10:00 4 1-1 0-0 2-2 4 1 0 1 0 8
79 17-38 9-20 18-24 27 17 8 10 0 80
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

Mačo eiga:

3:1, 1 min.: Runkauskas rungtynes pradeda tritaškiu. Grantas pataiko tik vieną baudos metimą.
10:4, 2 min.: Runkauskas smeigia dar vieną tritaškį. Lukašovas pataiko iš vidutinio nuotolio. Baderis pataiko iš toli. „Lietuvos rytui“ ir toliau taškus renka Runkauskas.
12:6, 4 min.: Mažeikos dvitaškis. Kavaliauskas kitoje aikštės pusėje krauna iš viršaus.
12:8, 4 min.: Ewingas pataiko dvitaškį.
14:8, 4 min.: Lapeta sumeta baudas.
17:9, 6 min.: Juškevičius pataiko iš toli.
19:11, 6 min.: Skirtumą švelnina Ewingas. Kitoje atakoje Kavaliauskas pataiko iš po krepšio.
23:14, 7 min.: Orelikas baudų metimais didina savo komandos pranašumą, kurį tritaškiu tuoj pat sumažina Baderis. Brownas atsako keturiais taškais iš eilės.
23:17, 8 min.: Plaistedas pelno taškus su pražanga.
28:17, 8 min.: Tuo pačiu atsako ir Gudaitis.
33:19, 9 min.: Gudaitis deda iš viršaus. Šikšnius sumeta baudas, bet Orelikas smeigia tritaškį.
36:19, 10 min.: Orelikas pataiko antrą tolimą metimą iš eilės, dar labiau didina atotrūkį tarp komandų, o tai matydamas Adomaitis prašo minutės pertraukėlės.
38:21, 10 min.: Brownas paskutinę kėlinio sekundę pataiko iš po krepšio.

Jonas Miklovas, „BasketNews.lt“ žurnalistas „Siemens“ arenoje
Beprotiško tempo pirmasis kėlinys. Komandos nesitaupydamos skuodė į abi aikštės puses ir kartu sudėjus surinko 59 taškus. „Lietuvos rytas“ per pirmą ketvirtį pasakiškai atakavo iš žaidimo – 9/12 dvitaškiai ir 5/7 tritaškiai. Negalėdamas į tai žiūrėti, Dainius Adomaitis dar per pirmą ketvirtį išnaudojo abi savo minutės pertraukėles.

„Lietuvos rytas“: Marius Runkauskas ir Gediminas Orelikas po 6.
„Neptūnas“: Danielis Ewingas ir Travisas Baderis po 6.

40:24, 12 min.: Ketvirčio pradžioje komandos apsikeičia rezultatyviomis atakomis.
43:24, 13 min.: Gudaičio taškai su Šarakausko pražanga.
43:26, 14 min.: Baderis į tai atsako dvitaškiu.
46:29, 15 min.: Runkauskas dar kartą pataiko iš toli, bet Grantas pataiko dvitaškį su pražanga.
52:33, 16 min.: Šeimininkai smeigia du tritaškius. „Neptūnas“ švelnina atsilikimą dvitaškiu.

Jonas Miklovas, „BasketNews.lt“ žurnalistas „Siemens“ arenoje
Kvieskit gaisrinę, „Lietuvos rytas“ dega! Per 16 minučių vilniečiai jau pelnė 52 taškus! 8 taiklūs tritaškiai iš 12 kalba patys už save.

53:37, 17 min.: Svečiai keturiais taškais paeiliui švelnina savo deficitą.
55:40, 17 min.: Juškevičius sumeta baudas. Šarakauskas pataiko iš toli.
56:40, 18 min.: Adomaitis baudžiamas technine pražanga, Juškevičius už šią nuobaudą pataiko baudos metimą.

Jurgis Laurinavičius – ne tas teisėjas, kuris leisis keikiamas. Išklausęs Dainiaus Adomaičio keiksmų tiradą, arbitras Klaipėdos „Neptūno“ treneriui skyrė techninę pražangą.

60:41, 20 min.: Keturi iš eilės Lapetos taškai.

„Lietuvos rytas“: Marius Runkauskas 11, Artūras Gudaitis 9.
„Neptūnas“: Travisas Baderis ir Danielis Ewingas po 8.

60:44, 21 min.: Ewingo tritaškis verčia Pačėsą prašyti minutės pertraukėlės. Iškart po jos „Neptūnas“ prideda dar keturis taškus.
66:48, 23 min.: „Lietuvos ryto“ tylą nutraukia Orelikas ir Brownas.

„Neptūnas“ kėlinį pradeda tritaškiu ir Tomas Pačėsas iš karto stabdo rungtynes minutės pertraukėle. Po jos – dar dvi „Lietuvos ryto“ klaidos ir Pačėsas dar kartą ima minutės pertraukėlę. Dvi pertraukėlės per pusantros minutės! „Lietuvos rytas“ tada smeigia du tritaškius iš eilės ir pertraukėlės prašo jau Dainius Adomaitis. Taip vos per 3:35 žaidimo laiko paimtos jau trys minutinės.

68:51, 24 min.: Komandos apsikeičia sėkmingomis atakomis.
71:51, 25 min.: Lapetos baudos metimai sugrąžina „Lietuvos rytui“ dvidešimties taškų persvarą.
75:53, 27 min.: Gudaitis deda iš viršaus.
79:53, 28 min.: Brownas sumeta baudas.
81:53, 29 min.: Sėkmingas Runkausko reidas.
84:54, 29 min.: Lukašovas tritaškiu kelia „Lietuvos ryto“ pranašumą iki trisdešimties. Runkauskas taip pat prideda dvitaškį.

„Lietuvos rytas“: Marius Runkauskas 15.
„Neptūnas“: Danielis Ewingas 15.

Didžiausia intriga po trijų kėlinių – ar „Lietuvos rytas“ pagerins taurės rezultatyvumo rekordą. Jis priklauso „Šiaulių“ komandai, kuri 2008 metų mažajame finale į Klaipėdos „Neptūno“ krepšį įmetė 111 taškų.

88:62, 32 min.: Komandos apsikeičia sėkmingomis atakomis. Netrukus Baderis pataiko iš toli.
91:64, 35 min.: Gudaitis pataiko baudą.
93:66, 36 min.: Mažeikos taškai.
95:72, 37 min.: Svečiai pataiko du tolimus metimus iš eilės. Juškevičius atsako baudos metimais.
95:75, 37 min.: Baderis pataiko tritaškį.