcelona“ starto penketą sudarys Marcelinho Huertas, Juanas Carlosas Navvaro, Alejandro Abrinesas, Erazemas Lorbekas ir Nate'as Jawai. Tuo tarpu „Panathinaikos“ gretose rungtynes pradės Jonas Mačiulis, Roko Leni Ukičius, Stephane'as Lasme, Dimitris Diamantidis bei Kostas Tsartsaris.

2:2, 1 min.: Pirmuosius mačo taškus pelno Marcelinho Huertas, tačiau tuo pačiu netrukus atsako ir Roko Leni Ukičius.

6:5, 3 min.: Jonas Mačiulis atidaro ir savo taškų sąskaitą, o kol kas jo pavardę itin dažnai linksniuoja mačo komentatoriai.

John Hobbs ‏@johnswisshobbs

Dimitris Diamantidis jau prasižengė antrą kartą per dvi minutes, bet vis dar lieka aikštelėje. Nervingas startas abiems komandoms.

14:6, 5 min.: Atėnų „Panathinaikos“ jau gali skambinti pavojaus varpais. Neabejotas komandos lyderis Dimitris Diamantidis užsidirba jau trečią pražangą ir palieka aikštelę, o graikai jau turi 8 taškų deficitą.

Vytautas Šulskis ‏@Vman44

Gal kas gali numesti linką per kurį rodo Eurolygos rungtynes lietuvių arba anglų kalba? :)

Lemiamos Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynės sudomino ir „Šiaulių“ puolėją Vytautą Šulskį. Nuorodomis, kur galima žiūrėti šį susitikimą, galite pasidalinti komentaruose.

20:10, 7 min.: Šarūnas Jasikevičius žengia į aikštelę. „Barcelona“ pagrindinis ginklas – priekinė linija.

Emiliano Carchia ‏@SportandoBasket

Shakira stebi rungtynes!!

28:14, 10 min.: „Šarūnas Jasikevičius visada atlieka puikius perdavimus“, – rėžė mačo komentatoriai. Šį kartą lietuvis sukūrė puikią progą atakuoti Marcelinho Huertui, kuris smeigė tritaškį.

Po dar vieno Joe Ingleso tolimo šūvio „Barcelona“ susikrauna rekordinę persvarą ir priverčia „Panathinaikos“ vyriausiąjį trenerį Argirį Pedoulakį prašyti minutės pertraukėlės.

„Barcelona“: Marcelinho Huertas 7, Joe Inglesas 6 (2/2 trit.), Juanas Carlosas Navarro 5, Erazemas Lorbekas ir Nate'as Jawai po 3.

„Panathinaikos“: Stephane'as Lasme 4, Michaleas Bramosas 3.

Eurohoops.net ‏@Eurohoopsnet

Įdomus faktas: „Barcelona“ per pirmą kėlinį atkovojo tris kamuolius puolime, kuomet „Panathinaikos atkovojo du kamuolius gynyboje.

33:18, 13 min. Juanas Carlosas Navarro paleidžia dar vieną tritaškį ir įžengia į dviženklę taškų zoną.

37:20, 15 min.: Joe Inglesas po susidūrimo su varžovu atsiduria ant parketo ir skausmo perkreiptu veidu skubiai palieka aikštelę. Iki tol jis buvo pelnęs 8 taškus bei atkovojęs 3 kamuolius. Australas taip pat buvo naudingiausias „Barcelona“ krepšininkas, surinkęs 13 naudingumo balų.

Dinozaurų dvikova!!! Nate'as Jawai prieš Sofoklį Schortsanitį!!!!

39:25, 17 min.: Roko Leni Ukičius pataiko iš toli ir tai yra pirmasis „Panathinaikos“ tritaškis po pirmų trijų netaiklių metimų. Tuo tarpu „Barcelona“ iš toli atakuoja 50 proc. tikslumu (5/10 trit.).

42:33, 19 min.: Dimitris Diamantidis grįžo į aikštelę, Stephane'as Lasme deda į šeimininkų krepšį, „Barcelona“ prameta tritaškį ir prasižengia, Lasme sumeta dvi baudas, o „Panathinaikos“ mažina deficitą iki vienženklio.

„Barcelona“: Juanas Carlosas Navarro 10, Joe Inglesas 8, Marcelinho Huertas 7, Nate'as Jawai 7 (3/3 dvit.), Erazemas Lorbekas 6.

