0:2, 1 min.: Pirmuosius mačo taškus pelno Devinas Smithas.

0:5, 2 min.: Pirmojo tritaškio autorius – Ricky Hickmanas.

2:5, 3 min.: „Lietuvos ryto“ taškų sąskaitą atdaro Renaldas Seibutis.

5:8, 4 min.: Komandos apsikeičia tolimais šūviais.

7:11, 5 min.: Joe Inglesas taip pat pataiko iš toli, o Renaldas Seibutis atsako tik dvitaškiu.

7:16, 6 min.: Tel Avivo ekipa pelno penkis taškus be atsako ir priverčia Dirką Bauermanną prašyti pirmos minutės pertraukėlės.

9:18, 6 min.: Pirmą kartą „Maccabi“ susikrauna dviženklę persvarą, tačiau ją akimirksniu braukia Martyno Gecevičiaus tritaškis.

11:20, 7 min.: Andreas Gliniadakis pataiko iš po krepšio, bet netrukus apie save primena Tyrese'as Rice'as.

13:20, 8 min.: Renaldas Seibutis perima kamuolį ir įmeta dvitaškį.

18:22, 9 min.: Omaras Cookas pataiko savo pirmąjį tritaškį, o netrukus Martynas Gecevičius dar prideda ir du taškus su pražanga.

18:26, 10 min.: Sofoklis Schortsanitis pirmąjį kėlinį užbaigia keturiais taškais be atsako.

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 6 (3/3 dvit.), Martynas Gecevičius 4.

„Maccabi“: Joe Inglesas 8 (2/2 trit.), Ricky Hickmanas 6 (2/2 trit.).

21:26, 12 min.: Martynas Gecevičius tritaškiu mažina „Lietuvos ryto“ atsilikimą.

23:26, 13 min.: Pirmuosius savo taškus pelno Milenko Tepičius.

23:28, 14 min.: Devino Smitho dvitaškis pasiekia tikslą.

23:34, 15 min.: Svečiai toliau vilniečius bombarduoja tritaškiais ir vėl susigrąžina dviženklę persvarą.

25:34, 16 min.: Renaldo Seibučio ranka nuo baudų metimo linijos nesudreba.

25:38, 17 min.: Sofoklis Schortsanitis atsako keturiais taškais iš eilės.

25:40, 17 min.: „Maccabi“ ir toliau tolsta.

27:40, 17 min.: Omaras Cookas be klaidų realizuoja dvi baudas.

29:41, 18 min.: Omaras Cookas sudėtingu metimu pataiko iš po krepšio.

33:45, 20 min.: Per paskutinę antrojo kėlinio minutę tritaškį pataiko Gecevičius, o svečių atakos baigiasi nesėkmėmis.

„Lietuvos rytas“: Martynas Gecevičius 11, Renaldas Seibutis 8, Omaras Cookas 7.

„Maccabi“: Joe Inglesas ir Devinas Smithas po 8.

35:46, 22 min.: Tik prasidėjus trečiajam kėliniui pirmuosius taškus pelno Juanas Palaciosas.

35:50, 23 min.: „Maccabi“ susigrąžina 15 taškų persvarą, o Omaras Cookas dar ir suklysta viduryje aikštės.

37:54, 25 min.: Renaldas Seibutis pelno savo dešimtąjį tašką, o „Lietuvos rytas“ sugeba apsiginti nuo varžovų atakos.

39:54, 25 min.: Dvitaškį prideda ir Darius Songaila.

39:56, 26 min.: Andreas Gliniadakis užsidirba nesportinę pražangą.

41:57, 27 min.: Sofoklis Schortsanitis išprovokuoja jau septintą pražangą bet netrukus Renaldas Seibutis atsako dvitaškiu.

45:57, 28 min.: Darius Songaila pelno keturis taškus iš eilės bei priverčia Davidą Blattą prašyti minutės pertraukėlės.

48:57, 28 min.: Omaras Cookas pasinaudoja komandos draugo užtvara ir po ilgos pertraukos „Lietuvos ryto“ atsilikimas tampa vienženklis.

52:59, 29 min.: Į žydų dvitaškį, vilniečiai atsako keturiais taškais be atsako ir dar labiau mažina skirtumą tarp komandų.

55:59, 30 min.: Renaldo Seibučio tritaškis pakelia iš vietų visus „Siemens“ arenos žiūrovus.

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 15, Martynas Gecevičius 11, Omaras Cookas 10.

„Maccabi“: Devinas Smithas 10, Sofoklis Schortsanitis 10, Ricky Hickmanas 9.

58:62, 31 min.: Shawnas Jamesas nutraukia „Lietuvos ryto“ spurtą, tačiau Martynas Gecevičius tritaškiu vėl atstato 4 taškų deficitą.

62:65, 32 min.: Dariaus Songailos ir Juano Palacioso tandemas dar tašku mažina žydų persvarą.

62:67, 33 min.: Devinas Smithas paleidžia kamuolį aukšta trajektorija ir jis skrodžia tinklelį.

64:67, 34 min.: Martyno Gecevičiaus metimas iš vidutinio nuotolio pasiekia tikslą.

64:70, 35 min.: Devinas Smithas per Dariaus Songailos rankas smeigia tritaškį.

66:70, 37 min.: Stevanas Jelovacas dvitaškiu nutraukia aikštėje tvyravusį chaosą.

68:70, 38 min.: Baudų metimai Martynui Gecevičiui nesukelia problemų.

71:70, 39 min.: „Lietuvos rytas“ pirmą kartą šiose rungtynėse įsiveržia į priekį.

71:72, 39 min.: Ricky Hickmanas vėl persveria rezultatą „Maccabi“ ekipos naudai.

71:74, 40 min.: „Lietuvos rytui“ tris atakas iš eilės nepavyksta užpulti „Maccabi“ krepšio, o Tyrese'as Rice'as šaltakraujiškai sumeta dvi baudas.

74:74, 40 min.: Martynas Gecevičius pataiko tritaškį iš fantastikos srities.

74:76, 40 min.: Shawnas Jamesas nepataiko dvitaškio, tačiau kamuolį puolime atkovojęs Tyrese'as Rice'as deda svarbų žingsnį link „Maccabi“ pergalės.