Rungtynių eiga

I kėlinys:

0:0, 1 min.: Ginčo kamuolį laimi vilniečiai.
0:0, 1 min.: Žygimantas Janavičius prameta abi baudas.
6:3, 2 min.: Mindaugas Lukauskis rungtynes pradeda taikliu dvitaškiu, į tai Jamesas Andersonas atsako tritaškiu. Lukauskis prideda dar vieną dvitaškį.
6:7, 3 min.: Andersonas pataiko dar du dvitaškius.
6:7, 4 min.: Komandos apsikeičia netaikliais metimais.

8:7, 5 min.: Lukauskis po prasiveržimo pelno 8-ąjį savo ir komandos tašką.
8:9, 6 min.: Javtokas pelno du taškus.
10:12, 7 min.: Milaknis pataiko tritaškį, į tai dvitaškiu atsako Gecevičius.
10:15, 8 min.: Laisvas paliktas Willas Cherry smeigia tritaškį, Billy Baronas taiklus iš po krepšio.
14:18, 9 min.: Antanas Kavaliauskas mažina vilniečių atsilikimą iki minimalaus. Vėliau Milaknis pataiko antrą tritaškį.
16:22, 10 min.: Willas Cherry taiklus nuo baudų metimų linijos, o Kavaliauskas puolime atkovoja kamuolį ir pataiko dvitaškį. Kėlinį taikliu metimu baigia Ulanovas.

„Lietuvos rytas“: Mindaugas Lukauskis 8, Antanas Kavaliauskas 6.
„Žalgiris“: Jamesas Andersonas 7, Artūras Milaknis 6.

II kėlinys:

18:22, 11 min.: Mike‘as Moseris krauna kamuolį iš viršaus.
20:22, 12 min.: Moseris pelno dar du taškus.
20:24, 13 min.: Andersonas pataiko dvitaškį.
20:28, 14 min.: Songaila taiklus nuo baudų metimų linijos, Jankūnas prideda dvitaškį iš po krepšio.
22:32, 15 min.: Taikliais dvitaškiais iš vidutinio nuotolio apsikeičia Songaila ir Lavrinovičius. Andersonas didina kauniečių pranašumą iki 10 taškų ir Marcelo Nicola prašo pertraukėlės.
22:34, 16 min.: Paulius Jankūnas pataiko dvitaškį.
22:36, 17 min.: Lekavičius lengvai pelno taškus.
22:39, 18 min.: Jankūnas pataiko vieną baudos metimą iš dviejų. Kitoje atakoje „Žalgiris“ trečiuoju bandymu pelno taškus.
24:41, 19 min.: Kavaliauskas taiklus nuo baudų metimų linijos. Kitoje atakoje Gudaitis taiso Jankūno metimą.
30:44, 20 min.: Tritaškius pataiko Orelikas ir Juškevičius, o Andersonas pelno du taškus su pražanga.

„Lietuvos rytas“: Mindaugas Lukauskis ir Antanas Kavaliauskas po 8, Mike‘as Moseris 4.
„Žalgiris“: Jamesas Andersonas 14, Artūras Milaknis 6, Paulius Jankūnas 5.

III kėlinys:

30:44, 21 min.: Komandos apsikeičia netaikliais metimais.
32:46, 22 min.: Jamesas Andersonas įveikia vilniečių gynybą, o Lukauskis pelno du taškus.
32:50, 23 min.: Jankūnas pataiko dvitaškį, o Jamesas Andersonas krauna kamuolį iš viršaus. Po to Marcelo Nicola prašo pertraukėlės.
34:50, 24 min.: Lavrinovičius iš po krepšio pelno taškus.
34:50, 25 min.: „Žalgiris“ per 24 sekundes nesugeba atlikti metimo.
36:50, 26 min.: Lavrinovičius greitoje atakoje pelno taškus.
39:51, 27 min.: Jankūno taikli bauda. Moseris pataiko iš toli, o Krapikas prašo pertraukėlės.
43:54, 28 min.: Milaknis pataiko trečią savo tritaškį, į tai Baronas atsako dvitaškiu iš po krepšio. Vėliau Baronas sumeta baudas.
45:54, 29 min.: Gecevičius prameta baudas, o Baronas sumeta abi.
47:54, 30 min.: Baronas kėlinį baigia taikliu dvitaškiu.

„Lietuvos rytas“: Mindaugas Lukauskis 10, Antanas Kavaliauskas ir Billy Baronas po 8, Mike‘as Moseris 7.
„Žalgiris“: Jamesas Andersonas 18, Artūras Milaknis 9, Paulius Jankūnas 8.

49:57, 31 min.: Vene pataiko tritaškį, o Baronas atsako dvitaškiu.
49:60, 32 min.: Andersonas taiklus iš toli.
49:62, 33 min.: Javtokas krauna kamuolį iš viršaus.
52:64, 34 min.: Baronas po minutės pertraukėlės pataiko tritaškį. Javtokas taiklus iš po krepšio.
52:69, 35 min.: Milaknis pataiko dar vieną tritaškį. Javtokas krauna Lekavičiaus pakabintą kamuolį iš viršaus.
54:69, 36 min.: Baronas pelno 15-ąjį tašką.
57:70, 38 min.: Lukauskis taiklus iš tritaškio zonos, o Milaknis pataiko vieną baudą iš dviejų.
59:75, 39 min.: Baronas pataiko dar vieną dvitaškį, į tai Lekavičius atsako taikliomis baudomis. Andersonas taiklus iš toli.
62:78, 40 min.: Baronas ir toliau renka taškus, o Lekavičius rungtynes baigia tritaškiu.

„Lietuvos rytas“: Billy Baronas 20, Mindaugas Lukauskis 13, Antanas Kavaliauskas 8 (5 atk. kam., 5 praž.), Mike‘as Moseris 7.
„Žalgiris“: Jamesas Andersonas 24 (29 naud. bal.), Artūras Milaknis 13, Paulius Jankūnas (6 atk. kam.) ir Robertas Javtokas po 8.