Rungtynių eiga

Starto penketai

„Lokomotiv“: Sergejus Byvokas, Krunoslavas Simonas, Marcusas Williamsas, Derrickas Brownas, Richardas Henrixas.

„Lietuvos rytas“: Omaras Cookas, Steponas Babrauskas, Darius Songaila, Martynas Gecevičius, Juanas Palaciosas.

19.40. Dėl techininių problemų negalėjome pateikti rungtynių aprašymo per pirmuosius du kėlinius.

42:27, 21: min.: Krunoslavas Simonas trečiąjį kėlinį pradeda dvitaškiu su Stepono Babrausko pražanga.

42:27, 21 min.: „Lietuvos rytas“ klysta puolime.

42:27, 22 min.: Stepono Babrausko metimas iš vidutinio nuotolio skrieja pro šalį.

42:27, 22 min.: Iš toli netaiklus ir Omaro Cooko metimas.

42:29, 23 min.: Darius Songaila pelno pirmuosius sostinės klubo taškus trečiajame kėlinyje.

42:32, 23 min.: Martynas Gecevičius smeigia tritaškį.

42:34, 24 min.: Sėkmingai apsigynę ir į greitą puolimą pasileidę „Lietuvos ryto“ krepšininkai mažina atsilikimą iki vienženklio skaičiaus.

44:34, 24 min.: Juanas Palaciosas pražanga stabdo Marcusą Williamsą. Pastarasis realizuoja baudų metimus ir atstato dviženklį pranašumą.

44:34, 25 min.: Vilniečiams du kartus iš eilės nepavyksta užpulti.

46:34, 25 min.: Sergejus Bykovas prideda dvitaškį. „Lietuvos rytas“ klysta puolime. Dirkas Bauermannas prašo minutės pertraukėlės.

48:34, 26 min.: Derrickas Brownas pelno du taškus.

48:34, 26 min.: Sėkmingai apsigynę svečiai išprovokuoja Richardo Henrixo pražangą. Puolime taisykles pažeidžia ir Andreasas Glyniadakis.

48:34, 26 min.: Mantas Kalnietis išprovokuoja Glyniadakio pražangą. Lietuvis prameta baudų metimus.

49:34, 27 min.: Andreasas Glyniadakis nepataiko iš po krepšio. Gynyboje nesėkmingai sužaidęs graikas prasižengia prieš Richardą Hendrixą. „Lokomotiv“ aukštaūgis pataiko vieną baudos metimą iš dviejų ir didina Rusijos klubo pranašumą iki rekordinio – 15 taškų.

51:34, 28 min.: Dar du Richardo Hendrixo taškai, o „Lietuvos rytui“ vėl nepavyksta surengti rezultatyvios atakos.

51:38, 28 min.: Stevanas Jelovacas pelno keturis taškus paeiliui. Simas Jasaitis pasirodo aikštelėje. Jis keičia Sergejų Bykovą.

53:38, 30 min.: Richardas Hendrixas atstato 15 taškų „Lokomotiv“ pranašumą. Milenko Tepičius atsako tritaškiu.

55:41, 31 min.: Dariaus Songailas metimas skrieja pro šalį.

57:41, 31 min.: Richardas Hendrixas pelno du taškus su pražanga. Baudos metimas tikslo nepasiekia.

59:41, 31 min.: Mantas Kalnietis pakabina kamuolį virš krepšio Richardui Hendrixui bei pastarasis drebina vilniečių krepšį galingu dėjimu iš viršaus.

59:41, 32 min.: „Lietuvos rytas“ klysta puolime, o nesugebėję po savo krepšiu atitverti aikštės šeimininkų pralaimi kovą dėl kamuolio.

59:44, 32 min.: Omaras Cookas pelno dvitaškį su Richardo Hendrixo pražanga.

59:44, 33 min.: Marcuso Williamso tolimas metimas tikslo nepasiekia.

59:44, 34 min.: Į greitą puolimą pasileidę vilniečiai suklysta. Renaldas Seibutis keičia Milenko Tepičių.

61:44, 34 min.: Omaras Cookas pražanga stabdo Mantą Kalnietį. Kaunietis realizuoja baudų metimus.

61:47, 35 min.: Omaras Cookas atsako tolimu metimu.

62:47, 35 min.: Besibaigiant „Lokomotiv“ atakai skirtam laikui Renaldas Seibutis neleistinai stabdo Aleksandarą Maričių. Aukštaūgis pataiko vieną baudos metimą.

62:47, 35 min.: Rusai sėkmingai apsigina. Simo Jasaičio tolimas metimas skrieja pro šalį.

62:47, 36 min.: Dariaus Songailo tritaškis tikslo nepasiekia. Aleksandaras Maričius baudžiamas nesportine pražanga. Songailą keičia Stevanas Jelovacas.

62:49, 36 min.: Andreasas Glyniadakis realizuoja baudų metimus. Stevano Jelaco tritaškis skrieja pro šalį.

64:49, 37 min.: Richardas Hendrixas baudžia vilniečius dvitaškiu iš po krepšio. „Lokomotiv“ pusėje – netaiklus Martyno Gecevičiaus tolimas metimas.

64:49, 37 min.: Pražangą išprovokavęs Omaras Cookas netaiklus nuo baudų metimų linijos. Richardas Hendrixas žingsniuoja puolime.

64:51, 38 min.: Andreasas Glyniadakis pelno dvitaškį.

66:53, 39 min.: Du taškus prideda ir Stevanas Jelovacas. Derrickas Brownas atsako dvitaškiu.