20:38 10 4-6 0-1 2-2 8 1 0 0 0 17
28:54 16 3-5 2-3 4-4 6 3 3 2 1 26
83 21-36 9-16 14-20 34 19 6 14 3 102
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

18:57. „Lietuvos ryto“ krepšininkai per pristatymą sulaukė ne mažiau švilpimų nei „Žalgirio“ žaidėjai. Panašu, kad abi ekipos šįvakar turi panašų skaičių gerbėjų.

0:2, 3 min. Kol kas abiejų komandų puolimas – itin prastas. Krepšininkai dažniau klysta nei atakuoja krepšį, o Lydeka net nepataiko iš po krepšio. Pirmuosius taškus sužaidus daugiau nei dvi minutes dėjimu pelno Javtokas.

2:5, 4 min. Seibučio reidas po krepšiu ir du taškai įveikus visą varžovų gynybą. Pirmas taiklus šeimininkų metimas po trijų nesėkmingų bandymų. Į tai Lafayette'as atsako tritaškiu.

4:7, 5 min. Brolių perdavimas vienas kitam po krepšiu ir Darjušo dėjimas atsidūrus laisvam.

4:7, 5 min. „Lietuvos ryto“ puolimas kol kas – toks pat skurdus kaip ir per šeštadienį vykusias rungtynes Kaune, kai vilniečiai pagerino LKL finalų rezultatyvumo antirekordą. Netaiklūs metimai tiek iš artimesnių, tiek iš tolimesnių distancijų, nors susikuria geras progas metimams.

7:7, 6 min. Pirmo vilniečių tritaškio šeštadienį Kaune teko laukti 15 minučių, šį kartą – tik penkias. Babrauskas laisvas iš toli taiklus.

10:9, 6 min. Darjušas pataiko iš toliau, bet Lydeka atsako dvitaškiu su varžovo pražanga. „Lietuvos rytas“ pirmą kartą atsiduria pirmaujančios vaidmenyje.

10:14, 8 min. „Lietuvos rytas“ spaudžia varžovus iš arti visoje aikštėje ir žaidžia žema sudėtimi: Katelynas su keturiais gynėjais. Tai nepadeda apsiginti iš toli – Lafayette‘as antrą kartą pataiko iš toli.

15:16, 8 min. Į du Jomanto baudos metimu Kaukėnas atsako taikliu tolimu dvitaškiu. Netrukus iš toli pataiko Bendžius – tai pirmasis jo metimas šįvakar.

17:19, 9 min. Jomantas atkovoja kamuolį po bloko Katelynui ir nedengiamas pataiko iš po krepšiu, bet „Lietuvos rytas“ ilgai nepirmauja – trečias Lafayette‘o tritaškis šiandien.

19:19, 10 min. Dar du Jomanto taškai, lyginantys rezultatą.

19:21, po I kėl. Blūmas nedengiamas iš toli netikslus, ketvirtį Delašas baigia ketvirtį dvitaškiu.

„Lietuvos rytas“: Jomantas 6, Lydeka 5, Bendžius ir Babrauskas po 3, Seibutis 2.
„Žalgiris“: Lafayette‘as 9 (3/3 tritaškių), Darjušas 4, Javtokas, Delašas, Kuzminskas ir Kaukėnas po 2.

19:22, 12 min. Javtokas pataiko vieną baudos metimą ir sužaidus beveik pusantros minutės pelno pirmus taškus antrajame kėlinyje.

19:22, 14 min. „Lietuvos ryto“ kraityje per šį kėlinį – keturi netaiklūs metimai, trys klaidos ir nė vieno taško.

19:22, 15 min. Lydeka netgi prameta abu baudos metimus, o Bendžiaus metimas net neliečia lanko.

19:25, 15 min. Kaukėno reidas krepšio link kur kas sėkmingesnis – dvitaškis su Bendžiaus pražanga.

21:25, 16 min. Pirmuosius taškus šį kėlinį „Lietuvos rytui“ pelno Katelynas, sulaukęs kamuolio po krepšiu iš komandos draugo. Šeimininkams pirmųjų taškų teko laukti beveik pusšeštos minutės, bet „Žalgirio“ puolimas taip pat ne pagirtinas, tad svečiams atitrūkti nepavyksta.

24:26, 17 min. Puikus Nedovičiaus ir Katelyno žaidimas dviese prie trijų taškų linijos, serbas atsiduria laisvas ir smeigia tritaškį.

26:27, 17 min. Juvelyrinis Nedovičiaus perdavimas Seibučiui po krepšiu ir šio du taškai, „Žalgirio“ puolimas pastaruoju metu stringa.

28:27, 18 min. Greita ataka ir įspūdingas Nedovičiaus žaidimas. Serbo indėlis – milžiniškas, kad „Lietuvos rytas“ vėl atsidurtų priekyje.

