84 34-45 2-11 10-11 30 23 11 18 6 116
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas
Fotogalerija
Rungtynių eiga

0:2, 1 min.: Lydeka prameta savo pirmą metimą, o Hendrixas kitoje aikštės pusėje yra taiklus.

5:4, 2 min.: Gecevičius pataiko iš toli, Seibutis prideda dvitaškį. Tarp jų metimų pasižymi ir Jasaitis.

9:6, 4 min.: Seibutis pataiko iš vidutinio nuotolio, paskui sėkmingai asistuoja Palaciosui ir šis įmeta iš po krepšio.

11:6, 5 min.: Palaciosas prideda dar du taškus.

13:8, 6 min.: Hendrixas deda iš viršaus, bet netrukus vilniečiai atsako dviem taškais.

15:8, 7 min.: Palaciosas siunčia dar vieną metimą į krepšį.

17:12, 8 min.: Lichodėjus ir Kalnietis pelno po 2 taškus, trumpą vilniečių taškų badą metimu iš po krepšio nutraukia Songaila.

19:12, 9 min.: Tepičius didina persvarą iki didžiausios rungtynėse.

22:14, 9 min.: Maričius sumeta baudas, bet Gecevičius atsako tolimu metimu.

24:16, 10 min.: Kalnietis pelno du taškus, kitoje aikštės pusėje Lydeka įmeta dvitaškį su pražanga. Visgi bauda netaikli.

„Lietuvos rytas“: Juanas Palaciosas 8, Martynas Gecevičius 6.

„Lokomotiv“: Richardas Hendrixas ir Mantas Kalnietis po 4.

20:24, 12 min.: „Lokomotiv“ kėlinį pradeda keturiais taškais iš eilės ir „Lietuvos rytas“ prašo minutės pertraukėlės.

26:25, 14 min.: Kalnietis reidu po krepšiu ir dvitaškiu mažina svečių atsilikimą iki taško.

26:27, 14 min.: Hendrixas gauna perdavimą po krepšiu ir dvitaškiu išveda „Lokomotiv“ į priekį.

26:31, 15 min.: Rusai tęsia savo spurtą ir po Kalniečio dvitaškio greitoje atakoje susikrauna 5 taškų persvarą. Kėlinį „Lokomotiv“ laimi 15:2.

28:33, 17 min.: Seibutis nutraukia „Lietuvos ryto“ taškų badą, bet rusai netrukus atsako dvitaškiu.

28:37, 18 min.: Jasaitis ir Brownas pataiko iš vidutinių nuotolių.

28:39, 19 min.: Maričius pataiko iš po krepšio ir komandas pirmą kartą skiria dviženklis skirtumas. Bauda netaikli.

30:39, 20 min.: Jelovacas puskabliu pelno pirmuosius savo taškus.

31:39, 20 min.: Palacios pataiko vieną baudą iš dviejų, o paskutinė „Lokomotiv“ kėlinio ataka baigiasi klaida.

„Lietuvos rytas“: Juanas Palaciosas 9, Renaldas Seibutis 8, Martynas Gecevičius 6.

„Lokomotiv“: Mantas Kalnietis 10, Aleksandras Maričius 9.

34:43, 22 min.: Rusai kėlinį pradeda 4 taškais iš eilės, bet juos pristabdo tolimas Cooko metimas. Tai – pirmieji jo taškai rungtynėse.

36:43, 23 min.: Lydeka pelno du taškus, o po to perima kamuolį.

36:50, 25 min.: Svečiai spurtuoja 7:0 ir po Jasaičio metimo įgyja 14 taškų persvarą.

38:50, 25 min.: Songailos dvitaškis sustabdo „Lokomotiv“ spurtą.

38:55, 27 min.: „Lietuvos ryto“ žaidimas toliau griūva. Cookas nepataiko iš po krepšio, o „Lokomotiv“ greitą ataką pabaigia Browno dėjimu iš viršaus su varžovo pražanga. Taikli ir bauda.

40:57, 29 min.: Songaila nutraukia „Lokomotiv“ spurtą.

40:59, 30 min.: Brownas vagia kamuolį ir dėjimu pabaigia ataką.

40:61, 30 min.: Williamsas dvitaškiu metimu didina skirtumą iki 21 taško. Po trijų kėlinių žiūrovai švilpia.

„Lietuvos rytas“: Juanas Palaciosas 9, Renaldas Seibutis 8.

„Lokomotiv“: Derrickas Brownas 13, Aleksandras Maričius 12, Mantas Kalnietis ir Richardas Hendrixas po 10.

43:63, 31 min.: Brownas kėlinį pradeda dėjimu iš viršaus, Seibutis netrukus pataiko iš toli.

43:68, 33 min.: „Lokomotiv“ žaidėjai jau smaginasi aikštėje – jų veiduose vis daugiau šypsenų.

47:68, 34 min.: Palacios pataiko tolimą dvitaškį, po to prideda dvi taiklias baudas.

49:68, 34 min.: Kalnietis blokuoja Cooko metimo, bet netrukus du taškus iš po krepšio įmeta Seibutis.

51:70, 36 min.: Hendrixas deda iš viršaus, kitoje aikštės pusėje du taškus prideda Seibutis.

51:74, 38 min.: Hendrixas ir Brownas didina svečių persvarą.

53:82, 40 min.: Rusai toliau be gailesčio baudžia vilniečius – metimai skrodžia lanką ir iš tolimų distancijų.