10:00 5 1-2 1-1 0-0 2 0 0 0 0 8
95 23-41 13-25 10-13 45 21 13 11 10 141
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

I kėlinys

2:2, 1 min. Rungtynes taikliu dvitaškiu pradeda Darius Songaila, tačiau netrukus dvitaškiu atsako Arvydas Gydra.
2:4, 2 min. Iš po krepšio pataiko Willas Cherry.
8:8. 3-4 min. Žalgiriečiams taškus pelno Robertas Javtokas, o mažeikiškių gretose dvitaškiais atsako Raimundas Danys ir Eigirdas Žukauskas. Netrukus dvi baudas realizuoja Darius Songaila.
8:13, 5 min. Svečiai pelno penkis taškus be atsako.
8:16, 6 min. Tritaškį pataiko Edgaras Ulanovas.
8:22, 7-8 min. Du tritaškius iš eilės įsūdo Artūras Milaknis.
10:25, 8 min. Šeimininkų taškų badą baudų metimais nutraukia Darius Tarvydas, bet po keliolikos sekundžių žalgiriečiai pataiko dar vieną tritaškį.
12:27, 9 min. Eigirdas Žukauskas pataiko iš dviejų taškų zonos, o Artūras Milaknis realizuoja dvi baudas.
14:29, 10 min. Vytenis Lipkevičius realizuoja du baudos metimus, o kėlinį dvitaškiu užbaigia Darius Tarvydas.

Po pirmo kėlinio rezultatas 14:29 „Žalgirio“ naudai.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 11, Vytenis Lipkevičius 5, Darius Songaila, Willas Cherry po 4.

„Mažeikiai“:Raimundas Danys, Darius Tarvydas, Eigirdas Žukauskas po 4.

II kėlinys

14:32, 13 min. Lukas Lekavičius pataiko iš toli.
14:34, 13 min. Artūras Gudaitis pataiko iš po krepšio.
16:34, 14 min. Mažeikių tylą nutraukia Arvydas Gydra
18:37, 14 min. Vėl pataiko Gydra, bet Milaknis atsako tritaškiu.
20:39, 15 min. Taškais keičiasi Ulanovas ir Tarvydas.
20:41, 16 min. Sėkmingas Lekavičiaus prasiveržimas.
20:43, 16 min. Iš po krepšio pataiko Songaila.
21:43, 17 min. Maceina pataiko baudą.
21:46, 17 min. Kariniauskas pelno taškus su pražanga.
22:48, 18 min. Robertas Javtokas pataiko kablį, o Darius Tarvydas realizuoja tik vieną baudą.
25:52, 19-20 min. Po du taškus pelno Darius Songaila ir Vaidas Kariniauskas, o mažeikiškių gretose tritaškiu pasižymi Ignas Razutis.
25:54, 20 min. Kėlinį dvitaškiu užbaigia Robertas Javtokas.

Po 20 min. rezultatas 25:54 „Žalgirio“ naudai.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 14,  Darius Songaila 8, Robertas Javtokas 6, Vaidas Kariniauskas 5, Vytenis Lipkevičius 5, Edgaras Ulanovas 5.

„Mažeikiai“: Darius Tarvydas 7, Arvydas Gydra 6, Eigirdas Žukauskas 4, Raimundas Danys 4.

III kėlinys

25:57, 21 min. Kėlinį tritaškiu pradeda Lukas Lekavičius.
26:62, 22-23 min. Artūro Milaknio tritaškis pasiekia tikslą, o Raimundas Danys pataiko tik vieną baudą. Netrukus dar du taškus prideda Darius Songaila.
26:68, 25 min. Mažeikiškiai ir toliau stringa svečių gynyboje, o Artūras Milaknis įsūdo eilinį tritaškį. Netrukus jo pavyzdžiu paseka ir Paulius Jankūnas.
28:71, 26 min. Eigirdas Žukauskas realizuoja baudų metimus, o Vytenis Lipkevičius smeigia tritaškį.
30:71, 27 min. Raimundas Petrauskas pataiko iš po krepšio.
32:71, 29 min. Darius Tarvydas pataiko dvitaškį, tačiau nepataiko baudos.
32:75, 30 min. Artūras Gudaitis pataiko iš po krepšio, o kėlinį dar vienu dvitaškiu užbaigia Paulius Jankūnas.

Po 30 min. rezultatu 32:75 priekyje „Žalgiris“.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 20,  Darius Songaila 10, Vytenis Lipkevičius 8 Robertas Javtokas 6.

„Mažeikiai“: Darius Tarvydas 9, Arvydas Gydra 6, Eigirdas Žukauskas 6.

IV kėlinys

34:77, 31 min. Kėlinį dvitaškiu pradeda Ignas Razutis, tačiau po akimirkos du taškus pelno ir žalgiriečiai.
40:77, 32-33 min. Tritaškį pataiko Arvydas Gydra, o netrukus jam suteikiama proga tai padaryti ir dar sykį. Tuo krepšininkas pasinaudoja.
40:83, 34-35 min. žalgiriečiai pelno 6 taškus be atsako – pirmą kartą pasižymi ir Donatas Tarolis.
43:83, 36 min. Raimundas Danys pataiko dvitaškį ir prideda baudos metimą.
45:87, 37 min. Donatas Tarolis pataiko tritaškį, o Raimundas Danys iš po krepšio. Netrukus Lukas Lekavičius realizuoja vieną baudą iš dviejų.
47:92, 39 min. Siimas-Sanderis Vene deda iš viršaus ir prideda baudos metimą. Netrukus abi komandos pasikeičia taikliais dvitaškiais.
47:95, 40 min. Vaidas Kariniauskas užbaigia ataką dvitaškiu, o vėliau Artūras Gudaitis pataiko vieną baudos metimą.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 20 (6/10 trit.), Artūras Gudaitis 11, Darius Songaila 10, Lukas Lekavičius 9, Vytenis Lipkevičius 8, Vaidas Kariniauskas 7.

„Mažeikiai“: Raimundas Danys 12, Arvydas Gydra 12, Darius Tarvydas 9, Eigirdas Žukauskas 6.