1 2 3 4
Žalgiris 16 18 14 15
Lokomotiv 21 17 24 23
2013-05-25 19:00 / „Žalgirio“ arena (15 400 vietų), Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Oliver  Lafayette
28 MIN

Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

0:0, 1 min.: „Žalgirio“ gretose rungtynes po ilgos pertraukos pradeda Marko Popovičius, o jam talkins Darjušas Lavrinovičius, Mario Delašas, Mindaugas Kuzminskas bei Oliveris Lafayette'as.

2:0, 1 min.: Pirmuosius „Žalgirio“ taškus baudos metimais pelno Darjušas Lavrinovičius.

4:3, 2 min.: Po netaiklaus varžovų metimo „Žalgiris“ surengia kontrataką, kurią dėjimu užbaigia Mindaugas Kuzminskas, tačiau netrukus tritaškiu atsako Simas Jasaitis.

4:7, 3 min.: „Lokomotiv“ ekipai toliau taškus renka tik lietuviai. Ketvirtąjį savo tašką prideda Mantas Kalnietis.

6:7, 4 min.: Marko Popovičius atlieka juvelyrinį perdavimą, o Darjušas Lavrinovičius deda iš viršaus.

10:9, 5 min.: Šį kartą po krepšiu atsiduria Marko Popovičius, kuris įridena ore pagautą Oliverio Lafayette'o kamuolį į krepšį.

10:12, 7 min.: Nickas Calathesas nelaukia, kol visi komandos draugai nubėgs į puolimą ir smeigia tritaškį į „Žalgirio“ krepšį.

12:14, 8 min.: Marko Popovičius be klaidų sumeta dvi baudas ir kerpa „Žalgirio“ deficitą perpus.

13:14, 9 min.: Savo taškų sąskaitą baudos metimu atidaro Kšištofas Lavrinovičius.

16:21, 10 min.: Oliveris Lafayette'as tritaškiu išlygina rezultatą, bet svečiai pelno penkis taškus be atsako ir vėl nutolsta.

„Žalgiris“: Oliveris Lafayette'as 5, Marko Popovičius ir Darjušas Lavrinovičius po 4.

„Lokomotiv“: Nickas Calathesas ir Valerijus Likhodejus po 5, Mantas Kalnietis 4.

20:21, 11 min.: Vytenio Lipkevičiaus ir Ado Juškevičiaus pastangomis skirtumas tarp komandų vėl tampa minimalus.

23:26, 13 min.: Adas Juškevičius ir Valerijus Lichodejus apsikeičia tolimais metimais.

23:30, 14 min.: Po Derricko Browno šūvio „Žalgirio“ deficitas tampa rekordinis ir Joanas Plaza prašo minutės pertraukėlės.

25:32, 16 min.: Derrickas Brownas kala kamuolį iš viršaus ir toliau didina „Lokomotiv“ persvarą. „Žalgirio“ taškų badą nutraukia Rimantas Kaukėnas.

29:36, 19 min.: „Žalgirio“ gynyba visiškai nepanaši į tą, kurią demonstravo vakar. Rusai itin dažnai susikuria patogias progas atakuoti krepšį, tačiau ne visas jas išnaudoja.

34:36, 20 min.: Mario Delašas ir Darjušas Lavrinovičius prideda po dvitaškį, Marko Popovičius smeigia tritaškį, o „Žalgiris“ spurtuoja 7:0.

„Žalgiris“: Darjušas Lavrinovičius 8, Marko Popovičius 7, Adas Juškevičius ir Oliveris Lafayette'as po 5.

„Lokomotiv“: Valerijus Lichodejus 10, Derrickas Brownas 8, Nickas Calathesas 7, Simas Jasaitis 5.

34:43, 22 min.: Po ilgosios pertraukos grįžę rusai galingiau pradeda antrą mačo pusę ir pelno penkis taškus be atsako.

36:48, 24 min.: Po Derricko Browno dviejų taškų su pražanga bei Simo Jasaičio dėjimo „Lokomotiv“ persvara tampa rekordinė.

36:53, 25 min.: Svečiai toliau tolsta, o Joanas Plaza į aikštelę sugrąžina Marko Popovičių ir Mario Delašą.

37:57, 27 min.: Derrickas Brownas toliau žaidžia nesustabdomai ir pelno savo 17-ąjį tašką.

43:57, 28 min.: Darjušas Lavrinovičius be klaidų sumeta dvi baudas, Mindaugas Kuzminskas pelno keturis taškus iš eilės ir priverčia Jevgenijų Pašutiną prašyti minutės pertraukėlės.

46:60, 29 min.: Dar vieną svarbų tolimą metimą pataiko Oliveris Lafayette'as, tačiau tuo pačiu atsako ir Mantas Kalnietis.

„Žalgiris“: Darjušas Lavrinovičius 12, Oliveris Lafayette'as 9 (6 rez. perd.), Marko Popovičius 7.

„Lokomotiv“: Derrickas Brownas 19 (9/11 dvit.), Mantas Kalnietis, Valerijus Lichodejus ir Nickas Calathesas po 10 (8 rez. perd.), Simas Jasaitis 7.

48:68, 32 min.: Richardas Hendrixas ketvirtąjį kėlinį pradeda pelnydamas šešis taškus be atsako.

50:74, 35 min.: Richardas Hendrixas sulaukia žiūrovų ovacijų po atlikto dėjimo.

50:77, 36 min.: „Žalgiris“ toliau triuškinamas, o žiūrovai tau pradeda palikinėti areną.

55:83, 38 min.: varžovai pradėjo dėjimų šoų, o jų sėkmingos atakos sulaukia daugiau plojimų, nei šeimininkų.

63:85, 40 min.: „Žalgirio“ deficitą bando kiek sušvelninti jaunieji žalgiriečiai, tačiau mačo baigties jau niekas nebepakeitė.