22 14 8 18 2 62 47
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas
Fotogalerija
Rungtynių eiga

4:0, 2 min.: Rungtynes sėkmingiau pradeda šeimininkai – Kalnietis pelno du taškus, atlieka rezultatyvų perdavimą ir „Lokomotiv“ pirmauja 4:0.

7:5, 4 min.: „Žalgirio“ taškų sąskaitą atidaro taikliu šūviu iš toli atidaro Kaukėnas, tačiau netrukus Kalnietis atsako tuo pačiu ir sugrąžina pranašumą šeimininkams.

15:7, 8 min.: Žalgiriečiai ir toliau negali rasti kelių varžovų krepšio link, o rusai rezultatyviai baigia vieną ataką po kitos. Dar vieną tritaškį smeigęs Kalnietis didina „Lokomotiv“ pranašumą iki aštuonių.

15:9, 9 min.: „Žalgiris“ spaudžia varžovus, tačiau tai neduoda naudos – rusai atkovoja kamuolį puldami ir antru bandymu vos nepelno taškų iš po krepšio.

15:11, 10 min.: Pasinaudoje šeimininkų klaidomis žalgiriečiai priartėja – iš pradžių šeimininkai laisvi nepataiko iš po krepšio, o vėliau praranda kamuolį. Paskutinius kėlinio taškus pelno Delašas.

„Lokomotiv“: Kalnietis 8.

„Žalgiris“: Kaukėnas 5.

17:11, 11 min.: Kėlinį taškais pradeda Calathesas, o „Žalgirio“ ekipa nesugeba atakuoti krepšio per atakai skirtas 24 sek.

20:11, 12 min.: Hendrixas įspūdingai deda į krepšį su Kuzminsko pražanga ir skirtumas auga iki devynių.

22:11, 14 min.: Žalgiriečiai toliau žaidžia kaip nesavi. Lavrinovičiui siųstas kamuolys skrieja ne į rankas, o į kojas, o greitos atakos metu rusai dar sykį verčia lietuvius prasižengti ir pelno taškus baudų metimais.

24:13, 14 min.: Hendrixas po krepšiu išnaudoja ūgio pranašumą ir pelno lengvus taškus prieš Kaukėną. Tuo tarpu apgailėtinai puolantys žalgiriečiai per beveik 15 minučių yra pelnę 13 taškų. Jų atakos baigiasi arba netaikliais metimais, arba klaidomis.

24:15, 15 min.: Lafayette'as techniškai prasiveržęs krepšio link pelno ketvirtą tašką paeiliui, o kitoje atakoje kamuolį perėmę lietuviai klysta patys.

28:20, 18 min.: Komandos keičiasi ne tik klaidomis, bet ir taikliais metimais, tačiau šeimininkai išlaiko pranašumą.

32:27, 20 min.: Tritaškį prieš pat finalinę antrojo kėlinio sireną pataikęs McGrathas mažina deficitą iki 5.

37:30, 22 min.: Popovičius taikliu metimu mažina deficitą iki penkių, tačiau rusai net tris kartus kartoja metimus po „Žalgirio“ krepšiu ir galiausiai pelno taškus.

40:30, 23 min.: Dar vieną puolime atkovotą kamuolį šeimininkai išnaudoja maksimaliai – tritaškį smeigęs Jasaitis didina pranašumą iki dviženklio.

45:34, 25 min.: Jasaitis pelno dar vieną tritaškį, Hendrixas drebina „Žalgirio“ krepšį dėjimu ir žalgiriečiai renkasi pasitarimui. Per pasitarimą Popovičius aštriai susiginčija su Darjušu Lavrinovičiumi. Netrukus kroatas tolyn nuveja ir konfliktą bandžiusį nufiltuoti Rusijos televizijos operatorių.

50:36, 26 min.: Priešnuodžių Jasaičiui ir toliau nėra. Snaiperis pataiko trečiąjį tritaškį iš eilės ir „Žalgiris“ krenta į giliausią duobę šio vakaro rungtynėse.

51:38, 27 min.: Kaukėnas baudžiamas nesportine pražanga, tačiau Maričius pataiko tik vieną baudą, praranda kamuolį, o Popovičius greitoje atakoje pelno taškus.

55:42, 28 min.: Žalgiriečiai rezultatyviai surengia kelias atakas paeiliui, tačiau rusai čia pat susigrąžina turėtą pranašumą.

57:44, 29 min.: Derrickas Brownas visiškai laisvas triuškinamai deda į „Žalgirio“ krepšį. Tai bene jau penktasis dėjimas į lietuvių krepšį.

60:46, 30 min.: Baigiantis atakai skirtam laikui Kalnietis aikštės kampe randa visiškai laisvą Jasaitį, o šis tarsi per treniruotę pelno ketvirtąjį tritaškį šiame kėlinyje.

68:50, 32 min.: Vos prasidėjus ketvirtajam kėliniui rusų pranašumas po gražių atakų auga iki dvidešimties, o žalgiriečiai beveik nebeturi galimybių išsaugoti sezoną.

71:54, 34 min.: „Žalgiris“ priartėja iki keturiolikos taškų, tačiau buvusio klubo negaili tritaškį pataikantis Kalnietis.

76:57, 37 min.: Kalnietis ir „Lokomotiv“ gynėjai perdavimais į baudos aikštelę ir toliau maitina savo aukštaūgius, o jų atakos dažniausiai baigiasi dėjimais iš viršaus arba baudų metimais.

84:62, 39 min.: Žalgiriečiai jau susitaikė su pralaimėjimu. Plaza į aikštę išleidžia Dimšą.