21:47 7 3-3 0-0 1-2 4 2 1 1 0 9
86 28-56 5-20 15-20 38 17 13 16 2 73
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

I kėlinys

Ne itin sėkminga pradžia Jonui Valančiūnui. Jis prameta puskablį, po to suklysta, galiausiai prasižengia prieš tritaškį pataikantį Carrollą. „Hawks“ po 4 minučių kovos pirmauja 11:5. „Raptors“ prašo minutės pertraukėlės ir po jos Valančiūnas į aikštę nebegrįžta.

Netrukus lietuvis grįžta, tačiau „Raptors“ komandai pirmasis kėlinys klostosi labai sudėtingai – iš pirmų 14 metimų jie pataikė vos 3 ir atsilieka 10:17.

Valančiūnas ketvirčio pabaigoje sumeta dvi baudas, tačiau „Raptors“ pirmajame kėlinyje buvo visa galva prastesni už varžovus. Toronto klubas pataikė vos 5 metimus iš 18 ir po 12 minučių kovos atsilieka 16:25.

„Raptors“: Terrence'as Rossas 6, Jonas Valančiūnas ir Greivisas Vasquezas po 4.
„Hawks“: DeMarre'as Carrollas 12, Jeffas Teague'as 7.

II kėlinys

Vasquezas ketvirtį pradeda 6 taškais iš eilės ir mažina atsilikimą iki 22:29, bet labiau priartėti „Raptors“ kol kas nepavyksta.

„Hawks“ dar labiau padidina persvarą (40:26), tačiau tada šeimininkus pažadina Lowry. Jis pelno keturis taškus iš eilės, po to rezultatyviai asistuoja Terrence'ui Rossui ir šio dėjimas priverčia „Hawks“ prašyti minutės pertraukėlės – 32:40.

Valančiūnas antrą kėlinį pabaigia dėjimu ir „Raptors“ po 24 minučių kovos atsilieka 42:49. Jie pagerino savo taiklumą (16/39, 41%), tačiau „Hawks“ krepšį atakuoja žymiai efektyviau (20/37, 54%).

„Raptors“: Greivis Vasquezas 10, Jonas Valančiūnas ir Terrence'as Rossas po 8.
„Hawks“: DeMarre'as Carrollas 15, Paulas Millsapas 13.

III kėlinys

Lowry ketvirtį pradeda pelnydamas 6 taškus ir atlikdamas rezultatyvų perdavimą Valančiūnui, po kurio dvitaškio „Raptors“ deficitas mažėja iki metimo – 50:52.

Tik priartėję, Toronto krepšininkai vėl patenka į duobę ir prameta septynis metimus iš eilės, taip leisdami „Hawks“ susigrąžinti persvarą (59:51).

Valančiūnas trečio ketvirčio viduryje sodinamas ant suolo, tačiau jis jau yra atlikęs dvigubą dublį (11 taškų, 10 atkovotų kamuolių).

„Raptors“: Kyle'as Lowry 12, Jonas Valančiūnas (10 atk. kam.) ir DeMaras DeRozanas po 11, Greivisas Vasquezas 10.
„Hawks“: DeMarre'as Carrollsas 17, Paulas Millsapas 14, Jeffas Teague'as 11.

IV kėlinys

Vos prasidėjus ketvirtam kėliniui „Hawks“ padidino persvarą iki 74:60, tačiau „Raptors“ surengė spurtą 9:0 ir sumažino atsilikimą iki 5 taškų. Po minutės pertraukėlės DeRozanas pataiko baudą ir prideda tritaškį, taip pratęsdamas „Raptors“ spurtą iki 13:0.

Johnsonas kartoja netaiklų metimą ir po ilgos pertraukos rezultatas lygus – 79:79.

Ketvirtajame kėlinyje atsigavęs DeRozanas smeigia dvitaškį iš vidutinio nuotolio ir „Raptors“ pirmą kartą nuo pirmo kėlinio pradžios išsiveržia į priekį – 85:84.

Iki mačo pabaigos likus žaisti 2 minutes Jonas Valančiūnas realizavo dvi baudas ir padidino persvarą iki 3 taškų, o DeRozanas netrukus pridėjo dar dvi baudas (89:84).

Shelvinas Mackas dvitaškiu sumažino Atlantos klubo atsilikimą iki metimo (86:89), tačiau tada darbo ėmėsi Lowry. Pasinaudojęs Valančiūno užtvara, jis pelnė du taškus, o po minutės pertraukėlės perėmė kamuolį ir pelnė du taškus greitoje atakoje – 93:86.

Paskutinę vinį į „Hawks“ karstą Toronto klubo įžaidėjas kalė likus žaisti 11 sekundžių, kai pataikė tritaškį paskutinę atakos sekundę.