0:0, 1 min.: Ginčo kamuolį laimi aikštės šeimininkai.
2:0, 1 min.: Pirmuosius taškus šiame mače pelno Edgaras Ulanovas.
2:2, 1 min.: Svečių sąskaitą atidaro Vytenis Lipkevičius.
2:2, 2 min.: Komandos apsikeičia klaidomis.
2:4, 2 min.: Justinas Dentmonas pasinaudoja „Neptūno“ spraga gynyboje.
4:4, 2 min.: Edgaras Ulanovas pelno du taškus su Vytenio Lipkevičio pražanga. Baudos metimas skrieja pro šalį.
4:4, 3 min.: Kamuolį puolime atkovojusiems klaipėdiečiams antruoju šansu pasinaudoti nepavyksta. Vytenis Lipkevičius suklysta greitajame puolime.
4:6, 3 min.: Robertas Javtokas atidaro savo taškų sąskaitą.
6:6, 4 min.: Valdas Vasylius pataiko iš vidutinio nuotolio.
8:6, 5 min.: Vytautas Šarakauskas pataiko dvitaškį.
8:8, 6 min.: Paulius Jankūnas pataiko iš po krepšio.
11:8, 6 min.: Vytautas Šarakauskas smeigia pirmąjį tolimą metimą.
14:8, 7 min.: Valdas Vasylius pataiko iš toli. Gintaras Krapikas prašo minutės pertraukėlės.
15:8, 7 min.: Edgaras Ulanovas pataiko vieną baudą iš dviejų.
15:11, 8 min.: Artūras Milaknis pelno pirmąjį svečių tritaškį.
18:11, 8 min.: Vytautas Šarakauskas smeigia dar vieną tolimą metimą.
20:13, 8 min.: Artūras Gudaitis ir Simas Galdikas apsikeičia taškais.
20:16, 9 min.: Paulius Jankūnas pataiko iš toli.
20:18, 10 min.: Šarūnas Jasikevičius mažina svečių atsilikimą perpus.
22:18, 10 min.: Vytautas Šarakauskas pelno du taškus.
22:20, 10 min.: Artūras Gudaitis pelno lengvus taškus iš po krepšio.
24:20, 10 min.: Arnas Butkevičius Šarūno Jasikevičiaus pražangą verčia dviem taškais.

„Neptūnas“: Vytautas Šarakauskas 10, Edgaras Ulanovas 5, Valdas Vasylius 5, Arnas Butkevičius 2.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 5, Artūras Gudaitis 4, Artūras Milaknis 3, Šarūnas Jasikevičius 2, Justinas Dentmonas 2, Vytenis Lipkevičius 2, Robertas Javtokas 2.

24:20, 11 min.: Artūras Milaknis suklaidina Marių Runkauską bei pastarasis perskrenda per „Žalgirio“ gynėją ir parkrinta ant parketo. Runkauskas aikštę palieka padėdamas komandos draugų ir gydytojų.
24:23, 11 min.: Artūras Milaknis pataiko iš toli ir mažina žalgiriečių atsilikimą iki minimalaus.
25:23, 11 min.: Simas Galdikas pataiko vieną baudą.
25:26, 12 min.: Artūras Milaknis pelno antrąjį tritaškį paeiliui ir išveda „Žalgirį“ į priekį.
27:26, 12 min.: Simas Galdikas pelno penktąjį savo tašką.
27:29, 12 min.: Artūras Milaknis smeigia dar vieną tolimą metimą ir priverčia Kazį Maksvytį prašyti minutės pertraukėlės.
30:29, 13 min.: Nieko netrukdomas Martynas Mažeika pataiko tritaškį.
32:31, 14 min.: Justinas Dentmonas ir Martynas Mažeika apsikeičia taškais.
35:31, 14 min.: Martynas Mažeika pelno du taškus su Roberto Javtoko pražanga.
35:33, 15 min.: Justinas Dentmonas realizuoja baudų metimus.
37:33, 15 min.: Edgaras Ulanovas dvigubina aikštės šeimininkų pranašumą.
38:33, 16 min.: Simas Galdikas pataiko vieną baudą.
39:33, 16 min.: Justas Sinica varžovo pražangą verčia vienu tašku.
39:35, 17 min.: Artūras Gudaitis pelno taškus iš po krepšio.
41:37, 18 min.: Martynas Mažeika ir Šarūnas Jasikevičius apsikeičia taškais.
43:37, 18 min.: Tyrone'as Brazeltonas pelno pirmuosius savo taškus.
45:37, 19 min.: Valdas Vasylius didina aikštės šeimininkų pranašumą iki aštuonių taškų.
47:39, 19 min.: Edgaras Ulanovas ir Vytenis Čižauskas apsikeičia taikliais dvitaškiais.
47:40, 20 min.: Paulius Jankūnas pataiko vieną baudą.
49:42, 20 min.: Vytautas Šarakauskas pelno 12-ąjį savo tašką. Paulius Jankūnas atsako taškais iš po krepšio.

