25:33 13 0-0 1-3 10-10 2 0 0 0 0 12
100 23-58 11-21 21-29 38 19 11 13 8 80
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

I kėl.

Pirmuosius „Raptors taškus šių metų atkrintamosiose baudų metimais pelnė DeMaras DeRozanas. Netrukus po komandos lyderio taškų, du sėkmingus išpuolius pridėjo ir Valančiūnas, kuris pirmuosius savo taškus pelnė po gero DeRozano perdavimo, o netrukus pridėjo ir du baudų metimus (7:2).

Kai Kanados ekipai nekrito metimai iš žaidimo, Valančiūnas vėl pasižymėjo. Uteniškis pelnė taškus po verpstės ir išaikė savo komandą priekyje (11:7).

Solidžiai rungtynes pradėjęs Valančiūnas pirmajame kėlinyje buvo geriausias „Raptors“ žaidėjas. Jo sąskaitoje 8 taškai ir 9 atkovoti kamuoliai.

Po puikaus pirmojo kėlinio, Valančiūnas tapo pirmuoju žaidėju nuo 2010 metų, atkrintamųjų varžybų pirmajame kėlinyje atkovojusiu 9 kamuolius.

„Raptors“: Jonas Valančiūnas 8, DeMaras DeRozanas ir DeMare Carrollas po 4.
„Pacers“: Paulas George'as 6.

II kel.

Antrajame kėlinyje Valančiūnas į aikštelę grįžo tik jam įpusėjus. Prieš pat lietuvio sugrįžimą jo komandos draugai pelnė 7 taškus iš eilės ir padidino savo atotrūkį iki aštuonių (36:28). Vis tik uteniškis aikštelėje išbuvo tik 2 minutes. Su teisėjo sprendimu skirti jam pražangą puolime nesutikęs lietuvis nusiraminti privalėjo ant atsarginių suolelio. Ketvirčio pabaigoje Monta Elliso tolimas metimas išlygino rezultatą (41:41).

Aikštelę Valančiūnas paliko savo sąskaitoje jau turėdamas 8 taškus ir 15 atkovotų kamuolių.

„Raptors“: Cory Josephas 10, Jonas Valančiūnas 8.
„Pacers“: Monta Ellisas ir George'as Hillas po 7.

III kėl.

Trečiojo kėlinio antroje pusėje Valančiūnas sužaidžia puikią atkarpą. Sumetęs du baudų metimus, kitoje aikštelės pusėje JV blokuoja varžovo mėginimą atlikti dėjimą. Negana to puolime Valančiūnas pats efektingai įkrauna kamuolį iš viršaus (56:52).

Valančiūnas trečiojo kėlinio pabaigoje savo sąskaitoje turi 12 taškų ir 19 atkovotų kamuolių. Pagal pastarąjį rodiklį lietuvis sumušė klubo atkovotų kamuolių atkrintamosiose rekordą (18). Kartu tai yra ir geriausias JV karjeros rezultatas.

Netrukus lietuvis užsidirbo ketvirtąją asmeninę pražangą ir Dwane'as Casey pasodino jį ant atsarginių suolelio. Su Bismacku Biyombo likę „Raptors“ krepšininkai neteko savo persvaros ir tas pats Ellisas dar kartą ją persvėrė (60:58).

„Raptors“: Paulas George'as 23, Monta Ellisas 12.
„Pacers“: Jonas Valančiūnas ir DeMaras DeRozanas po 12.