78%
34 17 4 15 1 82 66
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas
Rungtynių eiga

19:13. Į Klaipėdą atvyko, tačiau ant „Prienų“ atsarginių žaidėjų suolelio be sportinės aprangos sėdi Darius Pakamanis, Arminas Urbutis, Žygimantas Janavičius ir Domantas Šeškus. Visi jie traumuoti ir nerungtyniavo per pirmas mažojo finalo serijos rungtynes.

4:2, 3 min. Vene pirmasis pelno taškus, tačiau į tai „Neptūnas“ atsako taikliais dvitaškiais, iš kurių vienas – Gailiaus dėjimas po varžovo pražangos.

4:7, 4 min. „Prienus“ į priekį išveda jų pagrindinis ginklas – iš toli pataiko Kadžiulis. Netrukus Kadžiulis dvitaškiu didina atotrūkį.

8:9, 6 min. „Prienai“ pusę kėlinio žaidė aukštu penketu: su Kadžiuliu aikštėje Vene, Labuckas, Orelikas ir Valeika. Panašu, kad „Prienų“ treneris nenorėjo tokios sudėties – į starto penketą leido Milaknį, bet panašu, kad jo nebuvo įregistravęs starto penketui. Vis dėlto Milaknis aikštėje pasirodys tik po minutės pertraukėlės sužaidus penkias minutes. „Prienai“ priekyje, bet šeimininkai mes tris baudos metimus.

10:9, 6 min. Gailius pataiko du baudos metimus ir „Neptūnas“ vėl pirmauja. Beje, pastarąjį kartą Klaipėdoje „Prienai“ laimėjo prieš 25 mėnesius.

14:16, 8 min. Tris atakas iš eilės tiksliai baigę svečiai vėl pirmauja.

16:18, 9 min. Aikštėje pasirodo Gustas, kuriam tai pirmosios rungtynės serijoje. Nors tiek „Neptūnas“, tiek „Prienai“ pastarąjį mėnesį žaidžia uraganišku tempu, Gustui tai pirmasis mačas per pastarąsias 10 dienų. Vene metimu didina pranašumą, Gailius atsako dvitaškiu.

20:20, po I kėl. Gustas pataiko dvitaškį – tai pirmi jo taškai po trijų savaičių pertraukos. Netrukus Mikalauskas dvitaškiu iš po krepšio lygina rezultatą ir blokuoja paskutinį „Prienų“ metimą.

„Neptūnas“: Gailius 6, Vasylius 4, Mažeika, Mikalauskas, Šarakauskas, Broadusas ir Gustas po 2.
„Prienai“: Kadžiulis ir Vene po 6, Valeika 4, Labuckas ir Mikalnis po 2.

20:23, 11 min. Milaknis pataiko trečią „Prienų“ tritaškį, „Neptūnas“ iš toli atakuoja tik netaikliai.

25:28, 13 min. Milaknis didina atotrūkį, bet netrukus „Neptūnas“ pataiko pirmą tritaškį – ir kas kitas, jei ne Runkauskas nutraukia netaiklių metimų seriją. Netrukus abi ekipos apsikeičia metimais – svečiai pataiko tirtaškį, Mikalauskas krauna į krepšį.

28:28, 14 min. Mikalauskas suteikia savo komandai kartoti metimus, Mažeika atsilygina tritaškiu.

32:28, 15 min. Mikalauskas šiandien itin produktyvus – dar vienas jo taiklus dvitaškis. Apsigynęs „Neptūnas“ per greitą išpuolį pelno dar du taškus – Mažeika taiklus iš toli.

32:30, 15 min. Mikalausko sąskaitoje jau 6 taškai ir 4 atkovoti kamuoliai. Dėl traumos nerungtyniaujant Galdikui, Mikalauskas kol kas žaidžia geriausias rungtynes nuo vasario pabaigos.

36:30, 17 min. Mikalauskas atkovoja dar vieną kamuolį po netaiklaus komandos draugo metimo ir dar kartą pataiko iš po krepšio. netrukus sugriebia kamuolį ir po savo krepšiu. Ant suolelio sėdantį aukštaūgį publika išlydi plojimais.

36:30, 18 min. Klaipėdoje vyksta itin greitas krepšinis be daug stabdymų. Kol kas svečiai nemetė nė vienos baudos, „Neptūnas“ nuo baudų linijos atakavo tik tris kartus.

38:30, 19 min. Po gausybės klaidų ir netaiklių metimų taškus pelno Mažeika, rekordinis šeimininkų atotrūkis.

40:33, 20 min. Milaknis taiklus iš toli, Mažeika atsako dar dviem taškais.

40:33, po II kėl. Kėlinį abi komandos baigia klaidomis, „Prienų“ ataką nesėkmingai baigė Orelikas. Naudingiausias LKL krepšininkas per pirmus du kėlinius nepelnė nė taško (0/4tritaškių).

„Neptūnas“: Mažeika 11, Mikalauskas 8 (6 atk. kam.), Gailius 6 (4 rez. perd.), Vasylius 4, Runkauskas 3.
„Prienai“: Milaknis 10, Valeika, Kadžiulis ir Vene po 6, Ežerskis 3.

43:33, 22 min. Po pertraukos tritaškį pelno Gailius, tuoj pat svečiai prasižengia puldami.

43:33, 22 min. Beje, tritaškį Gailius pataikė po Vasyliaus atkovoto kamuolio puolant. „Neptūnas“ kovą po krepšiu laimi įtikinamai – 23-10.