„Neptūnas“: Vytautas Šarakauskas 12, Martynas Mažeika 10, Edgaras Ulanovas 9, Valdas Vasylius 7, Simas Galdikas 6, Arnas Butkevičius 2, Tyrone'as Brazeltonas 2, Justas Sinica 1.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 12, Paulius Jankūnas 8, Justinas Dentmonas 6, Artūras Gudaitis 6, Šarūnas Jasikevičius 4, Vytenis Čižauskas 2, Vytenis Lipkevičius 2, Robertas Javtokas 2.

Jonas Miklovas, „BasketNews.lt“ žurnalistas Klaipėdoje

Po dviejų kėlinių Klaipėdoje „Žalgiris“ negali galvoti apie sezono pabaigą. Robertas Javtokas ir Justinas Dentmonas gavo po tris pražangas, Martynas Pocius ir Šarūnas Jasikevičius – po dvi ir kauniečiai didžiąją rungtynių dalį buvo besivejančiųjų vaidmenyje. „Neptūnas“ pirmauja nepaisant to, kad prastai metė baudas (11/18).

Marius Runkauskas, antrajame kėlinyje skaudžiai kritęs po to, kai kojomis užkabino Artūrą Milaknį, šiandien, panašu, nebežais. Po pasitarimo rūbinėje jis lieka ant atsarginių suolo ir neina apšilinėti.

49:44, 21 min.: Trečiąjį kėlinį taškais iš po krepšio pradeda Robertas Javtokas.
51:44, 22 min.: Mindaugas Girdžiūnas pataiko iš aikštės kampo.
53:46, 23 min.: Robertas Javtokas ir Mindaugas Girdžiūnas apsikeičia taškais.
55:48, 25 min.: Mindaugas Girdžiūnas ir Justinas Dentmonas apsikeičia taikliais dvitaškiais.
55:51, 25 min.: Paulius Jankūnas smeigia tolimą metimą.
57:51, 25 min.: Vytautas Šarakauskas pataiso komandos draugo metimą.
59:51, 26 min.: Vytautas Šarakauskas pasinaudoja jam suteikta laisve bei pataiko iš vidutinio nuotolio.
59:53, 26 min.: Robertas Javtokas pelno savo 8-ąjį tašką.
59:55, 27 min.: Justinas Dentmonas tampa trečiuoju „Žalgirio“ krepšininku, pelniusiu dviženklį taškų skaičių.
61:55, 28 min.: Arnas Butkevičius pelno du taškus su Justino Dentmono pražanga. „Žalgirio“ lyderiui tai jau ketvirtoji asmeninė pražanga.
61:57, 28 min.: Artūras Gudaitis drebina varžovų krepšį dėjimu iš viršaus.
63:57, 29 min.: Mindaugas Girdžiūnas pelno lengvus taškus iš po krepšio.
65:57, 29 min.: Edgaras Ulanovas įveikia Artūro Milaknio gynybą ir pelno du taškus.
65:59, 30 min.: Tadas Klimavičius pelno du taškus su pražanga. Baudos metimas skrieja pro šalį.
68:59, 30 min.: Justas Sinica smeigia tolimą metimą.
70:59, 30 min.: Arnas Butkevičius didina „Neptūno“ persvarą iki rekordinės.
70:62, 30 min.: Justinas Dentmonas išprovokuoja Martyno Mažeikos pražangą. Pastarasis nesuvaldo emocijų ir yra baudžiamas technine pražanga. „Žalgirio“ legionierius pataiko tris baudas iš keturių.

