Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas
Fotogalerija
Rungtynių eiga

4:0, 1 min.: Songaila ir Palacios pelno taškus iš po krepšio.
4:5, 2 min.: Jomantas pelno pirmuosius „Pieno žvaigždžių“ taškus, Jonušas prideda du taškus iš po krepšio.
6:9, 3 min.: Palacios pelno dar du taškus, tačiau Dimša atsako dviem baudomis, o Alijevas – metimu iš po krepšio greitoje atakoje.
9:12, 4 min.: Oreliko tritaškis lygina rezultatą, bet Jonušas netrukus atsako tuo pačiu.
9:14, 4 min.: Alijevas pelno dar du taškus.
11:16, 6 min.: Gecevičius realizuoja baudas, Alijevas greitoje atakoje pelno 2 taškus.
15:18, 8 min.: Rediko metimas buvo padidinęs skirtumą iki rekordinio (12:18), bet Babrausko tritaškis kerpa svečių persvarą dvigubai.
17:20, 9 min.: Redikas ir Lydeka keičiasi taikliais metimais.
22:25, 10 min.: Redikas pelno dar 5 taškus, tačiau Seibutis atsako tuo pačiu, įskaitant taikliu šūviu iš vidurio paskutinę ketvirčio sekundę.

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 5, Juanas Palacios 4.
„Pieno žvaigždės“: Dovydas Redikas 9, Rolandas Alijevas 6, Žygimantas Jonušas 5.

26:27, 11 min.: Jelovacas ir Alijevas keičiasi taikliais dvitaškiais, Lydeka prideda du taškus.
26:31, 13 min.: Redikas pelno 4 taškus iš eilės ir „Pieno žvaigždės“ toliau lieka priekyje.
27:33, 14 min.: Jonušas pelno du taškus iš po krepšio.
29:36, 15 min.: Jomantas pataiko baudą, Dimša prideda dvitaškį ir „Pieno žvaigždės“ įgyja didžiausią persvarą rungtynėse.
33:38, 18 min.: Keturi iš eilės Seibučio taškai priverčia Rimantą Grigą prašyti minutės pertraukėlės, Jonušas po jos pelno du taškus.
37:38, 19 min.: Palacios pelno keturis taškus iš eilės.
37:41, 20 min.: Alijevas smeigia tolimą metimą.
39:43, 20 min.: Songaila pataiko dvitaškį iš 6 metrų, o Redikas prieš finalinę sireną pelno dar du taškus.

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 11, Juanas Palaciosas 8.

45:45, 22 min.: Keturi iš eilės vilniečių taškai lygina rezultatą.
47:47, 23 min.: Alijevas pelno du taškus su pražanga, nepataiko baudos. Songaila atsako dėjimu.
51:51, 25 min.: Songaila baudų metimais išveda „Lietuvos rytą“ į priekį, bet netrukus Jomantas metimu iš po krepšio lygina rezultatą. Seibutis pataiko tolimą dvitaškį, o Alijevas pelno du taškus.
53:53, 26 min.: Jonušo dėjimas greitoje atakoje vėl išveda „Lietuvos rytą“ į priekį, bet Seibutis atsako dar dviem taškais.
59:53, 27 min.: Seibutis ir Dowdellas smeigia po tolimą metimą.
62:53, 28 min.: Palacios greitoje atakoje pelno du taškus su pražanga.
65:55, 29 min.: Jomantas sustabdo „Lietuvos ryto“ spurtą, bet Palacios atsako dvitaškiu su pražanga, pataiko ir baudą.
67:60, 30 min.: Jomantas ir Dowdellas apsikeičia dvitaškiais, Dimša pataiko iš toli.

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 18, Juanas Palacios 16 (8 atk. kam.), Darius Songaila 10.
„Pieno žvaigždės“: Dovydas Redikas ir Rolandas Alijevas po 15, Žygimantas Jonušas 11, Artūras Jomantas 10.

72:60, 31 min.: Bendžius ketvirtą kėlinį pradeda taikliu tritaškiu ir dvitaškiu greitoje atakoje.
75:60, 33 min.: Gecevičiaus tritaškis didina persvarą iki rekordinės.
78:62, 33 min.: Dimša pelno pirmuosius „Pieno žvaigždžių“ taškus ketvirtyje, bet Dowdellas atsako tritaškiu.
78:66, 35 min.: Dimša pelno keturis taškus iš eilės.
81:66 36 min.: Cookas pataiko iš toli.
81:69, 37 min.: Redikas atsako tritaškiu ir pelno 18-ąjį tašką.
86:69, 38 min.: Babrauskas pataiko iš toli, o Palaciosas greitoje atakoje dėjimu pabaigia bet kokias mintis apie intrigą.
89:71, 39 min.: Alijevas pelno du taškus, Babrauskas netrukus pataiko tolimą dvitaškį.
94:71, 40 min.: Babrauskas smeigia dar vieną tolimą metimą, Palacios pataiko iš po krepšio.
94:73, 40 min.: Redikas rungtynes baigia pataikydamas tolimą dvitaškį.