14:12 7 3-4 0-2 1-2 2 0 0 0 0 4
58 20-44 2-23 12-17 36 10 6 10 3 46
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

Mačo eiga:

0:0, 1 min.: Komandos rungtynes pradeda tokiais starto penketais: Martynas Gecevičius, Zabianas Dowdellas, Juanas Palaciosas, Renaldas Seibutis ir Darius Songaila.

Vytenis Lipkevičius, Robertas Javtokas, Artūras Milaknis, Paulius Jankūnas ir Justinas Dentmonas.

0:2, 1 min.: Pirmuosius mačo taškus pelno Robertas Javtokas.

2:5, 2 min.: „Lietuvos ryto“ taškų sąskaitą atidaro Zabianas Dowdellas, tačiau Artūras Milaknis atsako tritaškiu.

4:5, 4 min.: Tolimas Dariaus Songailos dvitaškis.

6:5, 4 min.: Zabianas Dowdellas pirmą kartą persveria rezultatą „Lietuvos ryto“ naudai.

8:5, 5 min.: Juanas Palaciosas pelno su pirmuosius taškus.

11:5, 5 min.: Juanas Palaciosas dar didina „Lietuvos ryto“ spurtą iki 9:0.

11:7, 6 min.: Roberto Javtoko taškai iš po krepšio.

13:7, 6 min.: Renaldas Seibutis realizuoja dvi baudas.

13:9, 7 min.: Robertas Javtokas prašokdina Juaną Palaciosą, kuris skaudžiai krenta ant parketo.

16:9, 7 min.: Vos įžengęs į aikštelę Stevanas Jelovacas smeigia tritaškį.

18:9, 7 min.: Po Renaldo Seibučio dėjimo vilniečiai pakyla iš savo vietų.

18:11, 8 min.: Dar vienas rezultatyvus Šarūno Jasikevičius perdavimas.

21:11, 8 min.: Darius Songaila pelno du taškus su pražanga ir pirmą kartą „Lietuvos ryto“ persvara tampa dviženklė.

23:13, 9 min.: Kšištofas Lavrinovičius ir Darius Songaila apsikeičia taikliomis atakomis.

25:15, 10 min.: Kšištofas Lavrinovičius vėl bando sumažinti „Žalgirio“ deficitą, tačiau šį kartą rezultatyviai atsako ir Omaras Cookas.

28:15, 10 min.: Steponas Babrauskas tritaškiu atidaro savo taškų sąskaitą.

30:15, 10 min.: Steponas Babrauskas dviem baudomis didina „Lietuvos ryto“ pranašumą iki rekordinio.

30:16, 10 min.: Kšištofas Lavrinovičius prameta vieną baudą, o Saulius Štombergas į aikštelę nusprendžia išleisti Kasparą Vecvagarą.

„Lietuvos rytas“: Darius Songaila 7, Steponas Babrauskas 5, Juanas Palaciosas 5.

„Žalgiris“: Robertas Javtokas 8, Kšištofas Lavrinovičius 5.

30:20, 11 min.: „Žalgiris“ po pertraukos grįžta pelnydamas keturis taškus be atsako.

32:20, 12 min.: Juanas Palaciosas laisvas meta iš vidutinio nuotolio ir pataiko.

34:20, 13 min.: Stevanas Jelovacas atstato 14 taškų persvarą.

39:20, 14 min.: Zabianas Dowdellas pataiso metimą, Steponas Babrauskas smeigia tritaškį iš priverčia „Žalgirį“ prašyti minutės pertraukėlės.

41:21, 15 min.: Darius Songaila nesunkiai įveikia „Žalgirio“ gynybą.

44:23, 16 min.: Kasparas Vecvagaras pataiko dvitaškį, tačiau Martynas Gecevičius atsako dvitaškiu.

44:26, 16 min.: Kasparas Vecvagaras įsibėgėja – vos minutę aikštelėje praleidęs latvis jau spėjo pelnyti šešis taškus.

46:26, 17 min.: Darius Songaila toliau lieka neįgyvendinama mįslė svečiams.

49:26, 18 min.: Dariaus Songailos pastangomis „Lietuvos rytas“ dar labiau nutolsta.

51:26, 19 min.: Stevanas Jelocas prideda dvitaškį.

51:28, 20 min.: Justinas Dentmonas nutraukia „Lietuvos ryto“ spurtą.

53:28, 20 min.: Renaldas Seibutis išprovokuoja Kšištofo Lavrinovičiaus pražangą ir sumeta abi baudas.

„Lietuvos rytas“: Darius Songaila 14 (6/8 dvit.), Steponas Babrauskas 8, Juanas Palaciosas 7, Stevanas Jelovacas 7.

„Žalgiris“: Robertas Javtokas 8, Kšištofas Lavrinovičius 7, Kasparas Vecvagaras 6.

53:30, 21 min.: Antrą mačo pusę taškais pradeda Justinas Dentmonas.

55:32, 22 min.: Komandos apsikeičia rezultatyviomis atakomis.

55:34, 22 min.: Paulius Jankūnas tik dabar atidaro savo taškų sąskaitą.

57:34, 24 min.: Renaldas Seibutis neleidžia „Žalgiriui“ priartėti.

57:37, 24 min.: Justinas Dentmonas pelno du taškus su pražanga.

59:37, 25 min.: Juanas Palaciosas prameta abi baudas, tačiau Renaldas Seibutis atkovoja kamuolį puolime ir ištaiso komandos draugo klaidą.

61:37, 26 min.: Renaldas Seibutis lengvai įveikia visą „Žalgirio“ gynybą.

61:38, 27 min.: Tadas Klimavičius iš trijų bandymų pataiko vieną baudą.

64:38, 27 min.: Omaro Cooko tritaškis per Šarūno Jasikevičiaus rankas.

64:39, 28 min.: Tomas Dimša taip pat prameta vieną baudą.

66:39, 28 min.: „Lietuvos rytas“ ir toliau tolsta.

66:40, 29 min.: Tadas Klimavičius realizuoja vieną baudą iš dviejų.

68:40, 29 min.: Renaldas Seibutis pataiso komandos draugo metimą.

71:40, 30 min.: Stevano Jelovaco šūvis iš toli pasiekia tikslą.

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 16 (7 atk. kam.), Darius Songaila 14, Stevanas Jelovacas 10, Juanas Palaciosas 9 (8 atk. kam.), Steponas Babrauskas 8.

74:40, 31 min.: Stevanas Jelovacas dar kartą šauna tolimą bombą į „Žalgirio“ krepšį.

74:42, 32 min.: Jaunimas aikštėje – Tomo Dimšos reidas link krepšio pasibaigia rezultatyviai.

77:42, 32 min.: Stevano Jelovaco toliašaudė artilerija ir toliau neužsikerta.

77:45, 33 min.: „Žalgiris“ bando priartėti baudų metimais.

78:45, 35 min.: Renaldas Seibutis prameta antrą baudą, tačiau kamuolį puolime atkovoja Juanas Palaciosas.

81:45, 36 min.: Steponas Babrauskas smeigia tritaškį, o Paulius Jankūnas su Stevanu Jelovacu apsistumdo.

83:47, 37 min.: Steponas Babrauskas dar sumeta dvi baudas.

85:47, 38 min.: Steponas Babrauskas ir toliau išlieka neprametęs nė vienos baudos.

87:47, 38 min.: Dar dvi Stepono Babrausko baudos.

88:54, 39 min.: „Žalgiris“ spurtuoja 7:1.