0:0, 1 min.: Ginčo kamuolį laimi aikštės šeimininkai.

0:2, 2 min.: Pirmuosius taškus pelno svečiai.

0:5, 2 min.: Steponas Babrauskas smeigia tolimą metimą.

2:5, 2 min.: Pirmuosius aikštės šeimininkų taškus pelno Derrickas Brownas.

2:7, 4 min.: Taškų sąskaitą atidaro Juanas Palaciosas.

4:7, 4 min.: Derrickas Brownas mažina Rusijos klubo atsilikimą. Aikštelėje pasirodo Simas Jasaitis.

6:7, 5 min.: Richardas Henrixas realizuoja baudų metimus.

6:7, 5 min.: Komandos apsikeičia ne rezultatyviomis atakomis.

6:9, 5 min.: Baudų metimus sumetęs Darius Songaila sėdasi ant suolo. Songailą keičia Stevanas Jelovacas.

9:9, 6 min.: Marcusas Williamsas tritaškiu metimu lygina rezultatą.

9:11, 6 min.: Stevanas Jelovacas pelno pirmuosius taškus.

9:13, 6 min.: Renaldas Seibutis prideda du taškus.

12:13, 7 min.: Marcusas Williamsas smeigia dar vieną tritaškį.

12:13, 8 min.: Andreasas Glyniadakis klysta puolime. Sergejus Bykovas netiksliai atakuoja iš toli.

12:13, 9 min.: Komandos apsikeičia klaidomis. „Lokomotiv“ suklydo jau 4 kartus, tuo tarpu sostinės klubas – 3.

12:16, 9 min.: Kamuolį perėmęs Renaldas Seibutis skuba į puolimą bei pelno du taškus su pražanga. Pataikęs baudos metimą didina lietuvių pranašumą iki 4 taškų.

12:19, 10 min.: Aikštelėje pasirodęs Eimantas Bendžius pataiko iš toli, o „Lokomotiv“ prašo minutės pertraukėlės.

12:21, 10 min.: Krasnodaro krepšininkams sėkmingai užpulti nepavyksta. Vilniečiai kėlinį užbaigia taikliu dvitaškiu.

„Lokomotiv“: Marcusas Williamsas 6 (2/2 trit.), Derrickas Brownas 4.

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 5, Juanas Palaciosas 4.

12:23, 11 min.: Andreasas Glyniadakis pelno du taškus ir lietuvių pranašumas tampa dviženklis.

14:25, 12 min.: Richardas Henrixas ir Eimantas Bendžius apsikeičia taikliais metimais.

14:27, 13 min.: Andreasas Glyniadakis pelno savo 6 tašką.

14:29, 14 min.: Martynas Gecevičius prideda dvitaškį.

17:29, 15 min.: Sergejus Bykovas pataiko vieną baudos metimą. Derrickas Brownas pelno dvitaškį.

17:31, 16 min.: Martynas Gecevičius baudų metimai atstato 14 taškų pranašumą.

19:31, 16 min.: Maksimas Grigoryevas atsako dvitaškiu.

20:33, 16 min.: Darius Songaila pataiko iš vidutinio nuotolio.

21:33, 16 min.: Derrickas Brownas pataiko vieną baudos metimą.

21:36, 17 min.: Martynas Gecevičius tolimu metimu atstato rekordinį – 15 taškų pranašumą.

23:38, 18 min.: Likhodejus ir Songaila apsikeičiai taikliais dvitaškiais. Driblinguodamas puolime klysta Marcusas Williamsas.

26:38, 19 min.: Simas Jasaitis taikliu tritaškiu atidaro savo taškų sąskaitą.

26:40, 20 min.: Juanas Palaciosas pelno du taškus.

28:40, 20 min.: Darius Songaila prasižengia prieš Andrejų Zubkovą. Pastarasis realizuoja baudų metimus ir mažina atsilikimą iki 12 taškų. „Lietuvos ryto“ aukštaūgiui – 3 pražanga.

28:40, 20 min.: Kamuolį perimdamas Juanas Palaciosas nutraukia varžovų ataką bei vilniečiai į rūbinę išbėga turėdami 12 taškų pranašumą.

„Lokomotiv“: Derrickas Brownas 7, Richardas Henrixas 6.

„Lietuvos rytas“: Martynas Gecevičius 7, Juanas Palaciosas 6 (5 atk. kam.), Darius Songaila 6, Andreasas Glyniadakis 6.

32:40, 21 min.: Trečiajį kėlinį aikštės šeimininkai pradeda penkiais Krunoslavo Simono ir Richardo Henrixo taškais. Vilniečių persvara tampa vienženklė.

