Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas
Fotogalerija
Rungtynių eiga

Rungtynių eiga:

Lietuvos jaunučiai rungtynes pradėjo dviem tolimais metimais, tačiau vėliau ispanai išlygino ir persvėrė rezultatą (11:10). Kėlinį tritaškiu pabaigė Lukas Uleckas (16:13).

Lietuvos jaunučių rinktinė: Ignas Sargiūnas 6, Lukas Uleckas ir Arnas Velička po 3.

Antrajame ketvirtyje ispanai buvo įgiję septynių taškų pranašumą (30:23), tačiau per paskutines tris kėlinio minutes nepelnė nė taško. Po dvidešimties minučių lietuviai atsilieka (27:30).

Petrausko auklėtiniais koją kiša itin prastas baudų pataikymas (6/18 baudos, 33,3 proc.) ir dvylika prarastų kamuolių. Ispanijos šešiolikmečiai prametė visus penkis tolimus metimus.

Lietuvos jaunučių rinktinė: Ignas Sargiūnas 6, Arnas Velička, Tomas Balčiūnas, Grantas Vasiliauskas ir Elvis Juozaitis po 4.

Ispanijos jaunučių rinktinė: Sergi Martinezas 7, Unaius Mendicote Rubio 6.

Trečiajame kėlinyje pakeitę gynybos sistemą Lietuvos jaunučiai išsiveržė į priekį (38:37), tačiau ketvirčiui baigiantis po įspūdingo Sergi Martinezo dėjimo iš viršaus su pražanga ispanai pirmavo 48:44. Kėlinį tritaškiu užbaigė Tomas Balčiūnas (47:48).

Lietuvos jaunučių rinktinė: Elvis Juozaitis ir Ignas Sargiūnas po 8, Tomas Balčiūnas, Grantas Vasiliauskas ir Arnas Velička po 7.