15:08 4 2-4 0-0 0-0 1 0 1 1 0 2
5:10 0 0-1 0-1 0-0 1 2 0 0 0 0
85 28-48 7-21 8-11 35 13 9 11 0 90
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

1:4, 1 min.: Klaipėdos „Neptūnas“ rungtynes pradeda pataikydami du dvitaškius, kuomet šeimininkai vienintelį tašką pelnė baudos metimu.

4:10, 3 min.: Pirmąjį rungtynių tritaškį pataiko Valdas Vasylius, tačiau netrukus tuo pačiu atsako Paulius Ivanauskas, o snaiperių konkursą pratęsia ir Deividas Gailius.

6:16, 5 min.: Vytautas Šarakauskas du kartus įveikia Artūro Valeikos gynybą, o „Neptūnas“ toliau aktyviai renka taškus ir demonstruoja itin rezultatyvų žaidimą. Virginijus Šeškus vis dar neprašo minutės pertraukėlės.

11:16, 7 min.: Uostamiesčio ekipa bando žaisti greitą krepšinį ir taip nuvarginti tik septyniese rungtyniaujančius prieniškius. Visgi „Prienai“ pelno penkis taškus iš eilės ir kerpa dviženklį deficitą per pusę.

20:21, 8 min.: Gintaras Kadžiulis per dvi minutes pataiko du tritaškius, sumeta tris baudas, atlieka rezultatyvų perdavimą Artūrui Valeikai ir leidžia „Prienams“ pasivyti „Neptūną“.

29:28, 10 min.: Artūras Valeika ir Gediminas Orelikas pelno taškus iš po krepšio, Artūras Milaknis tritaškiu atidaro savo taškų sąskaitą ir pirmąjį kėlinį baigia turėdami minimalų pranašumą.

„Prienai“: Artūras Valeika ir Gintaras Kadžiulis 10.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 12.

31:28, 12 min.: Arnas Labuckas pelno pirmuosius taškus, o „Prienai“ toliau bando žaisti per varžovų priekinę liniją.

35:34, 14 min.: „Neptūnas“ pelno keturis taškus iš eilės, tačiau Gediminas Orelikas dar kartą įveikia varžovų gynybą ir renka taškus iš po krepšio.

42:38, 16 min.: „Prienai“ tęsia baudų maratoną, kurias jie mėto beveik be klaidų. Tuo tarpu klaipėdiečiai drasko varžovų gynybą reidais į baudos aikštelę.

49:46, 19 min.: Žaidimas „bėk ir mesk“ toliau tęsiasi, o Gediminas Orelikas ir toliau bando besistumdydamas po krepšiu įveikti „Neptūno“ priekinės linijos gynybą.

51:49, 22 min.: Deividas Gailius toliau siautėja – nieko nelaukęs smeigia tritaškį ir pelno 23-ąjį tašką. Rezultatyvumu šiose rungtynėse jam negali prilygti niekas.

58:56, 25 min.: Mikrodvikova tarp Deivido Gailiaus ir Gedimino Oreliko intriguoja nemažiau, nei kova dėl trečiosios vietos. Abu krepšininkai tempia savo komandas į priekį.

58:58, 27 min.: Arnas Butkevičius buvo atsidūręs laisvas prie tritaškio linijos, tačiau nesiryžta ir „Neptūnas“ galiausiai užsidirba pražangą puolime.

62:68, 30 min.: „Neptūnas“ spurtuoja 10:4 ir trečiąjį kėlinį užbaigia turėdami 6 taškų persvarą. Skirtumą galėjęs sumažinti Arno Labucko tritaškis tikslo nepasiekė.

64:70, 31 min.: „Neptūnas“ toliau tolsta nuo varžovų, o prieniškius gelbėja tik sėkmingai žaidžiantis Gediminas Orelikas.

66:76, 33 min.: „Prienų“ komandai nesiseka sustabdyti „Neptūno“ ekipos puolimo, kuri ataką po atakos renka taškus ir po labai ilgos pertraukos susikrauna dviženklį pranašumą, o Virginijus Šeškus prašo minutės pertraukėlės.

69:78, 35 min.: Deividas Gailius pagauna juvelyrinį Giedriaus Gusto perdavimą ir pelno 31-ąjį savo tašką.

75:81, 36 min.: Artūras Milaknis pataiko antrąjį tritaškį šiame ketvirtyje, dar vieną prideda Gediminas Orelikas ir leidžia „Prienams“ vis dar išlaikyti šio mačo intrigą bei neleisti pabėgti „Neptūnui“ į priekį.

80:85, 38 min.: Siimas-Sanderis Vene smeigia tritaškį ir „pjauna“ „Prienų“ deficitą perpus, tačiau dvitaškiu atsako Valdas Vasylius.

83:85, 40 min.: Dar vienas Artūro Milaknio tritaškis pakelia visus Prienų arenoje susirinkusius žiūrovus iš vietų ir mažina skirtumą iki dviejų taškų. Tuo tarpu kitoje atakoje „Prienai“ šiaip ne taip atkovoja kamuolį gynyboje.

83:85, 40 min.: Gintaro Kadžiulio prasiveržimas link krepšio baigėsi nesėkmingai ir „Neptūnas“ švenčia antrąją pergalę iš eilės.