„Neptūnas“: Vytautas Šarakauskas 16, Edgaras Ulanovas 11, Martynas Mažeika 10, Mindaugas Girdžiūnas 8, Arnas Butkevičius 6.

„Žalgiris“: Justinas Dentmonas 13, Artūras Milaknis 12, Paulius Jankūnas 11, Robertas Javtokas 8, Artūras Gudaitis 8.

73:62, 31 min.: Justas Sinica pataiko iš toli ir sukelia triukšmo bangą arenoje.
73:65, 33 min.: Šarūnas Jasikevičius pataiko pirmąjį savo tolimą metimą.
73:67, 35 min.: Martynas Pocius išprovokuoja penktąją Martyno Mažeikos pražangą bei realizuoja baudų metimus.
73:70, 36 min.: Justinas Dentmonas smeigia tolimą metimą iš mažina kauniečių atsilikimą perpus.
73:70, 36 min.: Edgaras Ulanovas priverčia penktąjį kartą prasižengti Justiną Dentmoną. „Žalgirio“ legionieriaus sąskaitoje – 16 taškų.
76:70, 37 min.: Mindaugas Girdžiūnas smeigia tolimą metimą per varžovo rankas.
76:72, 38 min.: Artūras Gudaitis pelno savo dešimtąjį tašką.
76:73, 38 min.: Paulius Jankūnas pataiko vieną baudą iš dviejų.
78:73, 38 min.: Simas Galdikas Artūro Gudaičio pražangą verčiam dviem taškais.
78:76, 38 min.: Paulius Jankūnas pataiko vieną baudos metimą, o kamuolį puolime atkovojęs Martynas Pocius atlieka rezultatyvų perdavimą Šarūnui Jasikevičiui bei pastarasis pelno du taškus.
81:76, 39 min.: Justas Sinica pataiko iš toli ir didina aikštės šeimininkų persvarą iki penkių taškų.
81:78, 40 min.: Robertas Javtokas po Šarūno Jasikevičiaus rezultatyvaus perdavimo kala kamuolį iš viršaus.
84:78, 40 min.: Vytautas Šarakauskas smeigia tolimą metimą ir sukelia visų susirinkusių žiūrovų triukšmo bangą.
84:81, 40 min.: Nuo varžovo atšokęs Artūras Milaknis pataiko iš toli.
85:81, 40 min.: Mindaugas Girdžiūnas pataiko vieną baudą iš dviejų.
85:83, 40 min.: Martynas Pocius mažina svečių atsilikimą perpus.
87:83, 40 min.: Paulius Jankūnas pražanga stabo Justą Sinicą. Pastarasis realizuoja baudų metimus.

„Neptūnas“: Vytautas Šarakauskas 19 (5/7 dvitaškių, 3/4 dvitaškių, 7 atk. kam.), Mindaugas Girdžiūnas (6 rez. perd.) ir Justas Sinica (3/4 tritaškių) po 12, Edgaras Ulanovas (7 išprovokuotos pražangos) 11, Martynas Mažeika 10.

„Žalgiris“: Justinas Dentmonas (9 išprovokuotos pražangos) 16, Artūras Milaknis (5/7 tritaškių) 15, Paulius Jankūnas (11 atk. kam., 4 rez. perd.) 13, Artūras Gudaitis ir Robertas Javtokas po 10, Šarūnas Jasikevičius (5 rez. perd.) 9.