72%
36 9 5 21 3 64 45
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas
Rungtynių eiga

3:0, 1 min.: Aikštės šeimininkų sąskaitą tolimu metimu atidaro Martynas Gecevičius.
5:0, 1 min.: Dariaus Songailos pirmieji taškai.
5:2, 2 min.: Simas Buterlevičius pelno pirmuosius svečių taškus.
5:4, 4 min.: Povilas Butkevičius drebina varžovų krepšį dėjimu iš viršaus.
5:5, 4 min.: Grubiai Gintarą Leonavičių sustabdęs Stevanas Jelovacas baudžiamas nesportine pražanga. „Nevėžio“ krepšininkas pataiko vieną baudą iš dviejų.
5:8, 5 min.: Simas Buterlevičius smeigia tritaškį bei išveda svečius pirmąsyk į priekį.
5:10, 6 min.: Aurimas Adomaitis didina „Nevėžio“ pranašumą iki 5 taškų.
5:12, 7 min.: Antruoju šansu pasinaudojęs Aurimas Adomaitis pelno lengvus taškus iš po krepšio.
7:12, 7 min.: Tautvydas Lydeka galingu dėjimu drebina „Nevėžio“ krepšį.
7:15, 8 min.: Simas Buterlevičius pataiko antrą tritaškį bei suteikia Kėdainių klubui 8 taškų persvarą.
9:15, 8 min.: Tautvydas Lydeka realizuoja baudų metimus.
9:19, 8 min.: Aurimas Adomaitis ir Gintaras Leonavičius pelno po dvitaškį bei „Nevėžis“ pirmąsyk įgauna dviženklį pranašumą.
10:21, 9 min.: Gintaras Leonavičius atsako dviem taškais į Tautvydo Lydekos taiklų baudos metimą.
13:21, 10 min.: Po Renaldo Seibučio rezultatyvaus perdavimo Tautvydas Lydeka darsyk kala kamuolį iš viršaus į Kėdainių komandos krepšį.

„Lietuvos rytas“: Tautvydas Lydeka 7, Martynas Gecevičius 3.

„Nevėžis“: Simas Buterlevičius 8, Aurimas Adomaitis 6, Gintaras Leonavičius 5.

16:21, 12 min.: Renaldas Seibutis pataiko vieną baudą. Kamuolį puolime atkovojęs Lydeka prideda du taškus.
18:21, 13 min.: Renaldas Seibutis pasižymi iš dviejų taškų zonos, o vilniečiai spurtuoja 5:0.
18:24, 13 min.: Simas Buterlevičius pataiko iš toli bei pelno pirmuosius svečių taškus antrajame kėlinyje.
20:24, 14 min.: Kėdainių klubas nesusitvarko su Tautvydu Lydeka, kuris pelno 11-ąjį tašką.
22:24, 18 min.: Renaldas Seibutis taikliais baudų metimais nutraukia taškų tylą.
25:24, 18 min.: Gediminas Orelikas pelno du taškus su Tauro Jogėlos pražanga bei po ilgos pertraukos išveda sostinės ekipą į priekį.
25:27, 19 min.: Vidas Ginevičius pataiko iš toli ir pelno vos šeštąjį svečių tašką šiame kėlinyje.
25:29, 20 min.: Simas Buterlevičius baudų metimais pelno 13-ąjį tašką.

„Lietuvos rytas“: Tautvydas Lydeka 11, Renaldas Seibutis 5.

„Nevėžis“: Simas Buterlevičius 13, Aurimas Adomaitis 6, Gintaras Leonavičius 5.

27:29, 21 min.: Martynas Gecevičius trečiąjį kėlinį pradeda taikliu dvitaškiu.
30:29, 22 min.: Gediminas Orelikas smeigia tritaškį bei išveda aikštės šeimininkus į priekį.
30:32, 22 min.: Simas Buterlevičius pataiko iš toli per Omaro Cooko rankas.
32:32, 23 min.: Renaldas Seibutis Aurimo Adomaičio verčia dviem taškais. Ketvirtąjį kartą prasižengusį Adomaitį keičia tris pražangas turintis Tauras Jogėla.
34:32, 23 min.: Renaldas Seibutis ir Gintaras Leonavičius apsikeičia taikliais dvitaškiais.
36:34, 24 min.: Gediminas Orelikas pelno 8-ąjį tašką.
36:37, 25 min.: Vidas Ginevičius taikliu tritaškiu svečiams suteikia minimalų pranašumą.
36:41, 27 min.: Vidas Ginevičius pataiko trečiąjį tolimą metimą.
38:41, 28 min.: Steponas Babrauskas Simo Buterlevičiaus pražangą verčia dviem taškais.
38:43, 28 min.: Tauras Jogėla išprovokuoja Dariaus Songailos pražangą. Pastarasis nesutikęs su teisėjo sprendimu emocingai išreiškia nepasitenkinimą bei yra baudžiamas technine pražanga. Kėdainiečiams pavyksta pataikyti du baudų metimus iš keturių.
38:45, 29 min.: Tauras Jogėla įveikia Dariaus Songailos gynybą ir pelno du taškus.
38:47, 30 min.: Vidas Ginevičius pataiko metimą iš vidutinio nuotolio iš itin sudėtinos situacijos.
40:47, 30 min.: Gediminas Orelikas dvitaškiu mažina atsilikimą iki 7 taškų.

