22:56 10 1-5 2-4 2-2 3 1 0 1 0 6
5:16 0 0-0 0-0 0-0 2 1 0 0 0 2
95 28-57 7-26 18-23 41 23 11 18 4 76
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

2:2, 2 min.: Simboliškai pirmuosius taškus Čikagos „Bulls“ komandai pelno Derrickas Rose'as.

2:7, 4 min.: Svečiams pavyksta pasiginti nuo septynių „Heat“ atakų iš eilės.

2:9, 5 min.: Luolas Dengas pataiko tritaškį, tačiau jis neužskaitomas dėl Jimmy Butlerio pražangos puolime. Jo klaidą kitoje atakoje ištaiso Derrickas Rose'as.

4:9, 6 min.: Chrisas Boshas po ilgos pertraukos pelno taškus „Heat“ ekipai.

6:11, 7 min.: „Heat“ prametė net 9 metimus iš 12, kuomet jų varžovai pataiko kas antrą metimą (4/8) bei kovą dėl kamuolių laimi dvigubai (8 prieš 3).

13:15, 10 min.: Pirmuoju „Heat“ tritaškio autoriumi tampa Shane'as Battieras. Po Majamio ekipos spurto 11:6 „Bulls“ strategas nusprendė prašyti minutės pertraukėlės.

17:15, 11 min.: Ray Allenas persveria rezultatą „Heat“ naudai, o LeBronas Jamesas baudos metimu sugrąžina didžiausią turėtų persvarą.

„Bulls“: Carlosas Boozeris 8, Derrickas Rose'as 4, Jimmy Butleris 3.

„Heat“: Chrisas Boshas ir Udonis Haslemas po 4, LeBronas Jamesas, Ray Allenas ir Shane'as Battieras po 3.

23:15, 14 min.: „Bulls“ puolimas ir toliau stovi vietoje, o, kol Derrickas Rose'as sėdi ant atsarginių žaidėjų suolelio, Majamio „Heat“ bėga į priekį.

24:18, 15 min.: Dwyane'as Wade'as atidaro savo taškų sąskaitą.

ESPN Stats & Info ‏@ESPNStatsInfo

Derrickui Rose'ui būnant aikštelėje „Bulls“ įmeta 5 taškais daugiau nei praleidžia. Jam atsisėdus ant suolo – praleidžia 11 taškų daugiau nei įmeta.

31:20, 18 min.: Net LeBronui Jamesui nebūnant aikštelėje, „Heat“ ekipai pavyksta pirmą kartą rungtynėse susikrauti dviženklę persvarą.

Joseph Goodman ‏@JoeGoodmanJr

Pirmąjį metimą „iš žaidimo“ Dwyane'as Wade'as pataikė tik likos žaisti 6:52 minutės antrame kėlinyje.

34:20, 18 min.: Svečiai bando gelbėtis tritaškiais, tačiau po jų netaiklių metimų „Heat“ surengia kontratakas, kurios suekelia daug grėsmės „Bulls“ ekipai.

41:20, 20 min.: Per pirmą kėlinį vos du tritaškius pataikę šeimininkai, antrajame įsūdo jau ketvirtąjį ir siunčia varžovus į gilų nokdauną.

42:22, 21 min.: Carlosas Boozeris nutraukia „Bulls“ taškų badą, bet kitoje atakoje „Heat“ krepšininkai vėl išprovokuoja pražangą bei stoja prie baudų metimo linijos.

Stephen A Smith ‏@stephenasmith

Nežinau ką reikia daryti. „Heat“ spurtas 17:0. Vis dėlto tikiu, kad Čikaga sugebės padaryti rungtynes įdomias.

54:33, 24 min.: Linksmybės prasideda. LeBronas Jamesas užmeta kamuolį ore Dwyane'ui Wade'ui, o pastarasis krauna kamuolį į krepšį.

„Bulls“: Carlosas Boozeris 19, Derrickas Rose'as 7.

„Heat“: Shane'as Battieras 11 (3/3 trit.), LeBronas Jamesas 9, Chrisas Boshas 8.

47:65, 31 min.: „Bulls“ net ir prabėgus pusė trečiojo kėlinio nesugeba atkurti intrigos.

72:51, 33 min.: Į kiekvieną „bulių“ bandymą priartėti „Heat“ atsako rezultatyviomis atakomis.

Chicago Bulls ‏@chicagobulls

Carlosas Boozeris savo sąskaitoje turi 25 taškus, kuomet visa likusi komanda kartu sudėjus surinko vos 24.

76:58, 36 min.: „Heat“ dvigubai dažniau stoja prie baudų metimo linijos. Majamio ekipa jau metė 25 baudas, kuomet „Bulls“ – tik 13.

„Bulls“: Carlosas Boozeris 27, Jimmy Butleris 11, Derrickas Rose'as 10 (1/6 trit.).

„Heat“: Mario Chalmersas 13, Chrisas Boshas 12, LeBronas Jamesas 11, Shane'as Battieras 11 (3/3 trit.).

85:64, 39 min.: „Bulls“ iš viso pataikė vos 24 metimus „iš žaidimo“ ir beveik tiek pat kartų prasižengė – 22.

87:72, 41 min.: Svečiai pelno penkis taškus be atsako ir „Heat“ vyriausiasis treneris Erikas Spoelstra nieko nelaukdamas prašo minutės pertraukėlės.

91:79, 43 min.: Derricko Rose'o prasiveržimas link krepšio baigiasi nesėkmingai, tačiau Carlosas Boozeris atsikovoja kamuolį puolime bei pelno lengvus taškus.

Kitoje atakoje dvitaškį su pražanga pataiko Jimmy Butleris, o Kirkas Hinrichas prideda tritaškį ir „Bulls“ priartėja iki 12 taškų.

87:95, 47 min.: Nors „Bulls“ ir sumažino atsilikimą iki 8 taškų, tačiau priartėti labiau neleidžia išnaudotas komandinių pražangų limitas.