20:17 7 1-1 1-1 2-2 1 0 0 2 0 5
23:24 0 0-0 0-0 0-0 3 3 0 0 0 4
66 9-20 9-24 21-27 31 9 4 13 3 72
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

0:0, 1 min.: „Žalgiris“ rungtynes pradeda tokiu starto penketu – Robertas Javtokas, Kšištofas Lavrinovičius, Rimantas Kaukėnas, Mindaugas Kuzminskas ir Oliveris Lafayette'as.

3:0, 3 min.: „Žalgiris“ susitikimą pradeda nekaip – Rimantas Kaukėnas suklysta, o Kšištofo Lavrinovičiaus, Mindaugo Kuzminsko ir Kaukėno metimai tikslo nepasiekia.

5:2, 4 min.: Svečių taškų sąskaitą atidaro dvi baudas be klaidų sumetęs Rimantas Kaukėnas, tačiau Semenas Šaškovas prideda dvitaškį.

10:3, 6 min.: Kauno komandai toliau nesiseka pataikyti „iš žaidimo“. Kol kas tikslo nepasiekė nė vienas iš trijų dvitaškių bei tiek pat tritaškių.

17:8, 9 min.: Taškus baudų metimais toliau renka Kšištofas Lavrinovičius. Pirmąjį „Žalgirio“ dvitaškį pataiko Mindaugas Kuzminskas, tačiau varžovai toliau iš lėto tolsta.

„Nižnij Novgorod“: Semenas Antonovas 8, Semenas Šaškovas 4.

„Žalgiris“: Kšištofas Lavrinovičius 5, Mindaugas Kuzminskas 3.

21:16, 12 min.: Po pirmų trijų netaiklių bandymų Kšištofas Lavrinovičius ir Vytenis Lipkevičus smeigia po tritaškį bei kerpa „Nižnij Novgorod“ pranašumą perpus.

18:27, 14 min.: Kšištofas Lavrinovičius tapo pirmuoju žaidėju šiame mače, kuris surinko dviženklį taškų skaičių, tačiau Jevgenijus Baburinas ir Artemas Yakovenka pataiko iš toli ir šeimininkai susigrąžina 9 taškų persvarą.

31:21, 16 min.: „Nižnij Novgorod“ vėl įgija dviženklį pranašumą. Ją į priekį veda itin geras dvitaškių pataikymas, siekiantis net 61,5 proc. (8/13).

31:25, 18 min.: Oliverio Lafayette'o tritaškis leidžia „Žalgiriui“ toliau alsuoti varžovams į nugarą.

31:28, 20 min.: Mindaugas Kuzminskas sudrebina „Nižnij Novgorod“ krepšį ir prisideda prie „Žalgirio“ spurto 10:0.

„Nižnij Novgorod“: Semenas Antonovas 10, Jevgenijus Baburinas 6, Semenas Šaškovas 6.

„Žalgiris“: Kšištofas Lavrinovičius 10, Oliveris Lafayette'as 6, Mindaugas Kuzminskas 5.

35:30, 23 min.: Vos grįžus po ilgosios pertraukos Kšištofas Lavrinovičius per keletą sekundžių užsidirbo dvi pražangas, Rimantas Kaukėnas gavo trečią nuobaudą, tačiau rusai to maksimaliai išnaudoti nesugeba.

39:34, 26 min.: Darjušas Lavrinovičius smeigia dvitaškį, Vytenis Lipkevičius realizuoja abi baudas ir „Žalgiris“ vėl priartėja prie varžovų.

40:36, 28 min.: „Nižnij Novgorod“ gretose išsiskiria 16 taškų surinkęs Semenas Antonovas. Tuo tarpu net du šeimininkų žaidėjai turi po keturias pražangas – Pavelas Korobkovas ir Artemas Yakovenka.

42:44, 29 min.: Mindaugas Kuzminskas bei Oliveris Lafayette'as pataiko iš toli ir „Žalgiris“ pirmą kartą šiose rungtynėse įsiveržia į priekį. Žalgiriečių spurtas 14:3 priverčia „Nižnij Novgorod“ strategą prašyti minutės pertraukėlės.

„Nižnij Novgorod“: Semenas Antonovas 18, Artemas Yakovenka 7, Semenas Šaškovas 6, Jevgenijus Baburinas 6.

„Žalgiris“: Oliveris Lafayette'as 14 (0/4 dvit.), Mindaugas Kuzminskas 10, Kšištofas Lavrinovičius 10, Vytenis Lipkevičius 7.

46:51, 32 min.: Oliveris Lafayette'as tampa nesustabdomu – amerikietis smeigia penktąjį tritaškį, o jo vedama „Žalgiris“ susikrauna rekordinį pranašumą.

53:54, 34 min.: „Žalgiris“ jau metė net 20 baudų, kuomet šeimininkai iš šešių realizavo vos tris.

59:59, 39 min.: Vladimiras Ivlevas pataiko tik vieną baudą iš dviejų ir lygina rezultatą prieš lemiamą mačo minutę.

59:62, 40 min.: Rimantas Kaukėnas smeigia tritaškį ir deda rimtą paraišką pergalės link.