9:50 4 0-0 0-1 4-4 3 0 0 0 0 5
11:52 7 1-3 1-4 2-2 4 0 1 2 0 3
72 20-44 6-20 14-18 34 20 5 12 4 46
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

2:8, 3 min.: Rungtynes geriau pradėjo svečiai, o taškus „Lietuvos rytui“ kol kas renka du žaidėjai – Darius Songaila ir Juanas Palaciosas.

7:12, 6 min.: Dirkas Bauermannas beveik vienu metu pakeitė net tris starto penketus žaidjėjus. Aikštelėje liko tik ištvermingiausi Renaldas Seibutis ir Omaras Cookas.

14:14, 10 min.: Tautvydas Lydeka nepataiko dviejų baud„, tačiau jo klaidą ištaiso Martynas Gecevičius – pataiko abi, tačiau paskutinėmis kėlinio sekundėmis rusai dar spėja įsūdyti į „Lietuvos ryto“ krepšį tritaškį.

„Spartak“: Jaredas Homanas 4 (5 atk. kam.).

„Lietuvos rytas“: Darius Songaila 6, Juanias Palaciosas 4, Martynas Gecevičius 4.

24:20, 16 min.: „Spartak“ persvėrė rezultatą savo naudai, o „Lietuvos rytui“ pagalius į ratus kiša netaiklūs tolimi metimai. Svečiai prametė visus penkis tritaškius.

29:21, 18 min.: „Spartak“ ir toliau tolsta, o netaiklių tritaškių serijos nesugeba nutraukti net ir snaiperis Eimantas Bendžius.

34:26, 20 min.: Pirmą kartą skirtumas tarp komandų tapo dviženklis, tačiau jį iš karto sumažina į aikštelę grįžęs Darius Songaila. Tuo tarpu Renaldas Seibutis jau suklysta trečią kartą.

„Spartak“: Jaroslavas Korolevas 12, Jaredas Homanas 8.

„Lietuvos rytas“: Darius Songaila 10, Juanas Palaciosas 6, Renaldas Seibutis 5.

34:30, 22 min.: Antrąją mačo pusę „Lietuvos rytas“ pradeda pelnydamas keturis taškus be atsako.

44:32, 25 min.: „Lietuvos rytas“ buvo sumažinęs atsilikimą iki 4 taškų, tačiau varžovai neketino prisileisti lietuvių prie savęs ir spurtavo 8:0.

49:39, 27 min.: Steponas Babrauskas, Juanas Palaciosas ir Darius Songaila pelnė 7 taškus be atsako, tačiau netrukus rusai atsakė tritaškiu ir dvitaškiu bei vėl sugrąžino dviženklį skirtumą.

„Spartak“: Jaredas Homanas 15 (8 atk. kam.), Jaroslavas Korolevas 14 (7 atk. kam.).

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 13, Darius Songaila 12, Juanas Palaciosas 10.

57:53, 32 min.: Pavyzdingai gynyboje dirbę vilniečiai lemiamą ketvirtį pradėjo sumažindami atsilikimą iki 4 taškų.

61:56, 35 min.: Vilniečiai turėjo progą kontrataką užbaigti metimu iš po krepšio, tačiau Andreas Glynidiakis dvitaškis nepasiekia tikslo, tačiau jo klaidą ištaiso tritaškį pataikęs Martynas Gecevičius.

66:59, 36 min.: Donnie McGrathas atlieka rezultatyvų perdavimą Jaredui Homanui ir taip priverčia Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipą prašyti minutės pertraukėlės.

73:61, 39 min.: Donaldo McGratho tritaškis kala paskutinę vinį į „Lietuvos ryto“ karstą.