39 13 3 14 2 86 91
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas
Fotogalerija
Rungtynių eiga

4:0, 2 min.: Pirmuosius taškus pelno prieniškių puolėjai Gediminas Orelikas ir Artūras Valeika.

4:5, 3 min.: Laurynas Mikalauskas atsako dvitaškius, Rashaunas Broadusas pataiko tritaškį.

7:8, 3 min.: Tolimą metimą smeigia ir Gintaras Kadžiulis, bet kitoje atakoje dar vieną tritaškį pataiko Martynas Mažeika.

10:8, 3 min.: Artūras Valeika tęsia tritaškių konkursą.

14:8, 5 min.: Artūras Valeika dar kartą drebina uostamiesčio klubo krepšį galingu dėjimu.

14:15, 6 min.: Klaipėdos krepšininkai pataiko tu tritaškius paeiliui bei lygina rezultatą.

20:22, 9 min.: Siimas-Sanderis Vene pataiko savo pirmąjį ir ketvirtąjį Prienų komandos tritaškį. Vytautas Šarakauskas atsako dvitaškiu.

23:23, 10 min. Prieš tai du tritaškius prametęs Paulius Ivanauskas pirmojo kėlinio pabaigoje pagaliau pataiko tolimą metimą. Pirmasis ketvirtis baigiasi lygiosiomis.

„Prienai““: Artūras Valeika 7, Paulius Ivanauskas 6.

„Neptūnas“: Rashaunas Broadusas 9, Vytautas Šarakauskas 4.

29:33, 13 min.: „Prienai“ bando išnaudoti savo pagrindinį ginklą – tritaškius. Po vieną pataiko Arnas Labuckas ir Gintaras Kadžiulis.

34:36, 14 min.: Savo antrąjį tritaškį pataiko klaipėdietis Marius Runkauskas. Tuo tarpu Artūras Milaknis nepataiko savo pirmųjų trijų tritaškių. Tolimą metimą realizuoja Prienų ekipos kapitonas Gintaras Kadžiulis.

37:39, 16 min.: Arnas Butkevičius pelno du taškus su pražanga, pataiko baudą. Gintaras Kadžiulis atsako dar vienu tritaškiu.

39:44, 18 min.: Pastarąsias dvi minutes ekipos taškus renka baudų aikštelėse ir neatakuoja nuo tritaškio linijos.

39:49, 19 min.: Po Deivido Gailiaus tritaškio ir Rashauno Broaduso dvitaškio uostamiesčio komanda pasiekia rekordinį dešimties taškų pranašumą.

42:52, 20 min.: Antrojo kėlinio pabaigoje Artūras Milaknis pataiko savo pirmąjį tritaškį, tačiau svečių gynėjas Marius Runkauskas smeigia jau trečiąjį tolimą metimą.

„Prienai“: Gintaras Kadžiulis 12, Artūras Valeika 7.

„Neptūnas“: Rashaunas Broadusas 11, Marius Runkauskas 9.

42:58, 22 min.: Prienų aukštaūgis Artūras Valeika prasižengia ketvirtąjį kartą. Klaipėdiečiai antrąjį kėlinį pradeda šešiais taškais be atsako.

44:58, 23 min.: Arnas Labuckas nutraukia šeimininkų taškų badą.

45:62, 24 min.: Prienų komandai nepavyksta sumažinti deficito, o klaipėdiečiai pradeda dar labiau tolti.

47:64, 26 min.: Šeimininkams taškus pelno Artūras Milaknis ir Siimas-Sanderis Vene, svečių gretose pasižymi ketvirtąją pražangą užsidirbęs Vytautas Šarakauskas.

52:66, 27 min.: Paulius Ivanauskas pelno du taškus su Deivido Gailiaus pražanga. Prieniškis realizuoja ir baudos metimą.

58:71, 29 min.: Martynas Mažeika atakuoja užmindamas tritaškio liniją, Arnas Butkevičius pataiko tritaškį. Tolimu metimu atsako ir Artūras Valeika.

61:71, 30 min.: Prienų klubas ginklų nesudeda. Paulius Ivanauskas perima kamuolį iš Giedriaus Gusto, perduoda jį Gediminui Orelikui, kuris trečiąjį kėlinį užbaigia tritaškiu.

„Prienai“: Gintaras Kadžiulis 12, Gediminas Orelikas 11, Artūras Valeika ir Paulius Ivanauskas po 10.

„Neptūnas“: Rashaunas Broadusas 15, Deividas Gailius 12, Marius Runkauskas ir Davidas McClure'as po 9.

63:73, 33 min.: Laisvas Martynas Mažeika prameta du tritaškius paeiliui.

65:73, 33 min.: Gediminas Orelikas sumeta baudas, o Prienų ekipos deficitas mažėja iki vienženklio skaičiaus.

65:75, 34 min.: Laurynas Mikalauskas grąžina 10-ies taškų pranašumą, bet netrukus baudžiamas nesportine pražanga.

65:75, 35 min.: Artūras Valeika prameta dvi baudas.

67:77, 36 min.: Artūras Valeika ir Deividas Gailius apsikeičia dvitaškiais.

67:81, 37 min.: Deivido Gailiaus ir Rashauno Broaduso dvitaškiai.

68:81, 37 min.: Arnas Labuckas pataiko vieną baudą iš dviejų.

70:81, 38 min.: Gedimino Oreliko prasiveržimas.

70:83, 39 min.: Davido McClure'o dėjimas.

70:86, 39 min.: Marius Runkauskas smeigia tritaškį.