„Lietuvos rytas“: Tautvydas Lydeka 11, Gediminas Orelikas 10, Renaldas Seibutis 7, Martynas Gecevičius 5.

„Nevėžis“: Simas Buterlevičius 17, Vidas Ginevičius 11, Gintaras Leonavičius 7, Aurimas Adomaitis 6.

40:49, 31 min.: Tauras Jogėla taikliu dvitaškiu sugrąžina svečiams 9 taškų persvarą.
40:49, 31 min.: Darius Šilinskis prasižengia puolime.
43:49, 32 min.: Renaldas Seibutis pelno pirmuosius „Lietuvos ryto“ taškus ketvirtajame kėlinyje.
45:49, 33 min.: Tautvydas Lydeka baudų metimais mažina atsilikimą iki 4 taškų.
45:49, 33 min.: Gintaras Leonavičius prasižengia puolime.
47:49, 33 min.: Tautvydas Lydeka tęsia „Lietuvos ryto“ spurtą. Aikštės šeimininkai jau pelnė 7 taškus be atsako.
49:49, 34 min.: Penktąją Tauro Jogėlos pražangą Steponas Babrauskas verčia taškais bei lygina rezultatą.
51:49, 34 min.: Povilas Butkevičius prasižengia penktąjį kartą. Tai – antroji netektis „Nevėžio“ klubui šiose rungtynėse. Renaldas Seibutis po ilgos pertraukos išveda „Lietuvos rytą“ į priekį.
53:49, 35 min.: Gediminas Orelikas pataiso komandos draugo metimą bei pelno taškus.
53:53, 36 min.: Simas Buterlevičius pataiko vieną baudą iš dviejų, tačiau „Nevėžis“ atkovoja kamuolį puolime bei jis vėl atsiduria Buterlevičiaus rankose, kuris smeigia penktąjį tritaškį šiose rungtynėse ir lygina rezultatą.
55:56, 37 min.: Renaldas Seibutis prasiveržimu krepšio link pelno du taškus. Tolimu metimu atsako Vidas Ginevičius.
57:56, 38 min.: Po krepšiu varžovus suklaidinęs Renaldas Seibutis pelno taškus iš po krepšio.
57:58, 38 min.: Aurimas Adomaitis realizuoja baudų metimus.
57:60, 38 min.: Kamuolį perėmęs Simas Buterlevičius jį perduoda Gintarui Leonavičiui bei pastarasis pelno dvitaškį iš sudėtingos padėties.
58:60, 38 min.: Renaldas Seibutis pataiko vieną baudą.
61:60, 39 min.: Renaldas Seibutis smeigia tritaškį, o „Lietuvos rytas“ įgija minimalų pranašumą.
64:60, 40 min.: Dar vienas Renaldo Seibučio tolimas metimas. Vilniečiai įgija 4 persvarą.
64:62, 40 min.: Gintaras Leonavičius taikliais baudų metimais mažina atsilikimą perpus.
65:62, 40 min.: Renaldas Seibutis realizuoja vieną baudą iš dviejų.
65:64, 40 min.: Tautvydas Lydeka prasižengia penktąjį kartą. Simas Buterlevičius realizuoja baudų metimus.
67:64, 40 min.: „Lietuvos ryto“ pergalę dėjimu iš viršaus įtvirtina į priekį pabėgęs Gediminas Orelikas.

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 24 (5/12 dvit., 5/10 baudų, 7 rez. perd.), Tautvydas Lydeka 15, Gediminas Orelikas 14.

„Nevėžis“: Simas Buterlevičius 23 (5/10 trit.), Vidas Ginevičius 14 (4/8 trit.), Gintaras Leonavičius 11, Aurimas Adomaitis 8.