22 4 1-4 0-1 2-2 7 2 0 1 2 9
84 19-38 10-25 16-23 44 20 10 14 8 117
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas
Rungtynių eiga

0:0, 1 min.: Lietuviai rungtynes pradeda tokiu starto penketu: Vaidas Kariniauskas, Osvaldas Olisevičius, Mindaugas Kačinas, Paulius Semaška ir Laimonas Chatkevičius.

5:2, 4 min.: Lietuviai rungtynes pradeda užtikrintai ir jau nuo pirmų minučių įsiveržia į priekį.

12:2, 5 min.: Lietuvos rinktinė jau po penkių minučių turi dviženklį pranašumą, o varžovams belieka prašyti minutės pertraukėlės.

17:9, 8 min.: Nors arenoje yra nedaugiau kaip 50 žmonių, pusę žiūrovų sudaro Lietuvos rinktinės sirgaliai.

Lietuva: Mindaugas Kačinas 7, Laimonas Chatkevičius 5.

Juodkalnija: Masanas Vrbica 3.

23:11, 12 min.: Antrąjį kėlinį lietuviai pradeda pataikydami du tritaškius iš eilės, dvi minutes varžovams neleidžia pelnyti nė taško, o mūsiškių persvara tik auga.

26:14, 15 min.: Lietuviai tritaškius mėto net 44,4 proc. tikslumu, kuomet baudas vos 50 proc. Tuo tarpu varžovai jau prametė septynis tritaškius iš aštuonių bandymų.

32:16, 17 min.: Lietuviai varžovus visur lenkia vienu žingsniu, o tai leidžia jiems ir toliau tolti žingsnis po žingsnio.

37:20, 20 min.: Martynas Paliukėnas visas varžovų pastangas priartėti nubraukia tolimu šūviu. Jis ir Mindaugas Kačinas yra vieninteliai žaidėjai, kurie pataikė tritaškius (5/8 trit.). Tuo tarpu Juodkalnija jau prameta dvyliktąjį tritaškį.

Lietuva: Mindaugas Kačinas 12, Martynas Paliukėnas 9 (3/4 trit.), Paulius Semaška 6.

Juodkalnija: Vukota Pavičius ir Masanas Vrbica po 7.

44:20, 22 min.: Lietuviai nemažina apsukų ir po ilgosios pertraukos – Mindaugas Kačinas smeigia tritaškį, o Martynas Paliukėnas kontrataką užbaigia metimu iš po krepšio.

50:24, 24 min.: Tomo Pačėso auklėtiniai vos atkovoję kamuolį gynyboje skuba į greitą puolimą bei susikuria sau puikias progas atakuoti krepšį. Paulius Semaška nusitaikyti nuo tritaškio linijos turėjo daugiau nei kelias sekundes.

55:25, 27 min.: Lietuvių gretose toliau nesustabdomai žaidžia Paulius Semaška, kuris savo aštriais prasiveržimais drasko varžovų gynybą ir pelno jau 12-ąjį tašką.

Lietuva: Mindaugas Kačinas 15 (8 atk. kam.), Paulius Semaška 14, Martynas Paliukėnas 11.

Juodkalnija: Vukota Pavičius 9.

69:36, 32 min.: Visiškas varžovų pažeminimas – į krepšį deda net 184 cm ūgio Paulius Semaška.