Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas
Fotogalerija
Rungtynių eiga

Dvikovos eiga:

0:0, 1 min.: „Žalgirio“ starto penketas: Dentmonas, Pocius, Lipkevičius, Jankūnas, Javtokas
„Lietuvos ryto“ starto penketas: Cookas, Gecevičiusm Orelikas, Songaila, Kavaliauskas.
2:2, 1 min.: Jankūnas sumeta baudas, Gecevičius atsako dviem taškais.
7:2, 3 min.: Javtokas pelno 5 taškus iš eilės.
12:4, 4 min.: Gecevičius pataiko dvitaškį iš dešinio krašto, Pocius atsako dvitaškiu, o Dentmonas smeigia tritaškį.
14:7, 5 min.: Orelikas pataiko iš toli, Lipkevičius atsako dviem taškais.
16:7, 5 min.: Pocius pataiko iš vidutinio nuotolio.
18:7, 7 min.: Aikštėje pasirodęs Gudaitis drebina krepšį dėjimu.
20:7, 7 min.: Gudaitis dar kartą deda į krepšį, šįkart gavęs juvelyrinį perdavimą iš Jasikevičiaus.
22:7, 8 min.: Jankūnas pataiko iš po krepšio.
22:9, 8 min.: Palaciosas pelno du taškus metimu iš dešinio krašto.
22:11, 10 min.: Palaciosas pelno dar du taškus.

„Žalgiris“: Robertas Javtokas 5, Artūras Gudaitis, Martynas Pocius, Paulius Jankūnas po 4.
„Lietuvos rytas“: Juanas Palaciosas ir Martynas Gecevičius po 4.

22:15, 12 min.: Palaciosas kėlinį pradeda keturiais taškais ir Krapikas prašo minutės pertraukėlės.
25:15, 13 min.: Pocius tritaškiu nutraukia „Žalgirio“ penkių minučių taškų badą.
27:17, 14 min.: Dowdellas pelno du taškus, Pocius atsako dviem taikliomis baudomis.
27:23, 16 min.: „Žalgiris“ klysta dvi atakas iš eilės ir vilniečiai pelno taškus greitose atakose.
28:25, 17 min.: Javtokas pataiko vieną baudą, Kavaliauskas atsako dvitaškiu.
30:25, 17 min.: Gecevičius nepasinaudoja galimybe išlyginti rezultatą pramesdamas iš toli, Dentmonas atsako dviem taškais.
32:29, 18 min.: Seibutis ir Kavaliauskas pasižymi pelnydami taškus iš po krepšio, tarp jų atakų taškus pelno ir Javtokas.
35:29, 20 min.: Pocius pataiko vieną baudą, Dentmonas sumeta abi.

„Žalgiris“: Martynas Pocius 10, Robertas Javtokas 8, Justinas Dentmonas 7.
„Lietuvos rytas“: Juanas Palaciosas 8, Antanas Kavaliauskas ir Martynas Gecevičius po 6.

39:33, 22 min.: Jankūnas ir Javtokas pelno taškus, bet Palaciosas neleidžia kauniečiams pabėgti – jis pelno 4 taškus iš eilės.
41:33, 24 min.: Javtokas prideda dar du taškus.
41:35, 25 min.: Kavaliauskas pelno du taškus.
45:35, 25 min.: Dentmonas sumeta baudas, vilniečiai neužpuola per 24 sekundes ir Dainius Adomaitis baudžiamas technine pražanga. Milaknis tada realizuoja abi baudas.
47:35, 27 min.: Gudaitis pelno du taškus.
49:36, 28 min.: Babrauskas pataiko vieną baudą, Jankūnas atsako metimu iš po krepšio.
51:36, 29 min.: Milaknis realizuoja abi baudas.
51:38, 29 min.: Songaila baudų metimais pelno pirmuosius savo taškus.
51:40, 30 min.: Songaila pataiko ir pirmą metimą iš žaidimo.

„Žalgiris“: Robertas Javtokas 12, Martynas Pocius 10, Justinas Dentmonas 9.
„Lietuvos rytas“: Juanas Palaciosas 12, Antanas Kavaliauskas 8.

54:40, 31 min.: Pocius pelno du taškus su pražanga, pataiko ir baudą.
54:42, 32 min.: Seibutis pelno du taškus.
56:44, 33 min.: Palaciosas deda iš viršaus, Javtokas atsako dviem taškais.
56:46, 33 min.: Seibutis sumeta baudas.
59:49, 34 min.: Dentmonas paskutinę atakos sekundę pataiko tritaškį, Songaila atsako dviem taškais su pražanga.
63:49, 34 min.: Dentmonas pataiko sudėtingą metimą, Pocius prideda dvitaškį su pražanga.
64:51, 35 min.: Songaila sumeta baudas.
64:53, 36 min.: Palaciosas realizuoja baudas.
68:53, 38 min.: Javtokas sumeta baudas, o po to, kai Jelovacas prameta iš po krepšio, Javtokas deda su pražanga ir priverčia Adomaitį prašyti minutės pertraukėlės.
68:56, 39 min.: Penktą kartą prasižengęs Javtokas išlydimas audringais plojimais. Palaciosas pelno du taškus ir prideda baudą.
72:57, 40 min.: Dentmonas smeigia tritaškį.

„Žalgiris“: Justinas Dentmonas 18 (8 atk. kam.), Robertas Javtokas 18, Martynas Pocius 16, Paulius Jankūnas 8 (15 atk. kam.), Artūras Gudaitis 6.

„Lietuvos rytas“: Juanas Palaciosas 20 (8/17 dvit.), Darius Songaila 9 (2/11 dvit.), Antanas Kavaliauskas 8, Renaldas Seibutis 8, Martynas Gecevičius 6.