„Panathinaikos“: Stephane'as Lasme 10, Roko Leni Ukičius 5, Kostas Tsartsaris ir Jamesas Gistas 4.

John Hobbs ‏@johnswisshobbs

Trys Dimitrio Diamantidžio pražangos aiškiai pakenkė „Panathinaikos“. Jeigu jis nebūtų susidūręs su pražangų problema, rezultatas būtų žymiai kitoks.

„Rungtynes pradėjome gerai, ypač gynyboje. Tuo tarpu antrame kėlinyje turėjome problemų po krepšiais. Dabar turime susikoncentruoti likusiai mačo pusei, gerai gintis ir taikliai atakuoti krepšį“, – po pirmos rungtynių pusės kalbėjo „Barcelona“ strategas Xavieras Pascualis.

46:37, 22 min.: „Panathinaikos“ antrą mačo pusę pradeda kaip mat agresyviau, nei pirmąją, o Jonas Mačiulis demonstruoja patikimą gynybą prieš Juaną Carlosą Navarro.

48:39, 25 min.: „Barcelona“ komandai pirmauti netrukdo net ir pasyvus žaidimo stilius. Katalonai metė vos 4 baudas ir visas jas pataikė. Tuo tarpu varžovai realizavo 10 baudų iš 15 bandymų.

Teisėjai švilpia abejotinus žingsnius Jonui Mačiuliui. Ante Tomičius pelno pirmuosius taškus „iš žaidimo“.

51:41, 28 min.: „Barcelona“ komanda jau dešimt minučių negali pataikyti tritaškio. Paskutinis Erazemo Lorbeko bandymas atsimuša į lanką, tačiau slovėnas yra paskutinis šeimininkų krepšininkas, kuris pataikė iš toli. Tai jis padarė antrojo kėlinio pabaigoje.

51:43, 30 min.: Kai atrodė, jog kamuolys išlėks į užribį ir atiteks „Barcelona“ komandai, Jonas Mačiulis, lyg viesulas atskubėjo prie Juano Carloso Navarro bei paleido į jį kamuolį. Lietuvis taip išsaugojo „Panathinaikos“ ataką, kuri leido rezultatyviai užbaigti trečią kėlinį.

„Barcelona“: Juanas Carlosas Navarro 10, Nate'as Jawai 9, Joe Inglesas 8, Marcelinho Huertas 7.

„Panathinaikos“: Stephane'as Lasme 14, Roko Leni Ukičius 7, Jamesas Gistas 6.

51:45, 31 min.: Dimitris Diamantidis smeigia tritaškį, tačiau užmina ant linijos, ir „Panathinaikos“ vėl alsuoja „Barcelona“ ekipai į nugarą.

54:45, 34 min.: Juanas Carlosas Navarro nutraukia „Barcelona“ tritaškių badą bei padidina skirtumą tarp komandų, bet tuo pačiu užsidirba ir įspėjimą už vaidybą.

56:47, 35 min.: Lietuvių žybsnis Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėse – Šarūnas Jasikevičius apsigina nuo Roko Leni Ukičiaus atakos, o Jonas Mačiulis prideda dvitaškį.

Javier Gancedo ‏@ganchetto

Where Navarro happens

59:49, 36 min.: „Panathinaikos“ dvigubina gynybą prieš Šarūną Jasikevičių, tačiau patyręs veteranas sugeba išprovokuoti pražangą bei realizuoti dvi svarbias baudas.

59:51, 37 min.: Tuo tarpu kitoje aikštės pusėje Jonas Mačiulis smeigia dvitaškį.

59:53, 38 min.: Jonas Mačiulis dar kartą įrodo savo šaltakraujiškumą – sumeta dvi baudas, o „Barcelona“ persvara tirpsta iki šešių taškų.

62:53, 39 min.: Marcelinho Huertas deda labai svarbų žingsnį finalo ketverto link. Brazilas paleidžia tolimą bombą ir katalonams sugrąžina devynių taškų pranašumą bei priverčia „Panathinaikos“ prašyti minutės pertraukėlės.

64:53, 40 min.: Dimitris Diamantidis prameta laisvas, Stephane'as Lasme nesugeba pataikyti iš po krepšio, o Šarūnas Jasikevičius deda paskutinį tašką šiose rungtynėse – be klaidų sumeta dvi baudas.