Rungtynės
1 2 3 4
Žalgiris 23 16 30 22
Brose 16 23 15 27
2013-11-14 20:00 / „Žalgirio“ arena (15 400 vietų), Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Rungtynių eiga

0:0, 1 min.: „Žalgiris“ rungtynes pradeda tokiu starto penketu: Martynas Pocius, Vytenis Lipkevičius, Paulius Jankūnas, Justinas Dentmonas ir Robertas Javtokas.

4:3, 1 min.: Pirmuosius mačo taškus tritaškiu pelno Antonas Gavelis, tačiau Paulius Jankūnas įmeta vieną baudą iš dviejų, o tritaškį dar prideda ir Martynas Pocius.

6:3, 2 min.: Savo taškų sąskaitą dvitaškiu atidaro Justinas Dentmonas.

6:5, 3 min.: „Žalgiris“ apsigina tris kartus iš eilės, kol galiausiai Maikas Zirbesas išprovokuoja Roberto Javtoko pražangą bei pelno du taškus.

8:5, 4 min.: Dvi minutes trukus šeimininkų taškų badą nutraukia Paulius Jankūnas.

11:5, 5 min.: Justinas Dentmonas tritaškiu didina „Žalgirio“ persvarą perpus.

14:7, 6 min.: Vytenis Lipkevičius pirmuosius savo taškus pelno tolimu šūviu, kuris leidžia „Žalgiriui“ susikrauti 7 taškų persvarą.

14:7, 7 min.: Du iš eilės svečių tritaškiai nepasiekia tikslo, bet užpulti nepavyksta ir „Žalgiriui“.

16:10, 8 min.: Kamuolį perėmęs Justinas Dentmonas jį perduoda Tadui Klimavičiui, kuris pabėgęs į priekį drebina krepšį dėjimu.

18:13, 9 min.: Po gausybės netaiklių metimų Kšištofas Lavrinovičius nutraukia varžovų spurtą 6:0.

23:13, 10 min.: Casey Jacobsenas baudžiamas nesportine pražanga, o „Žalgiris“ ją išnaudoja maksimaliai – 5 taškai be atsako.

„Žalgiris“: Justinas Dentmonas 5, Kšištofas Lavrinovičius 4.

„Brose Baskets“: Johnas Goldsberry 6 (2/2 trit.).

23:18, 12 min.: Antrąjį kėlinį dvitaškiu pradeda Sharrodas Fordas.

25:18, 13 min.: Po ilgų bandymų pagaliau „Žalgirio“ kamuolys atsiduria krepšyje.

28:21, 13 min.: Sharrodas Fordas toliau vienintelis antrame kėlinyje renka taškus vokiečiams, bet tritaškiu atsako ir Kšištofas Lavrinovičius.

31:21, 14 min.: Justino Dentmono tolimas šūvis sugrąžina „Žalgiriui“ dviženklį pranašumą.

33:24, 15 min.: Justinas Dentmonas toliau traukia „Žalgirį“ į priekį. „Brose Baskets“ atsilikimą kiek mažina Jamaras Smithas.

36:26, 16 min.: Tolimų metimų seriją pratęsia Artūras Milaknis.

39:26, 17 min.: Žalgiriečiai pataiko aštuntąjį tritaškį iš vienuolikos bandymų (72 proc.).

39:33, 19 min.: Bambergo komanda pelno septynis taškus be atsako ir mažina atsilikimą iki šešių taškų.

39:35, 20 min.: Zacho Wrighto dėjimas iš karto tapo pretendentu į gražiausių epizodų dešimtuką.

39:37, 20 min.: Jamaras Smithas mažina „Žalgirio“ pranašumą perpus.

39:39, 20 min.: „Žalgiris“ nesugeba išsimesti kamuolio iš užribio ir komandos į ilgąją pertrauką žengia švieslentėje degant lygybei.

„Žalgiris“: Justinas Dentmonas 10 (2/2 trit.), Kšištofas Lavrinovičius 7, Artūras Milaknis 6.

