33 20 6 13 3 90 106
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas
Fotogalerija
Rungtynių eiga

2:2, 1 min.: Pirmuosius taškus po šešias sekundes trukusios atakos pelno Gailius. Mažeika prasižengia prieš Oreliką. Pastarasis sumeta baudas.

5:6, 3 min.: Prienų ekipos gynėjas Arturas Milaknis savo pirmuosius taškus pelno dėjimu.

10:6, 4 min.: Rashaunas Broadusas tapo pirmuoju krepšininku, kuriam šiose rungtynėse pavyko pataikyti tolimą metimą.

14:17, 6 min.: Prieniškiai kol kas pasiekė didžiausią pranašumą.

17:20, 7 min.: Deividas Gailius tritaškiu išlygina rezultatą, tačiau Siimas-Sanderis Vene netrukus tolimus metimu vėl išveda svečius į priekį.

19:25, 9 min.: Klaipėdiečiai dar nė karto nesuklydo, o prieniškiai vos vieną sykį.

19:27, 10 min.: Milaknis sumeta baudas ir pelno savo 10-ąjį tašką. Tiek pat taškų surinkęs ir Valeika.

21:29, 10 min.: Pirmojo kėlinio pabaigoje prieniškiai pavojingai pabėgo į priekį.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 11, Rashaunas Broaudusas 5, Martynas Mažeika 3, Vytautas Šarakauskas 2.

„Prienai“: Artūras Milaknis ir Artūras Valeika po 10, Siimas-Sanderis Vene 7, Gediminas Orelikas 2.

21:33, 11 min.: Pirmuosius taškus pelnęs prieniškis Paulius Ivanauskas savo komandos pranašumą padidina iki dviženklio.

Netrukus greitoje atakoje dvitaškį prideda Orelikas ir uostamiesčio ekipos treneris Kazys Maksvytis prašo minutės pertraukėlės. Svečiai pataikė 9/10 dvitaškių.

24:33, 13 min.: Daugiau nei pusę šeimininkų taškų (14) surinkęs Deividas Gailius kol kas neįmenama mįslė Prienų komandos trenerių štabui.

29:36, 15 min.: Gailius smeigia dar vieną tolimą metimą. Puolėjo sąskaitoje jau 17 taškų.

31:39, 16 min.: Kadžiulis, pelnęs pirmuosius tris taškus, nutraukia prieniškių tylą puolant.

Klaipėdos komandos įžaidėjas Evaldas Dainys patiria kairės kojos traumą ir aikštę palieka padedamas ekipos draugų.

36:41, 17 min.: Komandos apsikeičia taškais iš po krepšio. Pasižymi Šarakauskas ir Orelikas.

36:43, 18 min.: Milaknis sėkmingai įsiveržia į šeimininkų baudos aikštelę. 12 taškų pelnęs gynėjas yra rezultatyviausias Prienų komandos žaidėjas.

41:47, 20 min.: Rashaunas Broadusas pataiko savo trečiąjį tritaškį.

41:51, 20 min.: Galius baudžiamas technine pražanga, o Orelikas sumeta baudas. Antrasis kėlinys baigiasi netaikliu Oreliko tritaškiu.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 17, Rashaunas Broadusas 11, Vytauras Šarakauskas 6, Martynas Mažeika 3, Laurynas Mikalauskas ir Giedrius Gustas po 2.

„Prienai“: Artūras Valeika 16, Artūras Milaknis 12, Gediminas Orelikas 11, Siimas-Sanderis Vene 7, Gintaras Kadžiulis 3, Paulius Ivanauskas 2.

41:54, 21 min.: Kadžiulis išprovokuoja Broaduso pražangą prie tritaškio linijos ir realizuoja tris baudas.

46:57, 22 min.: Pirmuosius penkis klaipėdiečių taškus pelno rezultatyviausias mačo krepšininkas Gailius.

46:60, 23 min.: Klaipėdiečiai neišsprendžia dar vieną tritaškį pataikiusio Milaknio problemos.

51:62, 25 min.: Arnas Butkevičius pataiko sudėtingą metimą iš vidutinio nuotolio su varžovo pražanga. Klaipėdos komandos puolėjas pataiko ir baudą.

53:67, 27 min.: Prieniškiai laimi kovą dėl kamuolių 21-18 ir atlikę daugiau rezultatyvių perdavimų 16-9.

58:73, 28 min.: Vene sumeta baudas, o Ivanauskas sėkmingai veržiasi klaipėdiečių krepšio link.

63:73, 30 min.: Trečiojo kėlinio pabaigoje keturis taškus paeiliui pelno Giedrius Gustas.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 25, Rashaunas Broadusas 13, Giedrius Gustas, Arnas Butkevičius ir Vytauras Šarakauskas po 6, Laurynas Mikalauskas 4,  Martynas Mažeika 3.

„Prienai“: Artūras Milaknis 20, Artūras Valeika 19, Gediminas Orelikas 15, Siimas-Sanderis Vene 6, Gintaras Kadžiulis 6, Paulius Ivanauskas 4.

66:75, 31 min.: Kadžiulis pelno dvitaškį, Gailius atsako tritaškiu.

66:78, 33 min.: Kadžiulis smeigia tritaškį ir didina prieniškių pranašumą iki dvylikos taškų.

Keturi prieniškiai Labuckas, Orelikas, Valeika ir Ivanauskas prasižengę po keturis sykius.

66:81, 33 min.: Tritaškį pataiko ir Orelikas, todėl Maksvytis prašo minutės pertraukėlės.

71:81, 36 min.: Šarakauskas pataiko tolimą metimą, o Broadusas prasiveržia po krepšiu.

71:86, 37 min.: Milaknis smeigia tritaškį.

76:88, 38 min.: Likus dviems minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Virginijus Šeškus prašo minutės pertraukėlės, kad leistų savo krepšininkams atgauti jėgas.

78:88, 38 min.: Šarakauskas pataiko iš vidutinio nuotolio, šeimininkai spaudžia svečius.

78:90, 40 min.: Orelikas pataiko dvitaškį, o klaipėdiečių metimai skrieja pro šalį.

81:90, 40 min.: Mažeika pataiko tritaškį, likus 16 sekundžių Šeškus prašo minutės pertraukėlės.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 28, Rashaunas Broadusas 17, Vytautas Šarakauskas 11, Arnas Butkevičius 9.

„Prienai“: Artūras Milaknis 23, Gediminas Orelikas 22, Artūras Valeika 21, Gintaras Kadžiulis 11.