6 0 0-1 0-1 0-0 0 0 0 0 0 -5
64 14-36 4-14 24-32 36 13 5 16 2 70
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

Rungtynių eiga:

0:0, 1 min.: Lietuvos rinktinė startinis penketas: Mantas Kalnietis, Renaldas Seibutis, Jonas Mačiulis, Paulius Jankūnas, Robertas Javtokas.
0:0, 1 min.: Ginčo kamuolį atkovoja lietuviai. Komandos apsikeičia netiksliais metimais.
2:2, 2 min.: Taltsas pelno pirmuosius mačo taškus, į tai Jankūnas atsako taikliomis baudomis.
2:4, 3 min.: Mačiulis pataiko iš vidutinio nuotolio.
4:4, 4 min.: Taltsas ir toliau renka taškus estams.
4:7, 5 min.: Jonas Kazlauskas prašo pirmosios pertraukėlės. Mačiulis pataiko tritaškį iš aikštės krašto.
6:10, 6 min.: Arbetas pelno taškus greitoje atakoje, o į tai Kalnietis atsako dviem taškais su pražanga.
11:10, 7 min.: Kanguras po prasiveržimo pataiko dvitaškį, o po lietuvių klaidos Veidermanas pataiko pirmąjį estų tritaškį.
13:14, 8 min.: Seibutis pataiko vieną baudos metimą iš dviejų. Veidermanas vėl estus išveda į priekį, tačiau tritaškiu atsako Kalnietis.
15:18, 9 min.: Kurbas įveikia lietuvių gynybą ir pataiko dvitaškį. Baudomis atsako Kalnietis, kuris pelno jau 8 tašką. Mačiulis taip pat neklysta nuo baudos metimų linijos.
15:20, 10 min.: Mačiulis pataiko dar dvi baudas.

Estija: Rainas Veidemanas 5, Janaras Taltsas 4.
Lietuva: Jonas Mačiulis 9 (4/4 baudos), Mantas Kalnietis 8 (3/3 baudos).

19:20, 11 min.: Kurbas sumeta abi baudas, kitoje atakoje jis prideda ir dvitaškį.
21:24, 12 min.: Kavaliauskas apgavęs varžovą pelno taškus, o kitoje atakoje Sabonis krauna iš viršaus. Taltsas atkovoja kamuolį puolime pataiko dvitaškį.
26:24, 13 min.: Taltsas pelno penktąjį tašką iš eilės, du taškus prideda Veidemanas.
28:24, 14
min.: Taltsas ir toliau be didesnio vargo įveikia lietuvių gynybą.
29:24, 15 min.: Lietuviai antrąjį kėlinį pralaimi 4:13. Jonas Kazlauskas prašo pertraukėlės. Veidemanas pataiko vieną baudą.
31:26, 16 min.: Seibutis sumeta baudos metimus, į tai Arbetas atsako dvitaškiu.
31:29, 17 min.: Kuzminskas pataiko tolimą metimą.
31:34, 18 min.: Javtokas kabliu lygina rezultatą. Mačiulis paskutinę atakos sekundę pataiko tritaškį.
31:34, 19 min.: Komandos apsikeičia netiksliomis atakomis.
31:38, 20 min.: Kavaliauskas krauna kamuolį iš viršaus, kitoje atakoje tą patį padaro Kuzminskas.

Estija: Janaras Taltsas 11, Rainas Veidemanas 8, Tanelis Kurbas 6.
Lietuva: Jonas Mačiulis 12 (3 atk. kam., 2/2 trit., 4/4 baudos), Mantas Kalnietis 8 (5 rez. perd.), Mindaugas Kuzminskas 5 (5 atk. kam.).

31:39, 21 min.: Seibutis antrąją rungtynių pusę pradeda taiklia bauda. Lietuviai per minutę išprovokuoja tris pražangas.
31:41, 22 min.: Prasidėjus antrai minutei estai jau prasižengia penktąjį kartą. Seibutis baudos metimais Lietuvos rinktinei suteikia dviženklį pranašumą.
34:41, 23 min.: Jankūnas prameta abu baudos metimus. Taltsas pataiko du taškus su pražanga.
34:43, 24 min.: Seibutis taiklus iš vidutinio nuotolio.
37:43, 25 min.: Laisvas likęs Kanguras taikliai atakuoja iš tritaškio zonos.
39:43, 26 min.: Vene po netikslaus savo metimo atkovoja kamuolį ir pelno taškus.
41:45, 27 min.: Seibutis po prasiveržimo pataiko iš po krepšio. Veidemanas sumeta baudas.
41:47, 28 min.: Kavaliaukas po atkovoto kamuolio išprovokuoja pražangą ir sumeta abi baudas.
46:47, 29 min.: Taltsas pataiko itin tolimą tritaškį. Sokkas pataiko abu baudos metimus ir lietuvių persvara lieka minimali.
51:49, 30 min.: Kurbas pataiko dvitaškį su pražanga ir persveria rezultatą. Kavaliauskas baudomis lygina rezultatą. Sokkas sumeta baudas.

Estija: Janaras Taltsas 17 (4 atk. kam.), Rainas Veidemanas 10, Tanelis Kurbas 9.
Lietuva: Jonas Mačiulis 12 (6 atk. kam., 2/3 trit., 4/4 baudos), Renaldas Seibutis 10, Mantas Kalnietis 8 (5 rez. perd.) ir Antanas Kavaliauskas po 8.

55:51, 31 min.: Sokkas ir Vene didina estų pranašumą, tačiau dvitaškiu atsako Jankūnas.
55:51, 32 min.: Abi komandos netaikliai atakuoja krepšį.
55:54, 33 min.: Kavaliauskas krauna kamuolį iš viršaus, o Mačiulis pataiko vieną baudą.
58:54, 34 min.: Taltsas pataiko iš labai toli ir estai įgija 4 taškų pranašumą.
58:54, 35 min.: Komandos apsikeičia klaidomis.
62:55, 36 min.: Kanguras įveikia Mačiulio gynybą, o Kuzminskas į tai atsako viena bauda.
62:58, 37 min.: Seibutis taip pat pataiko tik vieną baudą. Kavaliauskas greitoje atakoje pelno du taškus su pražanga, bet bauda netaikli.
62:60, 38 min.: Kavaliauskas šįkart pataiko baudas.
62:60, 39 min.: Komandos netaikliai atakuoja krepšį.
62:64, 40 min.: Kuzminskas taiso Seibučio metimą ir lygina rezultatą. Mačiulis likus 2 sekundėms išveda lietuvius į priekį.

Estija: Janaras Taltsas 20 (7/11 metimai, 4 atk. kam., 5 pražangos), Rainas Veidemanas 10 (5 atk. kam.), Tanelis Kurbas ir Kristjanas Kanguras po 9.

Lietuva: Jonas Mačiulis 15 (10 atk. kam., 2/3 trit., 5/6 baudos), Antanas Kavaliauskas 14 (4/5 dvit., 6/7 baudos), Renaldas Seibutis 11, Mantas Kalnietis 8 (7 rez. perd., 6 kl.) ir Mindaugas Kuzminskas (8 atk. kam.) po 8, Paulius Jankūnas 4, Robertas Javtokas ir Domantas Sabonis po 2