106 24-60 10-23 28-42 48 13 10 11 2 77
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas
Fotogalerija
Rungtynių eiga

0:4, 1 min.: Lietuvos rinktinės taškų sąskaitą atidaro Krestininas, o netrukus dvitaškį prideda ir Gebenas.

2:7, 2 min.: Grigonis atlieka juvelyrinį perdavimą Gebenui, o šis pelno taškus su pražanga.

5:9, 4 min.: Krestininas įspūdingu bloku baudžia australus, o Grigonis pelno pirmuosius savo taškus.

9:12, 6 min.: Pineau pelno ketvirtąjį tašką paeiliui ir lygina rezultatą, tačiau netrukus pirmąjį tritaškį Lietuvos rinktinei pelno Tamulis.

9:12, 7 min.: Jankaitis dvejose atakose paeiliui nepelno taškų iš po krepšio. Pirmą kartą jis nepataiko laisvas, o antroje atakoje uždirba bloką.

11:12, 8 min.: Tritaškiai nekrena ir australams. Lietuviai neretai juos palieka visiškai laisvus, tačiau Žaliojo žemyno atstovai pataikė tik vieną iš 7.

11:16, 9 min.: Tamulis smeigia antrąjį tritaškį, Raupys prideda baudos metimą ir lietuvių pranašumas šokteli iki penkių.

15:19, 10 min.: Lekavičius pataiko tik vieną baudą, tačiau kamuolį atkovoję lietuviai pelno dvitaškį.

18:21, 10 min.: Kėlinį baudų metimais baigia Gintvainis.

Australija: Dante Exumas 9.

Lietuva: Justas Tamulis 6, Martinas Gebenas 5.

18:23, 11 min.: Kamuolį perėmęs Raupys drebina australų krepšį dėjimu.

18:27, 11 min.: Lekavičius pelno dvi baudas, o kamuolį perėmęs Gustys deda iš viršaus ir verčia australus rinktis pasitarimui.

18:29, 12 min.: Australų lyderis Exumas prameta abi baudas, o Lekavičius didina pranašumą iki dviženklio.

21:34, 13 min.: Gustys pelno dvitaškį, o australų atakai nenusisekus Gintvainis tritaškiu didina persvarą iki rekordinės.

21:36, 15 min.: Australai praranda šeštąjį kamuolį, o greitoje atakoje netaiklų Dimšos metimą kartoje Gebenas.

21:38, 17 min.: Australai prasižengia puldami ir kietai nukala Grigonį. Šis susimuša galvą ir yra keičiamas. Atrodo, kad nieko rimto nenutiko. Gebenas australus baudžia dar dviem taškais.

27:40, 18 min.: Krestininas pelno dvitaškį, tačiau sėkmingomis atakomis atsako ir australai.

32:40, 19 min.: Australai pelno 9 taškus paeiliui ir mažina deficitą iki aštuonių.

32:40, 19 min.: Masiulis per minutės pertraukėlę priekaištauja auklėtiniams, kad šie leidžia varžovams atakuoti nedengiamiems.

32:42, 19 min.: Jankaitis pelno dvitaškį su pražanga, tačiau baudos metimo nepataiko.

34:42, 20 min.: Australai rezultatyviai baigia ataką, o Jankaitis nepataiko iš po krepšio.

Australija: Dante Exumas 9, Dane'as Pineau 8.

Lietuva: Martinas Gebenas 9 (5 atk. kam.), Justas Tamulis 6, Simas Raupys 5, Lukas Lekavičius, 5, Jokūbas Gintvainis 5.

34:45, 21 min.: Grigonis trečiąjį ketvirtį pradeda taškais su pražanga ir didina lietuvių pranašumą iki vienuolikos.

40:45, 22 min.: Australai grėsmingai artėja – pelno šešis taškus paeiliui ir artėja iki penkių.

43:45, 23 min.: Australai smeigia tritaškį ir mažina deficitą iki dviejų.

47:46, 25 min.: Exumas pirmą kartą rungtynėse išveda savo komandą į priekį. Australų spurtas tęsiasi – 13:1.

49:46, 26 min.: Lietuviai ima skubėti, tačiau nepataiko. Laimė, kelis kartus paeiliui iš patogių padėčių taškų nepelno ir varžovai.

