21:33 9 0-0 3-5 0-0 1 1 0 1 0 6
73 15-31 7-21 22-27 37 13 3 14 2 76
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

Mačo eiga:

0:0, 1 min.: „Lietuvos ryto“ starto penkete – vienas pakeitimas. Vietoje pirmas dvejas rungtynes starto penkete pradėjusio Gedimino Oreliko šįkart dvikovą nuo pradžių pradeda Renaldas Seibutis. Greta jo – Cookas, Gecevičius, Kavaliauskas ir Songaila.
„Žalgirio“ starto penketas: Dentmonas, Pocius, Lipkevičius, Jankūnas, Javtokas.
5:2, 2 min.: Seibutis pelno pirmuosius taškus, Pocius netrukus atsako metimu iš po krepšio. Cookas tada smeigia tolimą metimą.
8:2, 3 min.: Gecevičius smeigia tolimą metimą.
11:5, 4 min.: Jankūnas pataiko iš toli, Kavaliauskas atsako dvitaškiu su pražanga.
11:7, 5 min.: Pocius pataiko iš vidutinio nuotolio.
13:7, 6 min.: Seibutis smeigia dvitaškį iš vidutinio nuotolio.
13:9, 7 min.: Gudaitis atsikovoja kamuolį puolime, išprovokuoja Palacioso pražangą ir realizuoja abi baudas.
13:13, 9 min.: Dentmonas pataiko iš po krepšio, Jankūnas smeigia tolimą dvitaškį.
15:15, 10 min.: Palaciosas pelno du taškus, Dentmonas atsako dviem taikliomis baudomis.
17:15, 10 min.: Songaila prieš pat kėlinio sireną smeigia tolimą dvitaškį.

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 4, Martynas Gecevičius, Omaras Cookas ir Antanas Kavaliauskas po 3.
„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 5, Martynas Pocius ir Justinas Dentmonas po 4.

19:20, 11 min.: Milaknis pataiko iš toli, Songaila kitoje aikštės pusėje gražiu prasiveržimu pelno du taškus, o Klimavičius netrukus atsako tuo pačiu.
21:20, 12 min.: Kavaliauskas pelno du taškus iš po krepšio.
24:22, 13 min.: Jankūnas sumeta baudas, bet kitoje aikštės pusėje Songaila pelno du taškus su pražanga ir realizuoja baudą.
26:26, 15 min.: Jasikevičius dvitaškiu lygina rezultatą, Palaciosas tada pasižymi metimu iš po krepšio, bet kitoje aikštės pusėje Javtokas pelno du taškus ir išprovokuoja pražangą.
28:28, 16 min.: Javtokas sumeta baudas, Gecevičius netrukus lygina rezultatą.
28:30, 17 min.: Pocius kabina kamuolį Javtokui ir šis deda į krepšį.
29:31, 18 min.: Babrauskas ir Jankūnas pataiko po vieną baudą.
34:33, 19 min.: Babrauskas sumeta baudas, Gudaitis deda iš viršaus.
36:35, 19 min.: Jelovacas sumeta baudas, Jasikevičius atsako dvitaškiu iš vidutinio nuotolio.
40:35, 20 min.: Kavaliauskas ir Jelovacas prieš kėlinio pabaigą pataiko po dvitaškį.

„Lietuvos rytas“: Martynas Gecevičius, Antanas Kavaliauskas, Darius Songaila po 7.
„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 8, Robertas Javtokas 6.

42:35, 21 min.: Songaila kėlinį pradeda dvitaškiu.
42:41, 22 min.: Dentmonas išprovokuoja pražangą mesdamas tritaškį ir sumeta visas baudas, Pocius tada pataiko iš toli.
46:43, 23 min.: Pocius sumeta baudas, kitoje aikštės pusėje Kavaliauskas pelno du taškus su pražanga, bet nepataiko baudos.
48:43, 24 min.: Kavaliauskas pelno du taškus.
50:43, 26 min.: Kavaliauskas ilgą taškų badą nutraukia pataikydamas abi baudas.
50:46, 26 min.: Jankūnas smeigia tritaškį.
52:49, 27 min.: Cookas pataiko iš vidutinio nuotolio, Jankūnas atsako dvitaškiu su pražanga.
56:49, 28 min.: Gecevičius pataiko dvitaškį, Palaciosas prideda du taškus ir Gintaras Krapikas prašo minutės pertraukėlės.
56:54, 29 min.: Greitas „Žalgirio“ atsakas po minutės pertraukėlės – Milaknis pataiko iš toli, o po vilniečių klaidos dvitaškį greitoje atakoje prideda Pocius. Adomaitis stabdo rungtynes minutės pertraukėle.
57:56, 30 min.: Palaciosas pataiko vieną baudą, Dentmonas kėlinį pabaigia sudėtingu dvitaškiu.

„Lietuvos rytas“: Antanas Kavaliauskas 13, Darius Songaila 11, Martynas Gecevičius 9.
„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 14, Martynas Pocius 11, Justinas Dentmonas 9.

59:56, 32 min.: Kavaliauskas pelno du taškus.
59:59, 33 min.: Pocius priverstas palikti aikštę dėl traumos, Milaknis tritaškiu lygina rezultatą.
59:60, 33 min.: Gudaitis pataiko vieną baudą ir po ilgos pertraukos išveda kauniečius į priekį.
61:60, 33 min.: Songaila dvitaškiu persveria svarstykles „Lietuvos ryto“ naudai.
61:62, 34 min.: Jasikevičius pelno du taškus.
61:64, 36 min.: Dentmonas sumeta baudas.
64:64, 36 min.: Cookas tritaškiu lygina rezultatą.
68:66, 38 min.: Jankūnas sumeta baudas, bet Songaila ir Babrauskas atsako pataikydami po dvitaškį.
69:70, 39 min.: Javtokas ir Seibutis apsikeičia po taiklią baudą, Dentmonas smeigia tritaškį ir išveda „Žalgirį“ į priekį.
69:72, 39 min.: Javtokas pelno du taškus.
71:72, 39 min.: Kavaliauskas po minutės pertraukėlės pelno du taškus.
71:73, 40 min.: Songaila, likus žaisti 12,6 sek., prameta abi baudas, Javtokas, likus žaisti 9,6 sek., pataiko vieną.