19 5 0-4 1-3 2-2 4 0 0 2 0 -1
70 19-36 6-21 14-15 33 20 5 14 1 82
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

Mačo eiga:

2:5, 2 min.: Svečiai iš Turkijos rungtynes pradeda pelnydami 5 taškus be atsako. Pirmuosius taškus Klaipėdos ekipai įmeta Ulanovas.

4:7, 3 min.: Runkauskas dvitaškiu mažina atsilikimą, tačiau netrukus sėkmingai ataką baigia ir Stambulo ekipa.

6:11, 4 min.: Vasylius švelnina rezultatą, tačiau Perkinsas ir Buckmanas taikliais metimais didina svečių pranašumą iki penkių.

8:11, 5 min.: Runkauskas gražiu metimu švelnina rezultatą.

8:15, 5 min.: Iversonas drebina klaipėdiečių krepšį dėjimu, o po Smitho klaidos dar du lengvus taškus pelno Guleras ir verčia Maksvytį prašyti minutės pertraukėlės.

10:15, 6 min.: McClure'as dvitaškiu mažina deficitą.

10:17, 7 min.: Buckmanas „Bešiktaš“ ekipai pelno jau šeštąjį tašką.

10:20, 8 min.: Buckmanas smeigia tritaškį ir turkai pirmą kartą įgyja dviženklį pranašumą.

12:22, 9 min.: Iversonas atima kamuolį iš Šarakausko ir „Bešiktaš“ ekipai pelno dar du taškus. „Neptūno“ nesėkmių seriją nutraukia Girdžiūnas.

14:22, 10 min.: Mažeika prasidėjus paskutinei pirmojo kėlinio minutei pelno pirmuosius savo taškus.

16:22, 10 min.: Mažeika pataiko dar kartą, o turkai per surengti sėkmingos atakos nebespėja.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 4, Marius Runkauskas 4.

„Bešiktaš“: Bradley Buckmanas 9, Coltonas Iversonas 6, Doronas Perkinsas 5.

18:22, 11 min.: Girdžiūnas antrąjį ketvirtį pradeda dviem taškais ir artina „Neptūną“ iki keturių.

21:27, 12 min.: Komandos apsikeičia taikliais tritaškiais, o turkams dar du taškus prideda Buckmanas.

23:30, 13 min.: „Bešiktaš“ ekipa pataiko iš toli, tačiau „Neptūnas“ neatsilieka. Šįkart skirtuma švelnina Mažeika.

23:32, 15 min.: Svečiai kelias minutes nepelno taškų, tačiau klysta ir uostamiesčio krepšininkai.

25:32, 16 min.: Pirmuosius taškus aikštės šeimininkams pelno Smithas ir verčia turkus rinktis pasitarimui.

30:35, 17 min.: Smithas pelno dar du taškus, tritaškį prideda Vasylius, bet turkai nepasiduoda ir taip pat atsako tolimu šūviu.

33:37, 18 min.: Buckmanas pelno penkioliktąjį savo tašką, tačiau tritaškiu atsako Ulanovas.

35:40, 19 min.: Mažeika mažina deficitą iki dviejų, tačiau turkai įmeta taškus su pražanga.

37:42, 19 min.: Vasylius pataiko dvitaškį, o turkai įmeta baudas.

37:45, 20 min.: Broekhoffas smeigia tritaškį ir nubraukia visas klaipėdiečių pastangas priartėti.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 8, Valdas Vasylius 7, Edgaras Ulanovas 5.

„Bešiktaš“: Bradley Buckmanas 15, Ryanas Broekhoffas 9, Coltonas Iversonas 6, Chrisas Loftonas 6.

37:45, 23 min.: Trečiąjį kėlinį abi ekipos pradeda netaikliais metimais. Jos daugiau nei dvi minutes negali pasižymėti.

39:45, 23 min.: Aikštės šeimininkams pirmuosius taškus po pertraukos baudų metimais pelno Mažeika.

39:45, 24 min.: Turkai prameta dvi baudas ir jau keturias minutes nepelno nė taško, tačiau „Neptūno“ ekipa tinkamai tuo pasinaudoti nesugeba.

42:45, 25 min.: Mažeika smeigia tritaškį ir artina „Neptūną“ iki trijų taškų.

42:47, 26 min.: Penkių „sausų“ „Bešiktaš“ ekipos minučių seriją nutraukia Iversonas.

42:47, 27 min.: Sužaidus šešias minutes trečiajame kėlinyje rezultatu 5:2 pirmauja „Neptūnas“.

46:47, 27 min.: Šarakauskas pataiko baudas, o turkams suklydus Eitutavičius dvitaškiu mažina deficitą iki minimumo.

46:50, 28 min.: Turkai smeigia tritaškį, o atsakomąją ataką rengę klaipėdiečiai praranda kamuolį.

46:53, 28 min.: Buckmanas pataiko dar vieną tritaškį ir „Bešiktaš“ susigrąžina solidesnį pranašumą.

48:55, 28 min.: Komandos apsikeičia taškais, tačiau sumažinti atsilikimo aikštės šeimininkams nepavyksta.

50:55, 29 min.: Vasylius baudų metimais artina savo ekipą iki penkių taškų.

53:55, 29 min.: Varžovams prasižengus aikštės šeimininkai baudų metimais dar kartą mažina deficitą iki dviejų taškų.

55:59, 30 min.: Prieš lemiamą ketvirtį „Neptūno“ ekipa atsilieka 4 taškų skirtumu.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 15, Valdas Vasylius 9, Andrew Smithas 6.

„Bešiktaš“: Bradley Buckmanas 18, Chrisas Loftonas 11, Ryanas Broekhoffas 9, Doronas Perkinsas 9.

60:61, 32 min.: Vasylius lemiamą ketvirtį pradeda penkiais taškais paeiliui ir mažina deficitą iki minimumo.

62:63, 34 min.: Turkai pelno du taškus, tačiau Vasylius prideda dvi baudas.

62:66, 36 min.: McClure'as du kartus iš eilės nepataiko iš toli, o turkai taškų badą nutraukia tritaškiu – pataiko Buckmanas.

65:66, 37 min.: Girdžiūnas smeigia tritaškį ir mažina atsilikimą iki taško.

65:67, 38 min.: Sinica baudžiamas nesportine pražanga ir Iversonas pataiko vieną baudą.

67:67, 40 min.: Mažeika išprovokuoja dvi pražangas iš eilės, antroji – nesportinė varžovams, ir baudų metimais lygina rezultatą. Kitoje atakoje Mažeika prasižengia puolime ir kamuolys atitenka turkams, lieka 50 sek. Likus žaisti 31 sek. pražangą puolime užsidirba ir turkai.

67:69, 40 min.: Justas Sinica visiškai laisvas prameta tritaškį iš dešinio kampo, o kitoje aikštės pusėje Buckmanas realizuoja baudas. Lieka žaisti 19 sek.

70:69, 40 min.: Girdžiūnas prasiveržia po krepšiu ir pelno du taškus su pražanga. Taikli ir bauda.