23:15 7 3-4 0-1 1-2 1 2 2 0 0 9
12:01 8 3-4 0-0 2-2 4 1 0 2 2 13
97 29-43 5-11 24-31 42 18 7 14 2 130
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

0:0, 1 min.: Lietuvos rinktinėje rungtynes pradeda Kšištofas Lavrinovičius, Jonas Valančiūnas, Renaldas Seibutis, Mindaugas Kuzminskas bei Vytenis Čižauskas.

2:3, 1 min.: Pirmuosius mačo taškus pelno Kšištofas Lavrinovičius, tačiau varžovai netrukus atsako tritaškiu.

4:5, 2 min.: Renaldas Seibutis baudų metimais taip pat atidaro savo taškų sąskaitą, bet švedai vėl persveria rezultatą.

7:5, 3 min.: Jonas Valančiūnas vos sugriebia Mindaugo Kuzminsko perdavimą pagal galinę liniją, o oponentai ir toliau renka pražangas.

9:5, 4 min.: Vytenis Čižauskas atlieka rezultatyvų perdavimą Kšištofui Lavrinovičiui, kuris be vargo pataiko iš vidutinio nuotolio.

15:9, 5 min.: Kšištofas Lavrinovičius toliau renka taškus, o jam talkina ir kamuolį puolime atsikovojęs Jonas Valančiūnas.

19:13, 6 min.: Vos atsikovojus kamuolį gynyboje lietuviai skuba į priekį, tačiau varžovai greitų kontratakų neleidžia užbaigti pražangomis.

21:13, 7 min.: Vos aikštėje pasirodęs Linas Kleiza išprovokuoja varžovo pražangą bei realizuoja dvi baudas.

24:18, 8 min.: Pirmąjį lietuvių tritaškį pataiko Mindaugas Kuzminskas.

24:21, 9 min.: Švedų puolėjas smeigia tolimą šūvį per Renaldo Seibučio rankas bei vėl mažina lietuvių pranašumą perpus.

28:26, 10 min.: Martynas Pocius pelno du greitus taškus, o Lietuvos rinktinei net surinkus 28 taškus per kėlinį nepavyko atitrūkti nuo varžovų.

Lietuvos rinktinė: Mindaugas Kuzminskas 7, Kšištofas Lavrinovičius 6, Jonas Valančiūnas 5.

Švedijos rinktinė: Jonathas Skjoldebrandas 6, Joakimas Kjellbomas 6.

30:29, 11 min.: Robertas Javtokas pataiko dvi baudas iš eilės, bet kitoje atakoje švedai vėl atsako dvitaškiu.

34:29, 12 min.: Linas Kleiza pelno pirmuosius savo taškus „iš žaidimo“. Jono Kazlausko auklėtiniai apsigina jau trečią ataką iš eilės.

36:29, 13 min.: Aikštėje pirmą kartą pasirodo Martynas Gecevičius ir Donatas Motiejūnas, o pastarasis iš karto ir pasižymi taškais.

38:29, 14 min.: Linas Kleiza įveikia trijų varžovų gynybą, o lietuviai įgyja rekordinę 9 taškų persvarą, tačiau neilgam – švedai smeigia tritaškį.

43:32, 15 min.: Pirmą kartą lietuviai susikrauna dviženklį pranašumą.

43:32, 15 min.: Lietuviai triuškinamai pirmauja kovoje dėl atšokusių kamuolių – 15 prieš 5.

Rokas Buračas, „BasketNews.lt“ korespondentas Panevėžyje

Per puspenktos antrojo kėlinio minutės penkiolika taškų pelnę lietuviai pirmą kartą rungtynėse susikrovė dviženklį pranašumą. Švedai per pirmąjį ketvirtį laikęsi taiklių tritaškių dėka dabar nebepataiko ir ima atsilikti.

51:32, 16 min.: Mindaugas Kuzminskas sumeta tris baudas, Donatas Motiejūnas pataiko iš toli, Jonas Valančiūnas prideda dar ir dvitaškį, o švedams belieka prašyti minutės pertraukėlės.

