Starto penketai

„Bešiktaš“: Mehmetas Yagmuras, Chrisas Loftonas, Osmanas Sirinas, Coltonas Iversonas, Caneris Topaloglu.

„Neptūnas“: Mindaugas Girdžiūnas, Martynas Mažeika, Edgaras Ulanovas, Vytautas Šarakauskas, Simas Galdikas.

0:2, 1 min.: Svečių taškų sąskaitą atidaro Edgaras Ulanovas.

1:2, 2 min.: Vieną baudą pataikęs Coltonas Iversonas pelno pirmuosius „Bešiktaš“ taškus.

4:2, 2 min.: Chrisas Loftonas tolimu metimu išveda šeimininkus į priekį.

4:4, 3 min.: Vytautas Šarakauskas lygina rezultatą.

4:6, 4 min.: Taiklus Vytauto Šarakausko metimas sugrąžina „Neptūnui“ minimalų pranašumą. Kitoje aikštės pusėje klysta Chrisas Loftonas.

4:8, 5 min.: Savo taškų sąskaitą atidaro Martynas Mažeika.

7:10, 5 min.: Osmanas Sirinas ir Mindaugas Girdžiūnas apsikeičia taikliais metimais.

7:10, 6 min.: Antruoju šansu puolime nepasinaudoję klaipėdiečiai suklysta.

7:15, 7 min.: Mindaugas Girdžiūnas smeigia tritaškį. Chriso Loftono klaida pasinaudojęs Edgaras Ulanovas tęsia „Neptūno“ spurtą. „Bešiktaš“ prašo minutės pertraukėlės.

10:15, 8 min.: Chrisas Loftonas tolimu metimu mažina Lietuvos klubo pranašumą.

12:15, 8 min.: Mariaus Runkausko baudą išprovokavęs Chrisas Loftonas realizuoja baudų metimus. Vytautą Šarakauską keičia Justas Sinica.

12:17, 9 min.: Andrew Smithas sugrąžina svečiams 5 taškų persvarą.

14:19, 9 min.: Martynas Mažeika ir Sundiata Gainesas apsikeičia taikliais dvitaškiais.

14:21, 10 min.: Baudų metimus realizavęs Mindaugas Girdžiūnas didina svečių atotrūkį iki 7 taškų.

16:21, 10 min.: Bradley Buckmanas Justo Sinica pražangą paverčia dviem taškais.

16:21, 10 min.: Andrew Smithas suklysta puolime, o paskutinėmis sekundėmis krepšį atakavusio Sundiata Gaineso metimas tikslo nepasiekia.

„Bešiktaš: Chrisas Loftonas 8, Osmanas Sirinas 3.

„Neptūnas“: Mindaugas Girdžiūnas 7, Martynas Mažeika 4, Edgaras Ulanovas 4, Vytautas Šarakauskas 4.

16:23, 11 min.: Simas Galdikas taikliu dvitaškiu sugrąžina Klaipėdos klubui 7 taškų persvarą.

18:23, 11 min.: Dvitaškį pelno Tomislavas Ruzičius.

18:26, 12 min.: Justas Sinica smeigia tolimą metimą.

18:26, 13 min.: Arvydas Eitutavičius perima kamuolį, tačiau Mariaus Runkausko tritaškis skrieja pro šalį.

22:26, 13 min.: Po du taškus pelnę Coltonas Iversonas ir Caneris Topaloglu mažina atsilikimą perpus.

24:26, 14 min.: Coltonas Iversonas pataiko dvitaškį bei mažina „Neptūno“ persvarą iki 2 taškų.

25:28, 14 min.: Simas Galdikas dvitaškiu nutraukia svečių taškų tylą.

25:33, 16 min.: Vytautas Šarakauskas pelno 5 taškus paeiliui bei svečiai tolsta.

29:33, 17 min.: Dogukanas Sanli ir Arvydo Eitutavičiaus pražangą išprovokavęs Sundiata Gainesas pelno po du taškus.

29:36, 18 min.: Andrew Smithas pelno du taškus su pražanga. Sundiata Gaineso tolimas metimas skrieja pro šalį.

32:36, 19 min.: Dogukanas Sanli taikliu tritaškiu mažina atsilikimą.

32:36, 19 min.: Martynas Mažeika antrąsyk suklysta bei į įvykius aikštėje reaguodamas Kazys Maksvytis prašo minutės pertraukėlės.

34:36, 19 min.: Coltonas Iversonas drebina „Neptūno“ krepšį dėjimu iš viršaus.

34:38, 20 min.: Martynas Mažeika baudų metimais didina savo komandos pranašumą.

34:40, 20 min.: Antrąjį kėlinį taikliu dvitaškiu paskutinėmis sekundėmis užbaigia Vytautas Šarakauskas. „Neptūnas“ į rūbinę išeina turėdamas 6 taškų pranašumą.