34:40, 22 min.: Krunoslavas Simonas pelno dvitaškį, o Dirkas Bauermannas prašo minutės pertraukėlės. Lietuvos klubas taškų šiame ketvirtyje dar nepelnė, tuo tarpu į savo krepšį prasileido 6.

34:43, 24 min.: Martynas Gecevičius tolimu metimu pelno pirmuosius vilniečių taškus po didžiosios pertraukos.

36:43, 25 min.: Derrickas Brownas pelno dvitaškį. Puolėjo sąskaitoje – 9 taškai.

36:45, 25 min.: Juanas Palaciosas sėkmingai realizuoja baudų metimus.

38:45, 26 min.: Klubai apsikeičia klaidomis. Krunoslavas Simonas pelno du taškus.

38:45, 26 min.: Andreasas Glyniadakis blokuoja Derricko Browno metimą iš po krepšio.

38:45, 27 min.: Gedimino Oreliko tolimas metimas skrieja pro šalį, tačiau kamuolį atkovojęs Renaldas Seibutis išprovokuoja Derricko Browno pražangą.

40:45, 27 min.: Krunoslavas Simonas dvitaškiu metimu mažina atsilikimą iki 5 taškų.

40:46, 28 min.: Grubiai prieš Juaną Palaciosą sužaidę „Lokomotiv“ krepšininkai baudžiami nesportine pražanga. Puolėjas realizuoja vieną baudos metimą, o Andreasas Glyniadakis prameta iš po krepšio.

40:46, 28 min.: Krunoslavas Simonas blokuoja Glyniadakio metimą.

40:46, 29 min.: Milenko Tepičiaus metimas skrieja pro šalį.

40:48, 29 min.: Andreasas Glyniadakis dėjimu iš viršaus nutraukia „Lietuvos ryto“ taškų tylą.

40:50, 30 min.: Renaldas Seibutis atstato dviženklį pranašumą.

43:50, 30 min.: Maksimas Grigoryevas kėlinį užbaigia taikliu metimu per visą aikštę.

„Lokomotiv“: Derrickas Brownas 9, Krunoslavas Simonas 8.

„Lietuvos rytas“: Martynas Gecevičius 10, Juanas Palaciosas 9.

43:50, 31 min.: Andreaso Glyniadakio metimas iš po krepšio tikslo nepasiekia.

45:50, 32 min.: Derrickas Brownas baudų metimais atstato 5 taškų deficitą.

47:50, 32 min.: Krunoslavas Simonas mažina atsilikimą iki 3 taškų.

47:50, 33 min.: „Lietuvos rytas“ klysta puolime, o Dirkas Bauermannas reaguodamas į įvykius aikštelėje prašo minutės pertraukėlės.

47:50, 33 min.: Martyno Gecevičiaus tolimas metimas skrieja pro šalį, tačiau kamuolys išlieka vilniečių rankose. Prasiverždamas krepšio link Darius Songaila išprovokuoja pražangą.

47:52, 34 min.: Darius Songaila sumeta baudų metimus bei pelno pirmuosius Vilniaus klubo taškus šiame kėlinyje.

47:54, 34 min.: Darius Songaila smeigia dvitaškį ir didina atotrūkį.

47:54, 34 min.: Ketvirtąjį kartą prasižengęs Darius Songaila sėdasi ant suolo. Jį keičia Andreasas Glyniadakis.

49:56, 35 min.: Andreasas Glyniadakis pelno du taškus. Dvitaškiu atsako ir Richardas Henrixas.

49:59, 36 min.: Juanas Palaciosas smeigia tritaškį ir „Lietuvos rytui“ sugrąžina dviženklį pranašumą.

51:59, 37 min.: Aleksandaras Maričius atstato vienženklį deficitą.

51:59, 37 min.: Marcusas Williamsas iš toli atakuoja netiksliai, o kovą dėl kamuolio pralaimėję vilniečiai pražanga stabo Richardą Henrixą. Pastarasis prameta baudų metimus.

51:61, 38 min.: Steponas Babrauskas taikliu dvitaškiu didina vilniečių pranašumą.

51:61, 38 min.: Richardas Henrixas blokuoja Juano Palacioso metimą. „Lietuvos rytas“ per likusį atakai skirtą laiką nesugeba užpulti.

51:64, 39 min.: Laisvas likęs Steponas Babrauskas duria rusams į nugarą – smeigia tritaškį.

51:66, 40 min.: Darius Songaila iš po krepšio pelno du taškus.