69 20-41 5-18 14-17 41 10 5 12 0 60
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

18.59 val.

Jonas Miklovas, „BasketNews.lt“ žurnalistas Londone.
Eurolyga turėtų dėkoti „Olympiakos“ fanams. Nes tik jie sugeba sukurti šventinę atmosferą arenoje, kurioje yra maždaug 10 tūkst. tuščių vietų. Graikų sirgalių arenoje yra apie 2-3 tūkstančius ir jie pranoksta visas kitas komandas ne tik skaičiumi, bet ir gerklių garsumu. O2 arenoje, kuri talpina 20 tūkst. žmonių, kol kas daugybė tuščių vietų.

19.04 val.: Rungtynės netrukus prasidės. Komandos ir jų treneriai sveikina viena kitą.

8:4, 3 min.: Rungtynės prasideda taikliais abiejų komandų metimais. Pirmuosius penkis taškus CSKA komandai pelno Weemsas, tačiau graikai taip pat atsako taikliais metimais.

10:10, 4 min.: Šešis taškus iš eilės pelnę Spanoulis ir praėjusių metų finalo didvyris Printezis išveda „Olympiakos“ į priekį, tačiau Chriapa dvitaškiu sugrąžina pusiausvyrą.

10:12, 5 min.: Chriapa ir Perperoglou taip susikibo dėl ginčo kamuolio, kad įsiaudrinusius žaidėjus turėjo skubiai išskirti komandos draugai. Įtampa Londone jaučiama nuo pirmųjų pusfinalio rungtynių minučių.

13:12, 6 min.: Weemsas smeigia antrąjį tritaškį ir sugrąžina rusams pranašumą. Buvęs žalgirietis jau pelnė 8 taškus.

15:14, 7 min.: „Olympiakos“ krepšininkai kelis kartus stringa CSKA gynyboje, tačiau galiausiai Law išprovokuoja rusų pražangą ir baudomis mažiną deficitą iki minimumo.

17:16, 8 min.: CSKA ekipa nepasimokė iš praėjusių metų finalo ir prametė jau 4 baudas iš 6. Situaciją dėjimu kiek pataiso Krstičius.

Obrad Fimic @obradfimic

60% O2 arenos per pirmąsias pusfinalio rungtynes yra tuščia. Eurolyga tokius renginius turėtų rengti krepšinio šalyse.

17:21, 9 min.: Hinesas pelno taškus su pražanga ir graikai įgija didžiausią pranašumą šio vakaro rungtynėse. Tuo tarpu devintajame Eurolygos Finalo ketverto turnyre žaidžiantis Papaloukas klysta ir suteikia savo buvusiai komandai dar labiau padidinti pranašumą.

17:24, 10 min.: CSKA krepšininkai praranda jau šeštąjį kamuolį, o kėlinį tritaškiu baigia Sloukas.

CSKA: Sonny Weemsas 8, Viktoras Chriapa 5.

„Olympiakos“: Georgios Printezis 6, Vassilis Spanoulis 4, Acie Law 4.

20:26, 12 min.: Chriapa antrąjį kėlinį pradeda tritaškiu ir rusai mažina atsilikimą, tačiau taškais netrukus atsako ir Sloukas.

20:29, 13 min.: Tritaškį smeigia makedonas Antičius ir graikų pranašumas šokteli iki devynių. Tuo tarpu į pirmąją simbolinę sezono rinktinę patekęs CSKA vidurio puolėjas Krstičius pelnė tik 2 taškus ir yra sodinamas ant suolo.

Jon de la Presa @jondelapresa

Hinesas nuostabiai ginasi prieš Krstičių. Kietas vyrukas, nors vos 198 cm ūgio.

Erildas Budraitis @Erildas

Krstičius ir Teodosičius, Eurolygos simbolinių penketukų nariai, per pirmą kėlinį kartu sudėjus pelnė 2 taškus, atkovojo 2 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

23:35, 14 min.: CSKA krepšininkai praranda jau septintą kamuolį, o žaibiškai aikštę persivaręs Spanoulis didina „Olympiakos“ pranašumą iki dvylikos taškų.

25:35, 15 min.: Chriapa nepataiko iš po krepšio, tačiau jo klaidą taiso kamuolį puolime atkovojęs ir į graikų krepšį įdėjęs Kaunas.

25:38, 16 min.: CSKA aukštaūgiai rungtyniauja beviltiškai. Shermadinis tris kartus kartoja savo metimus kovodamas su Kaunu ir Chriapa bei trečiu mėginimu pelno du taškus su pražanga.

Nikos Zisis @nik683

Olympiakos žaidžia su čempionišku pasitikėjimu.

Arenos antrasis aukštas beveik prisipildė, tačiau apačioje – vis dar daugybė tuščių vietų. Tiesa, dalis jų neabejotinai išpirkta „Real“ ir „Barecelona“ fanų, kurių arenoje dar nėra.

27:40, 19 min.: CSKA žaidime prošvaisčių kol kas nematyti – Teodosičius prameta penktą savo metimą ir išlieka nepasižymėjęs, o komandas ir toliau skiria 13 taškų.

