Fotogalerija
Rungtynių eiga

2:0, 1 min.: Vaidas Kariniauskas pelno pirmuosius taškus šiame mače.
4:0, 1 min.: Edgaras Ulanovas pataiko dvitaškį.
4:2, 2 min.: Mindaugas Lukauskis Vaido Kariniausko pražangą verčia dviem taškais.
4:3, 2 min.: Gediminas Orelikas pataiko vieną baudos metimą iš dviejų.
6:3, 3 min.: Jamesas Andersonas pelno lengvus taškus iš po krepšio.
8:3, 3 min.: Jamesas Andersonas realizuoja baudų metimus.
10:3, 4 min.: Vaidas Kariniauskas įveikia varžovo gynybą ir atšokęs pelno du taškus.
12:3, 6 min.: Robertas Javtokas „kabliu“ pelno du taškus.
12:6, 6 min.: Paulius Jankūnas prasižengia prieš iš toli krepšį atakavusį Gediminas Oreliką, kuris pataiko visus tris baudų metimus.
14:6, 6 min.: Paulius Jankūnas atsako dviem taškais.
14:8, 7 min.: Žygimantas Janavičius pelno pirmuosius svečių taškus „iš žaidimo“.
17:8, 7 min.: Robertas Javtokas pelno du taškus su Gedimino Oreliko pražanga.
17:11, 8 min.: Gediminas Orelikas pelno du taškus su Pauliaus Jankūno pražanga.
17:14, 9 min.: Kšištofas Lavrinovičius pataikydamas pirmąjį svečių tolimą metimą pratęsia
sėkmingą „Lietuvos ryto“ atkarpą. Gintaras Krapikas prašo minutės pertraukėlės.
17:17, 9 min.: Gediminas Orelikas pataiko iš toli ir lygina rezultatą.
20:17, 10 min.: Artūras Milaknis pataiko pirmąjį „Žalgirio“ tritaškį šiame mače.
20:18, 10 min.: Kšištofas Lavrinovičius pataiko vieną baudos metimą. Po antrosios netaiklios kamuolį puolime atkovojęs Gediminas Orelikas išprovokuoja Roberto Javtoko pražangą.
20:20, 10 min.: Gediminas Orelikas realizuoja baudų metimus ir lygina rezultatą.
23:20, 10 min.: Iš toli krepšį atakavęs Jamesas Andersonas išprovokuoja Mindaugo Lukauskio pražangą. Amerikietis pataiko visas tris baudas.

„Žalgiris“: Jamesas Andersonas 7, Robertas Javtokas 5, Vaidas Kariniauskas 4, Artūras Milaknis 3, Edgaras Ulanovas 2, Paulius Jankūnas 2.

„Lietuvos rytas“: Gediminas Orelikas 12, Kšištofas Lavrinovičius 4, Žygimantas Janavičius 2, Mindaugas Lukauskis 2.

23:22, 11 min.: Kšištofas Lavrinovičius Artūro Gudaičio pražangą verčia dviem taškais.
25:22, 11 min.: Darius Songaila atkovoja kamuolį puolime ir pasinaudoja antruoju šansu.
25:24, 12 min.: Gediminas Orelikas taiso komandos draugo metimą.
27:26, 12 min.: Artūras Gudaitis ir Adas Juškevičius apsikeičia taškais.
27:28, 13 min.: Mike'as Moseris pataiko iš vidutinio nuotolio. „Lietuvos rytas“ pirmąsyk išsiveržia į priekį.
27:30, 13 min.: Adas Juškevičius pelno taškus iš po krepšio.
27:32, 14 min.: Adas Juškevičius žalgiriečių klaidą greitoje atakoje verčia dviem taškais. Gintaras Krapikas prašo minutės pertraukėlės.
29:32, 14 min.: Artūras Gudaitis pasinaudoja antruoju šansu puolime.
29:34, 14 min.: Antanas Kavaliauskas pataiko iš vidutinio nuotolio.
32:34, 15 min.: Vaidas Kariniauskas smeigia tritaškį.
32:36, 15 min.: Antanas Kavaliauskas įveikia Vytenio Lipkevičiaus gynybą ir pelno taškus iš po krepšio.
32:36, 16 min.: Simas Jasaitis keičia Mindaugą Lukauskį bei debiutuoja šio sezono „Lietuvos ryte“.
36:36, 17 min.: Vaidas Kariniauskas ir Artūras Gudaitis pelno keturis žalgiriečių taškus iš eilės. Rezultatas tampa lygus.
38:36, 17 min.: Jamesas Andersonas taikliu dvitaškiu nuo lentos pratęsia sėkmingą šeimininkų atkarpą. Virginijus Šeškus prašo minutės pertraukėlės.
40:36, 18 min.: Edgaras Ulanovas realizuoja baudų metimus.
42:36, 19 min.: Artūras Gudaitis deda kamuolį iš viršaus ir didina žalgiriečių pranašumą iki šešių taškų.
44:36, 19 min.: Paulius Jankūnas pelno du taškus. „Žalgiris“ spurtuoja 12:0.
44:38, 20 min.: Mindaugas Lukauskis nutraukia svečių taškų tylą.

„Žalgiris“: Vaidas Kariniauskas 9, Jamesas Andersonas 9, Artūras Gudaitis 8, Robertas Javtokas 5, Edgaras Ulanovas 4, Paulius Jankūnas 4, Artūras Milaknis 3, Darius Songaila 2.