45:35, 23 min. Vasylius atkovoja dar vieną kamuolį puldamas ir pelno dvitaškį su varžovo pražanga. „Neptūno“ priekinė linija akivaizdžiai pranašesnė ir išnaudodami progas po sėkmingos kovos tolsta nuo varžovų.

50:38, 24 min. Iš pradžių Mikalauskas atkovojęs kamuolį puldamas išprovokuoja pražangą, netrukus per greitą ataką „Neptūnas“ pelno dvitaškį ir tolsta 13 taškų, skirtumą sumažina tik svečių tritaškis, bet Gustas pataiko dvitaškį.

50:42, 25 min. Milaknis dvitaškiu ir Kadžiulis dviem taikliomis baudomis mažina atsilikimą.

53:42, 26 min. Gusto reidas po krepšiu, dvitaškis su pražanga.

56:44, 27 min. Milaknis dvitaškiu švelnina rezultatą, Gustas šauna tritaškį. Vienos geriausių Gusto rungtynių šį sezoną.

59:44, 28 min. Du greiti klaipėdiečių antpuoliai, pasibaigę trimis taškais. Persvara šokteli iki 15 taškų.

62:50, 30 min. Ivanauskas ir McClure'as apsikeičia tritaškiais, iš toli pataiko ir Milaknis.

62:50, po III kėl. Likus 10 minučių „Neptūnas“ kur kas arčiau pergalės mažajame finale. „Prienų“ lyderis Orelikas lieka be taškų.

„Neptūnas“: Mažeika 12, Gustas 10, Gailius ir Mikalauskas po 9, Vasylius 8, McClure‘as 5.
„Prienai“: Milaknis 20, Valeika ir Kadžiulis po 8, Vene 6.

62:52, 31 min. Pirmi Oreliko taškai.

64:52, 31 min. Po taiklaus metimo Dainys netyčia užvožė Ivanauskui, panašu, kad šiam nuskeltas dantis.

66:52, 32 min. Dainys pelno dar du taškus baudos metimais.

66:54, 33 min. Į aikštę grįžta Gustas ir Mikalauskas, du klaipėdiečių didvyriai šiandien, žiūrovai juos sutinka aplodismentais. Ežerskis mažina skirtumą.

66:59, 34 min. Orelikas pelno dvitaškį, tuoj pat pataiko tritaškį. Lyderis grįžta?

68:59, 35 min. Mikalauskas nutraukia šeimininkų taškų badą.

68:62, 36 min. Milaknis dar braukia „Neptūno“ persvarą. Snaiperio sąskaitoje jau 23 taškai ir penki taiklūs tritaškiai iš šešių.

68:65, 37 min. Neįtikėtina – Milaknis vėl taiklus iš toli. Iš septynių tritaškių jis prametė tik kartą, o „Prienai“ sugrįžo į kovą.

68:67, 37 min. Valeikos dvitaškis mažina atsilikimą iki minimumo. Minutės pertraukėlė, psichologinis pranašumas likus trims minutėms – svečių pusėje.

70:70, 39 min. Kadžiulis tritaškiu lygina rezultatą likus dviem minutėms.

70:70, 39 min. Abi ekipos apsikeičia klaidomis, kamuolys svečių rankose, jie tęs ataką po minutės pertraukėlės. Lieka 100 sekundžių.

72:70, 39 min. Vasyliaus dėjimas likus 69 sek.

72:70, 40 min. Milaknis prameta tritaškį, klaipėdiečiai klysta. Lieka 30 sek.

72:72, 40 min. Oreliko reidas po krepšiu ir lygu. Lieka 11,2 sek., šeimininkų kamuolys, minutės pertraukėlė.

72:72, 40 min. Orelikas išprovokuoja Vasyliaus pražangą puolant, likus 6,6 sek. kamuolys Prienų ekipos rankose.

72:72, po IV kėl. Orelikas iš toli netiklus, komandoms teks žaisti pratęsimą.

72:72, po IV kėl. Žiūrovai Klaipėdoje regi tikrą krepšinio spektaklį. „Prienai“ panaikino ketvirtajame kėlinyje turėtą 14 taškų atsilikimą, tris kėlinius savo paties šešėlyje buvęs Orelikas vos neišplėšė neįtikėtinos pergalės, o kova dėl bronzos persikėlė į pratęsimą. Dar penkios minutės krepšinio grožio.

74:74, 41 min. Abi ekipos apsikeičia dviem taškais.

74:76, 42 min. Milaknis veda svečius į priekį.

76:77, 43 min. Vasylius baudos metimais lygina rezultatą, netrukus Gailius prasižengia ir nesutinka su pražanga. Labuckas pataiko vieną baudos metimą.

78:77, 43 min. Dar vienas Gusto reidas po krepšiu.

80:80, 44 min. Vene besibaigiant atakai taikliai meta iš toli, kitoje aikštės pusėje svečiai prasižengia. Vasylius lygina rezultatą.

81:80, 44 min. Likus 88 sek. Šarakauskas pataiko nuo baudų linijos tik kartą.

83:80, 45 min. Milaknis dukart prameta ir likus 36,2 sek. Šarakauskas atkovojęs kamuolį puldamas pelno dvitaškį. Minutės pertraukėlė.

84:80, 45 min. Svečiai netaiklūs, Butkevičius stabdomas pražanga. Jis vienu baudos metimu didina klaipėdiečių persvarą.

84:82, 45 min. Likus 2,1 sek. prie baudų metimo linijos stoja Mažeika, bet nepataiko nė karto. Klaipėdiečiai iškovoja pergalę.