19:10 4 2-2 0-0 0-0 2 2 0 2 0 3
5:43 2 1-1 0-0 0-0 3 0 0 0 0 4
77 23-58 8-18 7-10 36 21 9 16 8 62
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

9:4, 5 min.: Kawhi Leonardas pelno penkis iš pirmų 9 „Spurs“ taškų ir šeimininkai kol kas priekyje.

15:12, 8 min.: Nuo suolo pakilę Emanuelis Ginobili ir Mike'as Milleris apsikeičia taikliais metimais, o Dwyane'o Wade'o metimas greitoje atakoje mažina skirtumą iki 3 taškų. LeBronas Jamesas kol kas nepelnęs nė taško.

Nik Stauskas ‏@NStauskas11

Ar man tik atrodo, ar LeBronas visiškai pakeitė savo žaidimo stilių finale? Man nepatinka toks LeBronas.

24:20, 12 min.: Komandos keičiasi dėjimais: Ginobili, Wade'as, Andersenas, Splitteris drebina krepšį. „Heat“ 14 iš 20 taškų pelnė iš baudos aikštelės.

27:26, 17 min.: Bonneris dukart nepataiko iš toli būdamas visiškai laisvas, Splitteris neįmeta iš po krepšio ir „Heat“ spurtuoja 6:0.

40:30, 20 min.: Duncanas pelno savo dešimtąjį tašką, Nealas pataiko iš vidutinio nuotolio, po to Duncanas pamato greitoje atakoje atsidūrusį Leonardą ir šis dėjimu didina skirtumą iki dviženklio. LeBronas Jamesas tuo tarpu tėra pataikęs 1/5 metimų.

Ira Winderman ‏@IraHeatBeat

LeBronas ką tik trenkė į žurnalistų stalą. Jis piktas ir sėdi vienas. Jis taip pat pataikė tik 1 metimą iš 6.

50:44, 24 min.: „Heat“ išlygina rezultatą (44:44), tačiau Parkeris pataiko sudėtingą tritaškį, LeBronas neįmeta iš vidutinio nuotolio ir vos per kelias sekundes „Spurs“ surezga ataką, kurią taikliu tritaškiu aidint sirenai baigia Nealas. 4 tritaškius jau pataikęs gynėjas yra pelnęs 14 taškų.

Stephen A Smith ‏@stephenasmith

Majamis neturėtų atsilikti tokiu mažu skirtumu. Iš esmės „Spurs“ jiems padėjo išsilaikyti per tokį mažą atstumą.

57:46, 27 min.: Greenas pataiko aštuntą „Spurs“ tritaškį ir komandas skiria didžiausias skirtumas rungtynėse.

62:52, 30 min.: „Heat“ per pagarbų atstumą išsilaiko tik Mike'o Millerio dėka. Jis pataikė jau 5 tritaškius.

69:52, 32 min.: Ginobili greitoje atakoje galingai krauna į krepšį, Leonardas pataiko iš toli, o „Heat“ bėdų puolime nesutvarko nė Spoelstros minutės pertraukėlės.

chris palmer ‏@ESPNChrisPalmer

Tai antros iš eilės rungtynės, kurias LeBronas pradeda pataikydamas 2/12 metimų.

78:63, 36 min.: „Spurs“ vienu metu pirmavo net 21 taško skirtumu (75:54), tačiau devynis iš eilės taškus pelnęs Jamesas sumažino atsilikimą iki 13 taškų. Visgi Splitterio dėjimas paskutinę kėlinio sekundę sustabdo „Heat“ spurtą.

Mike Finger ‏@mikefinger

Parkeris, kuris paskutines kelias minutes sėdėjo ant suolo, po kėlinio kalbasi su „Spurs“ gydytoju Davidu Schmidtu. Įdomu.

86:63, 38 min.: Nealas smeigia du sudėtingus tritaškius, Leonardas kartoja savo metimą ir skirtumas vėl auga iki triuškinančio.

Tobias Harris @tobias31

Jei Gary Nealas dabar sugalvotų mesti iš vidurio, aš nepykčiau.

94:65, 40 min.: Leonardas deda iš viršaus, Greenas meta vieną taiklų tritaškį po kito ir viskas šiose rungtynėse jau aišku?

105:71, 43 min.: Septynis iš eilės taškus pelnę „Heat“ dar buvo atgaivinę viltį (94:71), tačiau Greenas smeigia dar du tritaškius ir abi komandos į aikštę išleidžia atsarginius žaidėjus.