„Bešiktaš“: Coltonas Iversonas 10, Chrisas Loftonas 8, Dogukanas Sanli 5, Sundiata Gainesas 4.

„Neptūnas“: Vytautas Šarakauskas 11, Mindaugas Girdžiūnas 7, Martynas Mažeika 6, Andrew Smithas 5.

34:42, 21 min.: Trečiąjį kėlinį dviem taškais pradeda Simas Galdikas.

36:42, 22 min.: Simo Galdiko pražangą išprovokavęs bei baudų metimus realizavęs Sundiata Gainesas mažina atsilikimą iki 6 taškų.

36:44, 23 min.: Edgaras Ulanovas atstato 8 taškų persvarą.

36:46, 24 min.: Muratcanas Guleras neleistinai stabdo Martyną Mažeiką. Abu baudų metimus pataikęs Mažeika leidžia svečiams įgyti rekordinę – 10 taškų persvarą.

38:49, 25 min.: Sundiata Gainesas pelno dvitaškį, tačiau kitoje aikštės pusėje Martynas Mažeika atsako tritaškiu.

38:51, 25 min.: Du taškus pelnęs Andrew Smithas didina „Neptūno“ persvarą iki 13 taškų.

38:53, 26 min.: Edgaras Ulanovas pelno savo 8 tašką. Svečiai tolsta.

40:53, 26 min.: Justas Sinica prasižengia ketvirtą kartą. Prie baudų metimų linijos neklydęs Bradley Buckmanas mažina šeimininkų deficitą.

40:56, 27 min.: Edgaro Ulanovo tolimas metimas skrieja pro šalį. Sėkmingai gynyboje žaidęs Justas Sinica priverčia varžovą suklysti, išprovokuoja pražangą bei smeigia tolimą metimą.

44:56, 28 min.: Varžovų klaidomis pasinaudoję „Bešiktaš“ žaidėjai pelno keturis taškus be atsako. Stambulo klubo deficitas mažėja iki 12 taškų, o Kazys Maksvytis prašo minutės pertraukėlės.

44:56, 28 min.: Po pertraukėlės ant parketo grįžta rezultatyviausi „Neptūno“ žaidėjai – Vytautas Šarakauskas ir Martynas Mažeika. Jie keičia Edgarą Ulanovą bei Andrew Smithą.

46:56, 29 min.: Antruoju šansu puolime pasinaudoję Tomislavas Ruzičius pelno dvitaškį.

48:59, 30 min.: Justas Sinica pataiko trečią savo tritaškį. Kitoje aikštės pusėje taikliu metimu iš vidutinio nuotoliu atsako Chrisas Loftonas.

„Bešiktaš“: Sundiata Gainesas 10, Coltonas Iversonas 10, Chrisas Loftonas 10, Bradley Buckmanas 6.

„Neptūnas“: Vytautas Šarakauskas 11, Martynas Mažeika 11, Justas Sinica 9 (3/3 trit.), Edgaras Ulanovas 8, Andrew Smithas 7, Mindaugas Girdžiūnas 7.

48:62, 31 min.: Tomislavas Ruzičius pelno du taškus ir mažina Turkijos klubo deficitą iki vienženklio skaičiaus.

50:62, 31 min.: Kitoje aikštės pusėje tritaškį pataikęs Arvydas Eitutavičius greitai sugrąžina svečiams dviženklę persvarą.

53:65, 32 min.: Marius Runkauskas ir Chrisas Loftonas apsikeičia taikliais tolimais metimais iš toli.

53:67, 33 min.: Vytautas Šarakauskas didina „Neptūno“ pranašumą iki 14 taškų.

56:70, 33 min.: Sundiata Gainesas įsūdo tritaškį į Klaipėdos komandos krepšį. Arvydas Eitutavičius atsako dvitaškiu su pražanga.

56:72, 34 min.: Septintasis Chriso Loftono tritaškis skrieja pro šalį.

58:72, 35 min.: Coltonas Iversonas pelno savo 12 tašką.

58:72, 36 min.: Bradley Buckmano tolimas metimas tikslo nepasiekia, tačiau kamuolį puolime atkovojęs Sundiata Gainesas išprovokuoja penktąją Simo Galdiko pražangą. Aukštaūgį keičia Andrew Smithas.

58:74, 36 min.: Martynas Mažeika atstato rekordinę – 16 taškų – „Neptūno“ persvarą.

63:74, 37 min.: Coltonas Iversonas pelno dvitaškį, Chrisas Loftonas prideda tolimą metimą bei „Bešiktaš“ deficitas mažėja iki 13 taškų. „Neptūnas“ prašo minutės pertraukėlės.

68:75, 39 min.: „Bešiktaš“ pelno penkis taškus paeiliui bei svečių pranašumas mažėja iki vienženklio skaičiaus.

70:77, 40 min.: Komandos apsikeičia taikliais dvitaškiais.

72:83, 40 min.: Martynas Mažeika atstato dviženklį svečių pranašumą.