3:02 0 0-0 0-0 0-0 1 0 0 0 0 1
23:29 4 2-5 0-3 0-0 2 4 3 3 0 3
67 23-55 4-16 9-11 41 12 7 13 2 62
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

0:0, 1 min.: Komandos rungtynes pradeda tokiais starto penketais: „Prienai“ – Gediminas Orelikas, Artūras Milaknis, Gintaras Kadžiulis, Artūras Valeika ir Arnas Labuckas. „Neptūnas“ – Simas Galdikas, Rashaunas Broadusas, Deividas Gailius, Vytautas Šarakauskas bei Martynas Mažeika.

0:4, 2 min.: „Neptūnas“ pelno keturis taškus be atsako ir jau dvi minutes neleidžia varžovams atidaryti savo taškų sąskaitą.

3:4, 3 min.: Gintaras Kadžiulis pelno pirmuosius „Prienų“ taškus po pirmu trijų netaiklių šūvių.

4:9, 5 min.: „Neptūno“ ekipa energingai pradeda rungtynes, tačiau taip pat nepasižymi itin geru tikslumu – pataikė tik 4 metimus iš 13 bandymų. Tuo tarpu prieniškiai krepšį „iš žaidimo“ atakuoja tik 14,2 proc. taiklumu (1/7 metimų).

6:11, 6 min.: Siimas-Sanderis Vene atlieka puikų perdavimą Artūrui Valeikai, kuris laisvas deda į krepšį, tačiau netrukus dvitaškiu atsako ir Marius Runkauskas.

10:19, 9 min.: „Neptūnas“ puikiai išnaudoja savo ūgio persvarą baudos aikštelėje ir didina savo persvarą iki rekordinės.

13:20, 10 min.: Arnas Labuckas smeigia tritaškį ir tampa vos ketvirtu žaidėju, kuris pelno taškus „Prienų“ ekipai.

18:20, 10 min. Simas Galdikas baudžiamas nesportine pražanga, o šeimininkai per pusę minutės spurtuoja 8:0 ir sumažina skirtumą iki vieno metimo.

„Prienai“: Artūras Valeika 5, Siimas-Sanderis Vene 4, Arnas Labuckas, Gediminas Orelikas ir Gintaras Kadžiulis po 3.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 6, Vytautas Šarakauskas 4, Marius Runkauskas 4.

20:22, 11 min.: Į aikštelę vos įžengęs Laurynas Mikalauskas puskabliu pelno du taškus ir nutraukia „Prienų“ spurtą 10:0.

23:26, 13 min.: Aikštėje tvyravusį chaosą nutraukia Valdo Vasyliaus taškai iš po krepšio ir taip puolėjas atidaro savo taškų sąskaitą.

23:28, 15 min.: Artūrui Valeikai atsisėdus ant suolo „Prienai“ liko be vidurio puolėjo ir tikro sunkiojo krašto puolėjo. Tuo pasinaudoję Valdas Vasylius dar kartą baudžia varžovus iš po krepšio, o Virginijus Šeškus prašo minutės pertraukėlės.

26:30, 16 min.: Šeimininkai ištampo „Neptūno“ gynybą ir atmeta kamuolį prie tritaškio linijos stovinčiam Gediminui Orelikui, kuris prideda tris taškus. Kitoje atakoje Valdas Vasylius atsako dvitaškiu.

32:35, 19 min.: „Prienai“ jau daugiau kaip tris minutes negali pelnyti taškų „iš žaidimo“, tačiau tai netrukdo jiems alsuoti „Neptūnui“ į nugarą.

34:37, 20 min.: „Neptūnas“ toliau dominuoja po krepšiai – klaipėdiečiai atkovojo 23 kamuolius (iš jų 9 puolime), kuomet varžovai sugriebė vos 16 kamuolių (iš jų tik 4 puolime).

37:37, 20 min.: Gintaras Kadžiulis paleidžia tolimą bombą ir ketvirtą kartą lygina rungtynių rezultatą.

„Prienai“: Gintaras Kadžiulis 10, Siimas-Sanderis Vene 10, Gediminas Orelikas 8.

„Neptūnas“: Deividas Gailius, Vytautas Šarakauskas, Marius Runkauskas ir Valdas Vasylius po 6.

41:40, 22 min.: Iš pradžių Artūras Milaknis neapsigina prieš Vytauto Šarakausko tolimą metimą, o netrukus ir pats nepataiko. Tiesa, antrasis jo bandymas pasiekia tikslą ir pirmą kartą persveria rezultatą „Prienų“ naudai.

46:40, 24 min.: „Prienai“ spurtuoja 8:0 ir įgija rekordinę persvarą šiose rungtynėse bei priverčia Kazį Maksvytį prašyti minutės pertraukėlės.

48:40, 25 min.: Siimas-Sanderis Vene didina „Prienų“ spurtą iki 10:0. Analogiškai dešimt taškų be atsako prieniškiai pelnė ir pirmajame kėlinyje.

50:40, 27 min.: Artūras Valeika sumeta dvi baudas ir pirmą kartą prieniškiai įgijo dviženklį pranašumą, o „Neptūno“ atakos stringa viena po kitos.

52:40, 28 min.: Siimas-Sanderis Vene viena ranka drebina varžovų krepšį. Per trečią kėlinį „Neptūnas“ sukrapštė vos tris taškus, o paskutinį kartą pasižymėjo prieš daugiau nei šešias minutes.

52:42, 29 min.: Marius Runkauskas nutraukia „Neptūno“ taškų badą ir surinkęs 8 taškus tampa antru pagal rezultatyvumą savo komandoje.

55:47, 30 min.: Komandos apsikeičia tolimais metimais, tačiau paskutiniai taškus pelno „Neptūno“ krepšininkai, kurie prieš lemiamą ketvirtį turi 8 taškų deficitą.

„Prienai“: Siimas-Sanderis Vene 19, Artūras Valeika 12, Gintaras Kadžiulis 10, Gediminas Orelikas 8.

„Neptūnas“: Vytautas Šarakauskas 9 (7 atk. kam.), Deividas Gailius 9, Marius Runkauskas 8, Valdas Vasylius 8.

57:50, 32 min.: Simas Galdikas užsidirba antrą nesportinę pražangą šiose rungtynėse ir yra priverstas palikti areną. „Prienai“ šią dovaną išnaudoja pusiau – sumeta dvi baudas.

60:52, 33 min.: Gintaras Kadžiulis dar prideda ir tritaškį, o „Neptūno“ ataka pasibaigia nesėkmingai.

67:56, 35 min.: Iš pradžių Gediminas Orelikas pataiko iš toli, po to prideda dar du dvitaškius ir rezultatyviausio bei naudingiausio LKL žaidėjo dėka „Prienai“ deda tvirtą žingsnį pirmosios pergalės link.

73:62, 37 min.: „Neptūnas“ per kelias sekundes pelno keturis taškus iš eilės, bet Arnas Labuckas smeigia tritaškį ir vėl atstato dviženklį „Prienų“ pranašumą.

76:65, 38 min.: „Neptūnas“ bandė griebtis šiaudo bei pradėjo spausti varžovus dar jų aikštės pusėje, tačiau į greitą puolimą pabėgęs Artūras Valeika drebina krepšį dėjimu su varžovų pražanga.

78:67, 40 min.: Šeimininkams pavyko išsaugoti dviženklę persvarą ir dėti pirmą žingsnį bronzos medalių link.