15:22 6 0-1 2-5 0-0 0 0 0 1 0 2
1:47 0 0-0 0-0 0-0 2 0 0 0 0 1
88 24-46 7-23 19-28 43 18 9 13 2 96
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

0:0, 1 min.: „Žalgirio“ starto penketas: Dentmonas, Milaknis, Pocius, Gudaitis, Javtokas.
„Neptūno“ starto penketas: Brazeltonas, Mažeika, Ulanovas, Vasylius, Šarakauskas.
5:3, 2 min.: Milaknis ir Mažeika keičiasi taikliais tritaškiais, Javtokas pataiko iš vidutinio nuotolio.
10:3, 4 min.: Dentmonas pelno du taškus su pražanga, pataiko baudą. Netrukus Javtokas įmeta puskabliu.
12:6, 5 min.: Dentmonas sumeta baudas, Galdikas atsako dvitaškiu su pražanga ir taiklia bauda.
14:8, 6 min.: Mažeika pelno du taškus, tuo pačiu atsako Dentmonas.
14:11, 8 min.: Jankūnas du kartus meta netaikliai, o Galdikas sumeta baudas.
18:13, 9 min.: Jankūnas sumeta baudas, Kupšas pataiko iš po krepšio, bet Galdikas atsako dvitaškiu su Dimšos pražanga.
22:13, 9 min.: Jankūnas sumeta abi baudas, Kupšas netrukus atsako tuo pačiu.
22:15, 10 min.: Girdžiūnas sumeta baudas, o Dimša prieš pat ketvirčio pabaigą abi baudas meta netaikliai.

„Žalgiris“: Justinas Dentmonas 7, Mindaugas Kupšas, Robertas Javtokas, Paulius Jankūnas po 4.
„Neptūnas“: Simas Galdikas 7, Martynas Mažeika 5.

26:17, 12 min.: Ulanovas pelno du taškus, dvitaškiais atsako Javtokas ir Pocius.
26:22, 13 min.: Šarakauskas pataiko tritaškį, Ulanovas prideda dvitaškį iš po krepšio ir Štombergas prašo minutės pertraukėlės.
26:27, 14 min.: Šarakauskas pataiko iš toli, Javtokas prameta, o Ulanovas dar vienu reidu po krepšiu persveria rezultatą savo komandos naudai.
31:29, 15 min.: Dentmonas pataiko iš vidutinio nuotolio, bet įsibėgėjęs Ulanovas prideda dar du taškus. Jankūnas tada pelno du taškus su pražanga. Pataiko ir baudą.
36:33, 17 min.: Gudaitis pelno du taškus, Milaknis prideda tritaškį, tačiau Mažeika neleidžia „Žalgiriui“ labiau atitrūkti.
37:38, 18 min.: Brazeltono dvitaškis su pražanga mažina skirtumą iki minimumo, o Šarakausko „kablys“ grąžina klaipėdiečiams persvarą.
42:40, 19 min.: Gudaitis pataiko iš po krepšio, po to kartoja metimą po netaiklios Dentmono baudos.
42:42, 20 min.: Ulanovas realizuoja baudas.

„Žalgiris“: Justinas Dentmonas 10, Artūras Gudaitis ir Paulius Jankūnas po 7.
„Neptūnas“: Edgaras Ulanovas 11, Martynas Mažeika 9, Vytautas Šarakauskas 8.

44:46, 22 min.: Mažeika ketvirtį pradeda dvitaškiu greitoje atakoje, Javtokas netrukus atsako dvitaškiu. Šarakauskas tada grąžina persvarą „Neptūnui“.
49:48, 24 min.: Vasyliaus dvitaškis svečių persvarą buvo padidinęs iki 4 taškų, bet Milaknio tritaškis ir Jankūno dvitaškis persveria svarstykles „Žalgirio“ naudai.
53:50, 25 min.: Jasikevičius pelno du taškus, Jankūnas prideda metimą iš po krepšio.
57:53, 26 min.: Lipkevičius pelno du taškus, Javtokas drebina krepšį dėjimu, bet pernelyg pabėgti kauniečiams neleidžia Vasylius, pataikantis tritaškį.
58:57, 27 min.: Šarakauskas pelno du taškus su pražanga, bet bauda netaikli. Ulanovas netrukus prideda dvitaškį iš po krepšio.
60:60, 29 min.: Runkausko tritaškis lygina rezultatą.
62:63, 30 min.: Milaknis pelno du taškus, Girdžiūnas atsako sėkmingu prasiveržimu po krepšiu ir dvitaškiu su pražanga.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 13, Artūras Milaknis 11, Justinas Dentmonas ir Robertas Javtokas po 10.
„Neptūnas“: Edgaras Ulanovas 13, Vytautas Šarakauskas 12, Martynas Mažeika 11.

65:66, 32 min.: Klaipėdiečiai įgyja 3 taškų persvarą, bet Gudaitis dėjimu mažina atsilikimą iki taško.
65:69, 34 min.: Runkauskas smeigia tritaškį.
67:69, 35 min.: Milaknis pelno du taškus su pražanga, bet baudos nepataiko.
69:71, 36 min.: Mažeika pelno du taškus, Jankūnas atsako dvitaškiu.
69:73, 37 min.: Galdikas atsikovoja kamuolį puolime ir pelno taškus.
72:73, 38 min.: Dimša pelno tris taškus.
72:76, 38 min.: Vasylius smeigia tritaškį paskutinę atakos sekundę ir Štombergas prašo minutės pertraukėlės.
74:76, 38 min.: Jasikevičius pelno taškus.
74:78, 39 min.: Galdikas pelno du taškus su pražanga, bauda netaikli. Jasikevičius tada prameta iš toli.
74:80, 39 min.: Mažeika sumeta baudas, lieka 1 min. ir 1 sek.
74:82, 40 min.: Girdžiūnas greitą ataką baigia dėjimu.
76:83, 40 min.: Dimšos dėjimas greitoje atakoje.
79:86, 40 min.: Klaipėdiečiai baudų metimais išlaiko persvarą.