27:40, 20 min.: Per pirmąsias šešias mačo minutes 8 taškus pelnęs Weemsas prameta abi baudas ir iki šiol negali padidinti savo taškų sąskaitos.

T. Van Den Spiegel @tomasvds

Dingo Milošas Teodosičius. Paskutinį kartą pastebėtas įeinantis į O2 areną.

28:40, 20 min.: Chriapa pataiko tik 1 baudą iš 2. Iš viso per pirmuosius du kėlinius CSKA pataikė vos 3 baudas iš 10. Vienuolika sekundžių atakai turėję graikai ją baigė netaikliu Spanoulio tritaškiu.

CSKA: Viktoras Chriapa 9, Sonny Weemsas 8, Aleksandras Kaunas 4.

„Olympiakos“: Kyle'as Hinesas 7, Acie Law 6, Georgios Printezis 6, Pero Antičius 5, Konstantinos Sloukas 5.

28:42, 21 min.: CSKA trečiąjį kėlinį pradeda prarasdama dešimtą kamuolį, o Spanoulis pelno taškus iš po krepšio ir didina pranašumą iki rekordinio – 14 taškų.

28:45, 22 min.: Rusai dar sykį klysta, Teodosičius nepataiko visiškai laisvas iš vidutinio nuotolio, o Papanikolau smeigia tritaškį ir didina pranašumą iki 17-os.

32:45, 25 min.: Beveik be keitimų rungtyniaujantis Teodosičius prameta jau septintąjį savo metimą ir yra surinkęs -5 naudingumo balus, tačiau toliau leidžia laiką aikštėje. CSKA individualiomis pastangomis gelbėja tik Weemsas. Išprovokavęs pražangas jis pelno keturias baudas paeiliui ir nutraukia nesėkmių seriją.

32:45, 26 min.: Shermadinis gerokai persistengia stabdydamas Kauną ir užsidirba nesportinę pražangą. CSKA turi galimybę pakilti.

34:47, 27 min.: Kas antrą baudą šį sezoną pataikantis Kaunas įmeta abi ir mažina skirtumą, tačiau Micovas padovanoja kamuolį graikams, o Hinesas progą išnaudoja.

36:47, 29 min.: Spanoulis prasižengia trečią kartą, o graikai išmeta kamuolį į užribį. Visgi rusai dovanėle nepasinaudoja – Krstičius nepataiko iš po krepšio. Jis yra surinkęs vos 2 taškus.

36:52, 30 min.: Spanoulis randa laisvą Antičių, o šis tritaškiu didina pranašumą iki 16-os ir verčia visas CSKA pastangas perniek.

Nenadas Krstičius ir Milošas Teodosičius žaidžia blogiausias sezono rungtynes, kai jų abiejų labiausiai reikia. Teodosičius prametė visus 7 metimus ir turi minus 5 naudingumo balus, o Krstičius pataikė 1 iš 5 metimų ir turi minus 1 naudingumo balą. Puikiai veikiančios „Olympiakos“ gynybos schemos.

36:53, 30 min.: Krstičius prameta abi baudas, tačiau tuo CSKA bėdos nesibaigia. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti 0,2 sek. rusai pražanga stabdo Antičių, o šis pataiko 1 baudą.

Tai fenomenalu. CSKA trečiajame kėlinyje nepataikė nė vieno metimo iš žaidimo.

CSKA: Sonny Weemsas 12, Viktoras Chriapa 11, Aleksandras Kaunas 6.

„Olympiakos“: Kyle'as Hinesas 11, Pero Antičius 9, Acie Law 6, Georgios Printezis 6, Vassilis Spanoulis 6.

Jose Manuel Puertas @josempuertas

Vakar Joanas Plaza sakė, kad CSKA nebėra tokie psichologiškai stiprūs, kaip būdavo prieš keletą metų. Šiandien tai puikiai matome. Jie lekia namo.

36:55, 32 min.: Krstičius prameta dar dvi baudas, o du taškus pelnantis Perperoglou tęsia CSKA triuškinimą.

38:57, 33 min.: Pirmuosius taškus rungtynėse Teodosičius pelno baudų metimais.

44:62, 35 min.: CSKA bando spausti varžovus, tačiau graikų tai nė kiek nepaveikia. Abi ekipos keičiasi taikliais metimais, tačiau nepanašu, kad rungtynių eiga gali pasikeisti.

47:62, 37 min.: Graikai stengiasi rengti ilgas 20 sek. trunkančias atakas, o jas dar labiau prailgina puolime atkovoti kamuoliai. Jų „Olympiakos“ sugriebė jau 10.

47:64, 37 min.: Teodosičius neva netyčia smogia alkūne į krūtinę Antičiui ir yra baudžiamas nesportine pražanga. Makedonas pataiko baudas ir sugrąžina „Olympiakos“ 17 taškų pranašumą.

Naudingiausias Eurolygos krepšininkas Vassilis Spanoulis žaidžia tragiškas rungtynes (2/11 metimų), bet „Olympiakos“ dėl to neturi jokių problemų. Devyni žaidėjai pelnė bent 5 taškus ir Pirėjo klubas iškovos įtikinamą pergalę.