„Brose Baskets“: Sharrodas Fordas 8, Antonas Gavelis 7, Zachas Wrightas 6, Johnas Goldsberry 6.

41:39, 21 min.: Robertas Javtokas vos prasidėjus antrai mačo pusei atidaro savo taškų sąskaitą.

44:39, 22 min.: Tritaškį iš aikštės kampo pataiko Martynas Pocius, o „Žalgiris“ apsigina nuo varžovų atakos.

46:39, 22 min.: Justino Dentmono ir Roberto Javtoko tandemas didina „Žalgirio“ spurtą iki 7:0.

48:39, 23 min.: Vytenis Lipkevičius pelno taškus iš po krepšio.

50:41, 24 min.: Maikas Zirbesas pelno pirmuosius „Brose Baskets“ taškus antroje mačo pusėje, tačiau Robertas Javtokas taip pat atsako dvitaškiu.

53:44, 24 min.: Justinas Dentmonas ir Casey Jacobsenas apsikeičia tolimomis bombomis.

55:44, 25 min.: Vytenis Lipkevičius dvitaškiu vėl sugrąžina „Žalgiriui“ dviženklę persvarą.

57:44, 26 min.: Pauliaus Jankūno prasiveržimas link krepšio baigiasi rezultatyviai.

60:46, 27 min.: Paulius Jankūnas pataiko tik vieną baudą iš dviejų, tačiau kamuolį puolime atsikovojęs Robertas Javtokas pataiso komandos draugo metimą.

63:46, 28 min.: Justnas Dentmonas toliau varžovus varo į neviltį.

65:48, 28 min.: Roberto Javtoko dėjimas priverčia „Brose Baskets“ vyriausiąjį trenerį prašyti minutės pertraukėlės.

65:49, 29 min.: Robertas Javtokas blokuoja Maiko Zirbeso metimą, bet ne be pražangos.

67:49, 29 min.: Justino Dentmono ranka nuo baudų metimo linijos nesudreba.

67:54, 30 min.: „Brose Baskets“ nutraukia „Žalgirio“ spurtą ir dvi iš eilės atakas užbaigia rezultatyviai.

69:54, 30 min.: Paulius Jankūnas sumeta abi baudas.

„Žalgiris“: Justinas Dentmonas 18 (4/4 trit.), Robertas Javtokas 10 (5/5 dvit., 8 atk. kam.), Paulius Jankūnas 8 (9 atk. kam.).

„Brose Baskets“: Jamaras SMithas 10, Sharrodas Fordas 8.

69:57, 31 min.: Jamaras Smithas tritaškiu mažina svečių atsilikimą. Artūro Milaknio atsakymas tikslo nepasiekia.

69:59, 32 min.: Rakimas Sandersas pataiko iš vidutinio nuotolio.

72:59, 33 min.: Nesėkmingų „Žalgirio“ atakų seriją nutraukia Kšištofas Lavrinovičius.

73:61, 34 min.: Kšištofas Lavrinovičius pataiko vieną baudą iš dviejų, o varžovai atsako dvitaškiu.

75:65, 36 min.: „Brose Baskets“ pelno šešis taškus be atsako, o Martynas Pocius atsako dvitaškiu.

75:68, 37 min.: Svečiai tritaškiu dar sumažina „Žalgirio“ pranašumą.

77:68, 38 min.: Tadas Klimavičius po ilgos pertraukos pelno taškus.

80:72, 39 min.: Vytenis Lipkevičius smigia tritaškį ir deda tvirtą žingsnį pergalės link.

82:77, 39 min.: Komandos apsikeičia rezultatyviomis atakomis, o „Brose Baskets“ vis dar išlaiko rungtynėse intrigą.

85:79, 40 min.: Justinas Dentmonas lemiamu metu imasi lyderio vaidmens ir pataiko itin svarbų tritaškį.

87:79, 40 min.: Dvi taiklios Vytenio Lipkevičiaus baudos deda tašką šiose rungtynėse.