56:32, 18 min.: Donatas Motiejūnas antru tritaškiu varžovus siunčia į dar gilesnį nokautą. Antrąjį kėlinį lietuviai jau laimi 28:6.

56:34, 19 min.: Švedai po ilgos pertraukos nutraukia taškų badą.

60:34, 19 min.: Lietuvių spaudimas pasiteisina – švedai du kartus iš eilės praranda kamuolį savo aikštės pusėje, o Renaldas Seibutis juos paverčia dviem taškais.

62:37, 20 min.: Renaldo Seibučio reidas link krepšio išverčia iš koto vieną švedų krepšininką, o pats gynėjas pelno sudėtingus du taškus.

Linas Kleiza 10, Mindaugas Kuzminskas 10, Jonas Valančiūnas 9, Donatas Motiejūnas 8 (6 atk. kam.), Renaldas Seibutis 8.

66:42, 22 min.: Antrą mačo pusę lietuviai pradeda taip pat rezultatyviai, tačiau švedai neatsilieka bei pelno penkis taškus.

68:47, 24 min.: Švedai turėjo galimybę pelnyti du taškus, tačiau Robertas Javtokas blokuoja jų metimą, bet vėl gavę kamuolį į rankas varžovai smeigia tritaškį.

70:50, 25 min.: Linas Kleiza pataiko sudėtingą metimą atsilošęs, o komandas vėl skiria 20 taškų.

71:50, 26 min.: Lengvojo krašto puolėjo pozicijoje šiandien rungtyniaujantis Martynas Pocius pataiko tik vieną baudą iš dviejų, tačiau pats atsikovoja kamuolį puolime.

75:50, 27 min.: Lietuvių kontrataką lengvais taškais iš po krepšio užbaigia Linas Kleizą, o netrukus analogišką ataką užbaigia ir Martynas Pocius.

Pirmus du metimus rungtynėse prametęs Linas Kleiza trečiajame kėlinyje dažniausiai terorizuoja švedų krepšį. Lietuvos rinktinės puolėjas pelnė šešis taškus paeiliui ir atliko juvelyrinį perdavimą Martynui Pociui. Įpusėjus kėliniui Kleiza savo sąskaitoje turi jau 18 taškų.

80:50, 28 min.: Adas Juškevičius smeigia savo pirmąjį tritaškį bei sukelia žiūrovų ovacijas.

84:54, 30 min.: Kšištofas Lavrinovičius po ilgesnės pertraukos vėl primena apie save bei trečiąjį kėlinį užbaigia pelnydamas keturis taškus be atsako.

Lietuvos rinktinė: Linas Kleiza 18, Mindaugas Kuzminskas 10, Kšištofas Lavrinovičius 10.

Švedijos rinktinė: Kenny Grantas 13, Jonathas Skjoldebrandas 6, Joakimas Kjellbomas 6, Viktoras Gaddeforsas 6.

84:54, 31 min.: Per pirmąją ketvirto kėlinio minutę niekas nepelnė nė taško, tačiau švedai ir toliau lietuvius stabdo pražangomis.

85:54, 34 min.: Jonui Valančiūnui pagaliau pavyksta nutraukti rezultatyvumo trūkumą ketvirtame kėlinyje. Jo baudos metimas nutraukia keturias minutes trukusį abiejų komandų taškų badą.

87:57, 35 min.: Švedai taip pat po ilgos pertraukos pasižymi, pataikydami tritaškį, Lietuviai atsako dvitaškiu.

89:63, 37 min.: Švedijos rinktinė pataiko du tritaškius iš toli ir šiek tiek priartėja prie lietuvių.

94:65, 39 min.: Jonas valančiūnas įveikia dviejų varžovų gynybą bei pelno du taškus su pražanga.

97:69, 40 min.: Lieka didžiausia intriga - ar lietuviams pavyks pelnyti triženklį taškų skaičių?