54:46, 27 min.: Skirtumas vis auga. Per beveik 7 trečiojo kėlinio minutes lietuviai pelnė vos 4 taškus ir toliau kelio varžovų krepšio link ieško individualiai.

57:48, 28 min.: Lietuvos rinktinės nesėkmių seriją nutraukia Tamulis, tačiau australai smeigia tritaškį.

60:51, 29 min.: Lekavičius tritaškiu mažina deficitą iki šešių, tačiau netrukus tolimu šūviu atsako ir Exumas. Australų lyderis per trečiąjį ketvirtį pelno jau dešimtąjį tašką.

Australija: Dante Exumas 21, Dane'as Pineau 16 (11 atk. kam.).

Lietuva: Martinas Gebenas 10 (8 atk. kam.), Justas Tamulis 8, Lukas Lekavičius 8, Simas Raupys 7.

65:56, 31 min.: Kėlinį lietuviai pradeda perimdami kamuolį, tačiau greitoje atakoje nepataiko iš po krepšio. Australai atsako tritaškiu.

65:58, 32 min.: Gebenas taiso netaiklų komandos draugo metimą.

68:60, 32 min.: Dimša mažina deficitą iki penkių, tačiau varžovai atsako tritaškiu.

70:66, 34 min.: Po tritaškį smeigia Grigonis ir Dimša, skirtumas mažėja iki keturių.

72:69, 35 min.: Grigonis smeigia antrąjį tritaškį paeiliui ir pjauna deficitą iki trijų. Lietuviai kvėpuoja varžovams į nugaras.

72:73, 35 min.: Dimša pataiko įspūdingą tritaškį su Exumo pražanga ir sugrąžina pranašumą Lietuvai.

76:75, 35 min.: Komandos keičiasi taikliais metimais, lietuviai vis dar minimaliai atsilieka.

78:79, 37 min.: Lekavičius pelno keturis taškus paeiliui ir išveda lietuvius į priekį.

79:81, 38 min.: Australai baudos metimu lygina rezultatą, tačiau Lekavičius pelno dar du taškus.

81:82, 39 min.: Dimša pataiko tik vieną baudą.

82:84, 39 min.: Dimša šįkart pataiko abi baudas ir suteikia lietuviams dviejų taškų pranašumą. Lieka 1 min. 18 sek.

82:84, 39 min.: Lietuviai perima kamuolį, o australams prasižengus Dimša prameta abi baudas.

85:84, 40 min.: Exumas pataiko tik vieną baudą, o australai prasižengia. Baudas mes Raupys.

85:85, 40 min.: Raupys pataiko tik vieną baudą ir lygina rezultatą. Lieka 7,7 sek., australų kamuolys.

85:85, 40 min.: Po krepšiu veržęsis Exumas įstrigo tarp lietuvių ir nuaidėjo finalinė kėlinio sirena.

Australija: Dante Exumas 25, Dane'as Pineau 20 (14 atk. kam.), Kalau Van-Hoffe 16.

Lietuva: Lukas Lekavičius 16, Martinas Gebenas 12 (8 atk. kam.), Marius Grigonis 11.

87:90, 41 min.: Gintvainis smeigia tritaškį ir didina lietuvių pranašumą iki trijų.

89:92, 42 min.: Australai pelno taškus, tačiau dvitaškiu atsako ir Raupys.

89:95, 43 min.: Exumas nepataiko, o Dimša tritaškiu didina pranašumą iki šešių.

90:97, 44 min.: Grigonio metimas išsisuka iš lanko, tačiau australų ataka buvo nesėkminga, o Dimša didina pranašumą iki siunčia australus pasitarimui.

91:98, 44 min.: Exumas pataiko tik vieną baudą, australai pradeda prasižengti. Lieka pusantros minutės. Grigonis pataiko tik vieną baudą.

91:100, 44 min.: Raupys pelno dvitaškį ir atima iš australų paskutines viltis iškovoti bronzos medalius.

97:102, 45 min.: Grigonis pataiko baudas, tačiau Anthony Fisheris pataiko tritaškį, perima kamuolį, prideda dar du taškus ir iš dviženklio pranašumo lieka vos penki.

97:104, 45 min.: Grigonis sumeta abi baudas.

100:105, 45 min.: Gintvainis pataiko tik vieną, o ilga australų ataka baigiasi tritaškiu.