28:27, 19 min. „Žalgiris“ atrodo duobėje, į aikštę žengia Javtokas. Jo pasirodymas per antras serijos rungtynes „Žalgiriui“ sunkiu metu nuramino komandą ir tuomet kauniečiai susikaupę perėmė iniciatyvą.

30:27, 19 min. Javtokas iš akiračio paleidžia Lydeką, šis didina vilniečių persvarą.

32:29, po II kėl. Bendžius tolimu dvitaškiu sukuria penkių taškų persvarą, po chaoso „Žalgirio“ baudos aikštelėje Kaukėnas mažina deficitą.

„Lietuvos rytas“: Lydeka 7, Jomantas 6, Nedovičius ir Bendžius po 5, Seibutis 4, Babrauskas 3.
„Žalgiris“: Lafayette‘as 10, Kaukėnas 7, Darjušas 4, Javtokas 3

BC Kauno "Žalgiris" oficialus puslapis
Po antrojo kėlinio "Žalgiris" - "Lietuvos rytas" 29:32. Itin nerezultatyvus ir nervingas kėlinys, bet net ir pelnius vos 8 taškus, didelio deficito nėra. Visa kova po didžiosios pertraukos!

32:32, 22 min. Delašas reidu krepšio link išlygina rezultatą.

34:32, 23 min. Seibutis dviem taikliais baudos metimais vėl išveda vilniečius į priekį.

37:35, 23 min. Kuzminskas taiklus iš toli, tuo pačiu iš karto atsako Bendžius.

40:37, 24 min. Kuzminskas be vargo vienas įveikia varžovų gynybą, bet Bendžius pataiko antrą tritaškį iš eilės.

42:42, 25 min. Delašas besibaigiant atakai meta iš tolimos distancijos atšokdamas nuo krepšio ir pataiko – du taškai. Tuoj pat du baudos metimus pataiko Seibutis, bet rezultatą tritaškiu lygina Popovičius.

44:45, 26 min. Po minutės pertraukėlės Lafayette‘as pataiko ketvirtą savo tritaškį iš tiek pat galimų, kitoje aikštės pusėje Jomantas atkovoja kamuolį puldamas ir mažina deficitą.

46:45, 27 min. Jomantas atkovoja dar vieną kamuolį puldamas, atlieka tikslų perdavimą Bendžiui, kuris išveda vilniečius į priekį.

46:49, 28 min. Delašas dukart tikslus nuo baudų metimo linijos, per kitą ataką du baudos metimus pataiko Kuzminskas.

51:55, po III kėl. Paskutinę ketvirčio minutę – taiklus Blūmo tritaškis, į kurį Kšištofas atsako taikliu tolimu metimu su Jomanto pražanga. „Žalgirio“ puolėjas per ataką pelno keturis taškus ir išveda savo ekipą į priekį.

„Lietuvos rytas“: Bendžius 13, Jomantas 8, Lydeka ir Nedovičius po 7, Seibutis 6.
„Žalgiris“: Lafayette‘as 13 (4/4 tritaškių), Delašas 8, Kaukėnas 7, Darjušas 5.

51:57, 31 min. Juškevičius pataiko tolimą dvitaškį, Bauermannas sužaidus 37 sekundes kėlinyje prašo minutės pertraukėlės.

52:61, 33 min. Lydeka dvitaškiu mažina skirtumą, Kaukėnas įveikia gynybą ir atstato 7 taškų persvarą, Darjušas tuoj pat prideda dvitaškį. Dar viena Bauermanno minutės pertraukėlė, jam lieka tik viena.

55:63, 34 min. „Lietuvos ryto“ laivas pamažu skęsta – netaiklūs metimai, o Kaukėnas dvitaškiu didina persvarą iki 10 taškų. Netrukus Katelynas dėjimu mažina atsilikimą.

55:66, 36 min. Kuzminskas įrodo galintis žaisti lemiamais epizodais. „Siemens“ arena triukšminga kaip niekada, o „Žalgirio“ puolėjas smeigia itin svarbų tritaškį. Bauermannas likus mažiau nei penkioms minutėms prašo paskutinės minutės pertraukėlės.

55:68, 36 min. Kaukėno dvitaškis per greitą ataką – rekordinis „Žalgirio“ pranašumas.

55:74, 38 min. „Lietuvos ryto“ žaidėjų metimai skrieja pro šalį vienas po kito, „Žalgiris“ rengia spektaklį – vienas dėjimas po kito, ir sveikinimai ant „Žalgirio“ atsarginių žaidėjų suolelio.

59:79, 39 min. Lafayette‘o tritaškis ir dvitaškis nepalieka abejojančių – „Žalgiris“ taps stipriausia šių metų komanda.