• Naujienos
  • Fotogalerija
  • Rungtynių eiga
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

7:0. 4 min.: Pirmuosius rungtynių taškus pelno iš vidutinio nuotolio pataikantis Palaciosas. Netrukus legionierius veržiasi krepšio link, išprovokuoja varžovo pražangą, bet pataiko tik vieną baudą. Seibutis perima kamuolį ir pelno lengvus taškus. Glyniadakis sumeta dvi baudas.

9:7, 6 min.: Varžovai pelno pirmuosius taškus. Sėkminga ataka atsako Seibutis, tačiau vėliau šeimininkai klysta, o Gilletas smeigia tritaškį.

9:14, 8 min.: Stipanovičius pataiko iš po krepšio ir lygina rezultatą. Gilletas netrukus smeigia tritaškį ir persveria rezultatą. Po nesėkmingos vilniečių atakos Stipanovičius įmeta dar du taškus.

9:17, 9 min.: Ostendės komandos legionierius iš Lenkijos Ponitka tritaškiu didina varžovų pranašumą.

11:17, 9 min.: Lydeka realizuoja dvi baudas ir nutraukia šeimininkų taškų badą.

11:19, 9 min.: Petrovičius perima kamuolį iš Jelovaco ir per greitą ataką pelno du lengvus taškus. Varžovai surengia galingą spurtą 15:2.

12:22, 10 min.: Gecevičius pataiko vieną baudą iš dviejų. Pirmasis kėlinys baigiasi Thompsono tritaškiu.

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 4, Juanas Palaciosas 3, Andreas Glyniadakis ir Tautvydas Lydeka po 2.

„Telenet“: Pierre Gilletas 8, Andrea Stipanovičius 4, Ryanas Thompsonas 3.

15:27, 12 min.: Antrasis kėlinys prasideda Ostendės komandos penkiais taškais paeiliui, į kuriuos tritaškiu atsako Gecevičius.

17:27, 12 min.: Cookas neklysta mesdamas baudas.

19:29, 13 min.: Stipanovičius pelno lengvus taškus, į kuriuos sunkiu dvitaškiu atsako Palaciosas.

22:29, 14 min.: Po Gecevičiaus tritaškio varžovai priversti prašyti minutės pertraukėlės.

22:34, 15 min.: Belgijos komanda surengia dvi sėkmingas atakas paeiliui.

24:36, 15 min.: Babrauskas atsako dvitaškiu, tačiau taškus pelno ir Stipanovičius.

25:36, 15 min.: Thompsonas baudžiamas nesportine pražanga, tačiau Babrauskas pataiko tik vieną baudą iš dviejų.

30:36, 16 min.: Į aikštelę žengęs Bendžius smeigia tritaškį ir netrukus prideda dvitaškį.

32:38, 17 min.: Djordjevičius sėkmingai prasiveržia vilniečių krepšio link, o Glyniadakis atsako dviem baudomis.

36:43, 18 min.: Gecevičius ir Glyniadakis pelno po du taškus varžovų baudos aikštelėje. Pastarieji atsako penkiais taškais paeiliui.

41:43, 20 min.: Glyniadakis skausmingai nukrito ant parketo, tačiau atsikėlė ir pataikė vieną baudą iš dviejų. Kitoje atakoje graikas pelno du taškus iš po krepšio. Gecevičius neklysta mesdamas baudas.

„Lietuvos rytas“: Martynas Gecevičius 11, Andreas Glyniadakis 9, Juanas Palaciosas ir Eimantas Bendžius po 5.

„Telenet“: Pierre Gilletas 14, Andrea Stipanovičius 11.

Rokas Buračas, „BasketNews.lt“ žurnalistas

Belgijos čempionus šį vakarą į priekį traukia itin taikliai metami tritaškiai. Jie pataikė net 6 tolimus metimus iš 11, tačiau du paskutinius prametė paskutinę kėlinio minutę. Visgi Gecevičiaus ir Glyniadakio pastangomis vilniečiai antrajame kėlinyje panaikino dviženklį deficitą ir prieš antrąją susitikimo dalį atsilieka tik dviejų taškų skirtumu.

43:43, 22 min.: Sėkmingai krepšio link prasiveržiantis Seibutis lygina rungtynių rezultatą.

51:44, 24 min.: Varžovas pataiko tik vieną baudą, o Gecevičius smeigia tritaškį. Netrukus tolimą metimą smeigia ir Seibutis. Palaciosas prideda du lengvus taškus.

54:46, 25 min.: Į varžovų dvitaškį Gecevičius atsako trimis taškais.

54:49, 26 min.: Tolimą metimą pataiko ir lenkas Ponitka.

62:49, 28 min.: Cookas pataiko iš vidutinio nuotolio, o Palaciosas atkovoja 10 kamuolį. Netrukus Cookas ir Bendžius smeigia po vieną tritaškį.

65:56, 30 min.: Serronas pataiko iš vidutinio nuotolio. Salumu ir Orelikas apsikeičia taikliais tritaškiais. Per kitą ataką Salumu pelno dar du taškus.

„Lietuvos rytas“: Martynas Gecevičius 17, Andreas Glyniadakis 9, Renaldas Seibutis 9.

„Telenet“: Pierre Gilletas 14, Andrea Stipanovičius 12.

67:59, 33 min.: Seibutis pataiko iš vidutinio nuotolio, varžovai atsako tolimu metimu.

69:59, 35 min.: Bendžius pataiso netaiklų Palacioso metimą.

69:61, 37 min.: Gilletas pelno du taškus.

70:61, 37 min.: Per pastaruosius keturis bandymus Palaciosas pataikė tik vieną baudą.

70:64, 38 min.: Ponitka pelno du taškus su pražanga ir pataiko baudos metimą.

70:66, 38 min.: Stipanovičius ataką baigia dėjimu ir sugrąžina intrigą.

73:66, 40 min.: Palaciosas pelno du taškus su pražanga.

75:66, 40 min.: Belgai nepataiko iš toli, o kamuolį atkovojęs Gecevičius stabdomas pražangomis ir baudų metimais deda tašką rungtynėse.