„Lietuvos rytas“: Gediminas Orelikas 14, Adas Juškevičius 6, Kšištofas Lavrinovičius 6, Mindaugas Lukauskis 4, Antanas Kavaliauskas 4, Žygimantas Janavičius 2, Mike'as Moseris 2.

44:40, 21 min.: Antanas Kavaliauskas taikliu dvitaškiu pradeda trečiąjį kėlinį.
46:40, 21 min.: Willas Cherry pataiko iš vidutinio nuotolio.
46:42, 22 min.: Mindaugas Lukauskis pelno lengvus taškus.
48:42, 24 min.: Jamesas Andersonas pelno taškus iš baudos aikštelės.
51:45, 24 min.: Edgaras Ulanovas ir Adas Juškevičius apsikeičia taikliais tolimais metimais.
51:47, 25 min.: Antanas Kavaliauskas pelno lengvus taškus iš po krepšio.
54:47, 25 min.: Willas Cherry pataiko iš toli.
54:49, 25 min.: Antanas Kavaliauskas pelno dar du taškus.
56:49, 26 min.: Jamesas Andersonas įspūdingu dėjimu drebina vilniečių krepšį.
56:51, 26 min.: Antanas Kavaliauskas atkovoja kamuolį puolime ir pelno šeštąjį „Lietuvos ryto“ tašką paeiliui.
56:54, 27 min.: Gediminas Orelikas smeigia tritaškį. „Lietuvos ryto“ deficitas tampa minimalus.
58:54, 28 min.: Vaidas Kariniauskas pataiko iš po krepšio.
58:56, 28 min.: Antanas Kavaliauskas toliau dominuoja po „Žalgirio“ krepšiu.
60:56, 28 min.: Paulius Jankūnas pelno du taškus su pražanga. Baudos metimas skrieja pro šalį.
60:58, 29 min.: Kšištofas Lavrinovičius pataiko iš vidutinio nuotolio.
62:58, 29 min.: Artūras Milaknis pelno du taškus.
62:61, 29 min.: Gediminas Orelikas mažina vilniečių atsilikimą iki minimalaus.
65:61, 30 min.: Paulius Jankūnas pelno du taškus su Kšištofo Lavrinovičiaus pražanga.
67:61, 30 min.: Artūras Gudaitis ketvirtį užbaigia taškais iš po krepšio.

„Žalgiris“: Jamesas Andersonas 13, Vaidas Kariniauskas 11, Artūras Gudaitis 10, Paulius Jankūnas 9, Edgaras Ulanovas 7, Willas Cherry 5, Robertas Javtokas 5, Artūras Milaknis 5, Darius Songaila 2.

„Lietuvos rytas“: Gediminas Orelikas 20, Antanas Kavaliauskas 14, Adas Juškevičius 9, Kšištofas Lavrinovičius 8, Mindaugas Lukauskis 6, Mike'as Moseris 2, Žygimantas Janavičius 2.

Įspūdingas Jameso Andersono dėjimas:

67:62, 31 min.: Mindaugas Lukauskis pataiko vieną baudos metimą.
69:62, 31 min.: Siimas Sanderis-Vene pataiko iš vidutinio nuotolio.
69:64, 32 min.: Gediminas Orelikas realizuoja baudų metimus.
71:64, 32 min.: Edgaras Ulanovas pelno du taškus su Kšištofo Lavrinovičiaus pražanga. „Lietuvos rytas“ prašo minutės pertraukėlės.
72:64, 32 min.: Edgaras Ulanovas pataiko baudos metimą.
75:64, 33 min.: Artūras Milaknis smeigia tritaškį.
78:64, 34 min.: Artūras Milaknis antrąkart paeiliui pataiko iš toli ir „Žalgiris“ įgija rekordinį pranašumą.
78:66, 34 min.: Adas Juškevičius pataiko dvitaškį.
80:66, 34 min.: Siimas Sanderis-Vene trečiuoju bandymu pelno taškus iš po krepšio.
82:66, 35 min.: Edgaras Ulanovas didina „Žalgirio“ persvarą iki 16 taškų. „Lietuvos rytas“ prašo minutės pertraukėlės.
84:66, 36 min.: Artūras Milaknis pataiko iš vidutinio nuotolio.
85:66, 36 min.: Robertas Javtokas pataiko vieną baudos metimą iš dviejų.
85:69, 37 min.: Mike'as Moseris pelno tris taškus.
88:69, 37 min.: Artūras Milaknis pelno 16-ąjį tašką.
88:71, 39 min.: Gediminas Orelikas varžovų klaidą verčia dviem taškais.
91:71, 39 min.: Siimas Sanderis-Vene smeigia tritaškį.
91:73, 40 min.: Adas Juškevičius pelno taškus iš po krepšio.
91:75, 40 min.: Gediminas Orelikas mažina svečių atsilikimą.
91:77, 40 min.: Gediminas Orelikas pelno 28-ąjį tašką.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 16, Jamesas Andersonas 13, Edgaras Ulanovas 12, Vaidas Kariniauskas 11, Artūras Gudaitis 10, Paulius Jankūnas 9.

„Lietuvos rytas“: Gediminas Orelikas 28, Antanas Kavaliauskas 14, Adas Juškevičius 13 (6 kld.), Kšištofas Lavrinovičius 8.