16 7 3-10 0-0 1-6 6 0 0 1 0 0
51 15-45 3-16 12-22 32 7 5 10 0 22
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

Po pirmojo kėlinio Latvija pirmauja 22:11.

Nors rungtynes taikliu dvitaškiu pradėjo Ukrainos rinktinės gynėjas Eugene‘as Jetteris, latviai į tai atsakė spurtu 8:0. Ukrainiečiai nesugebėjo susidoroti su Latvijos komandos snaiperiais, kurie vien per pirmąjį kėlinį pataikė 5 tritaškius (iš 10 bandymų).

Rokas Buračas, „BasketNews.lt“ žurnalistas Liublianoje

Pirmąjį antrojo etapo mačą tarp Latvijos ir Ukrainos rinktinių „Stožice“ arenoje stebi ne daugiau kaip du šimtai žiūrovų. Tarp jų yra vos kelios dešimtys aistruolių iš Latvijos.

Sužaidus 20 min. Latvija priekyje 42:22.

Ukrainos rinktinės laivas toliau skęsta. Latvių snaiperiai be gailesčio bombarduoja slavų krepšį, į ką jų varžovai tesugeba atsakyti pavieniais dvitaškiais ar baudų metimais.

Latvijos rinktinės lyderio vaidmens drąsiai imasi Kristapas Janičenokas, krepšį atakuojantis beveik be klaidų. Snaiperis pataikė visus tris tritaškius ir vieną iš dviejų mestų dvitaškių. Jo sąskaitoje – 11 taškų. Ukrainiečių gretose išsiskiria tik Sergejus Gladyras – 8 taškai.

Mačą tarp latvių ir ukrainiečių stebi ir dešimties sirgalių iš Lietuvos grupelė. Jie Liublianą automobiliais pasiekė šiandien ryte ir ketina stebėti visas antrojo etapo Lietuvos rinktinės kovas. Iš anksto bilietus užsisakę aistruoliai nežinojo, kuriuo laiku žais mūsų šalies rinktinė, todėl pirko bilietus į visas dienos rungtynes.

Po trijų kėlinių Latvija pirmauja 65:32.

„Į vienus vartus“. Taip futbolo žargonu galima apibūdinti tai, kas vyksta aikštėje. Latviai toliau demonstruoja puikų komandinį krepšinį ir yra visa galva pranašesni už pavieniais veiksmais gelbėtis mėginančius ukrainiečius. Latvijos rinktinė jau atliko 14, o Ukrainos – vos 3 rezultatyvius perdavimus. Trumpai tariant, ukrainiečius išgelbėti galėtų tik ypatingai didelis stebuklas.

Latvija laimėjo rungtynes 85:51.

Kiek atsipalaidavę mūsų kaimynai beveik keturias pirmas kėlinio minutes negalėjo pelnyti taškų, tačiau ukrainiečiai tuo nepasinaudojo. Kuomet įpusėjus kėliniui aikštėje pasirodė abiejų komandų atsarginiai žaidėjai, tapo aišku, kad treneriai savo lyderius jau tausoja kitoms rungtynėms.