8:07 2 1-2 0-0 0-1 1 0 0 0 0 1
24:17 11 2-2 2-4 1-2 4 1 0 1 1 13
77 16-38 11-26 12-18 31 25 7 8 4 81
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

0:3, 1 min.: Nelsonas baudžiamas nesportine pražanga, o Cookas pataiko vieną baudą iš dviejų. Palaciosas pataiko iš vidutinio nuotolio.

4:3, 2 min.: Serbams pirmuosius taškus pelno baudas sumetantis Marjanovičus, du taškus prideda Schilbas.

6:6, 4 min.: Marjanovičius drebina vilniečių krepšį, Gecevičius atsako tritaškiu.

10:6, 5 min.: Nelsonas pelno taškus iš po krepšio, Lažičius sumeta baudas.

12:6, 6 min.: Schilbas pataiko iš vidutinio nuotolio.

14:9, 7 min.: Staigiai kamuolį išleidžiantis Gecevičius smeigia tritaškį, dar du Schilbo taškai.

16:9, 8 min.: Pirmuosius taškus pelno Blažičius.

16:11, 9 min.: Tepičius pataiko paskutinę atakos sekundę.

17:16, 10 min.: Katičius pataiko vieną baudą iš dviejų, Jelovacas smeigia tritaškį ir prideda dvitaškį.

19:16, 10 min.: Jenkinsas pelno du taškus.

„Lietuvos rytas“: Martynas Gecevičius 6, Stevanas Jelovacas 5.

„Partizan“: Blake‘as Schilbas 6, Bobanas Marjanovičius 4.

24:21, 12 min.: Blažičius ir Jelovacas apsikeičia tritaškiais. Vėliau Blažičius ir Jelovacas prideda dar po du taškus.

24:24, 13 min.: Gecevičius tritaškiu lygina rezultatą ir priverčia serbus prašyti minutės pertraukėlės.

27:26, 14 min.: Mitrovičius pataiko tritaškį, Lydeka atsako dviem taškais.

27:28, 14 min.: Seibutis pataiko iš vidutinio nuotolio ir persveria rezultatą.

29:31, 15 min.: Marjanovičius deda į krepšį, Gecevičius pataiko ketvirtą tritaškį.

33:31, 16 min.: Schilbas pelno 4 taškus paeiliui.

36:37, 17 min.: Gecevičius pelno jau 14 taškų.

39:37, 18 min.: Marjanovičius realizuoja dar dvi baudas.

42:40, 20 min.: Babrauskas smeigia tolimą metimą. Per paskutinę antrojo kėlinio ataką Marjanovičius deda kamuolį į vilniečių krepšį.

46:40, 21 min.: Mitrovičius ir Schilbas didina rezultatą.

46:43, 22 min.: Seibutis atsako tritaškiu.

50:48, 23 min.: Nors varžovai bando atitolti, vilniečiai sėkmingai atsako į beveik visas atakas.

55:50, 27 min.: Marjanovičiaus, Blažičiaus ir Seibučio dvitaškiai. Blažičius prideda ir vieną baudos metimą.

60:56, 30 min.: Serbai surengia mini spurtą, tačiau jį apkarpo Martyno Gecevičiaus tritaškis.

62:56, 30 min.: Blažičius įmeta du baudos metimus.

64:56, 31 min.: Simonovičius pelno du taškus su Babrausko pražanga, tačiau prameta baudos metimą.

64:57, 31 min.: Palaciosas realizuoja vieną baudos metimą.

68:59, 32 min.: Songaila pataiko iš vidutinio nuotolio, o Radenovičius pasižymi iš po krepšio.

70:59. 33 min.: Blažičius padidina pranašumą iki dviženklio.

72:61, 34 min.: Nors Songaila trumpam sumažina deficitą iki vienženklio, netrukus du taškus pelno Blažičius.

74:61, 34 min.: Vilniečiams nepadeda nei keitimai, nei minučių pertraukėlės. Nelsonas pelno dar du taškus ir serbų pranašumas tampa rekordinis.

74:64, 35 min.: Katičius baudžiamas nesportine pražanga. Seibutis pataiko 3/4 baudų.

79:64, 36 min.: Katičius pelno du taškus. Cookas baudžiamas nesportine pražanga. Katičius pataiko 3/4 baudų.

81:68, 36 min.: Du taškus pelno serbų legionierius Nelsonas. Palaciosas ir Seibutis pelno po du taškus.

85:73, 38 min.: Katičius surenka keturis taškus paeiliui, Palaciosas atsako taip pat keturiais.

86:76, 39 min.: Radenovičius pataiko tik vieną baudą iš dviejų, kai Babrauskas pelno du taškus su pražanga ir prideda ekstra tašką nuo baudų metimo linijos.

88:77, 40 min.: Katičius neklysta mesdamas baudas. Glyniadakis pataiko 1/2 baudų.