16:11 8 1-1 2-3 0-0 1 2 0 1 0 9
36:14 13 4-6 1-7 2-3 4 4 1 1 1 12
139 33-77 18-51 19-23 79 32 9 12 11 122
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

Šį vakarą Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Niujorko „Knicks“ (21-27) komanda Atlantoje mes iššūkį ketvirtąją vietą Rytų konferencijoje užimančiai Atlantos „Hawks“ (27-20) ekipai.

Po pirmojo kėlinio Niujorko komanda pirmauja – 37:30.

Mindaugas Kuzminskas Jeffo Hornaceko raginimą žengti į aikštelę išgirdo jau įpusėjus pirmajam kėliniui ir trenerio greičiausiai nenuvylė. Kuzia greitai įsitraukė į „Knicks“ žaidimą ir per pirmąsias savo 7 minutes pelnė 7 taškus (1/2 dvit., 1/1 trit., 2/3 baud. met.) bei atkovojo kamuolį. Rezultatyvesnis už jį buvo tik 17 taškų pelnęs Carmelo Anthony.

„Knicks“: Carmelo Anthony 17, Mindaugas Kuzminskas 7.
„Hawks“: Paulas Millsapas 12, Kentas Bazemore'as 5.

Po antrojo kėlinio Niujorko komanda pirmauja 65:61.

Antrajame kėlinyje Kuzminskas gavo dar šešias minutes pasireikšti, tačiau per šį laiką tikslo nepasiekė nė vienas jo mėginimas užpulti krepšį. Antroje ketvirčio pusėje „Knicks“ pasiekė dviženklę persvarą (57:47), tačiau jos išlaikyti nesugebėjo ir Kento Bazemore'o vedama Atlantos komanda iki kėlinio pabaigos sugebėjo sušvelninti savo situaciją.

„Hawks“: Paulas Millsapas 19, Kentas Bazemore'as 10.
„Knicks“: Carmelo Anthony 23, Courtney Lee 10.

Po trečiojo kėlinoo „Knicks“ atsilieka 81:83.

Didžiąją trečiojo kėlinio dalį Mindaugas Kuzminskas praleido ant atsarginių komandos suolelio, o antroje ketvirčio pusėje pasirodęs aikštėje taškus pelnė dėjimu. Prieš kėlinio pabaigą „Hawks“ pelnė devynis taškus be jokio atsako ir įgijo šešių taškų pranašumą (83:77).

„Hawks“: Paulas Millsapas 20, Kentas Bazemore'as ir Dennisas Schroderis po 14.
„Knicks“: Carmelo Anthony 28, Kristapas Porzingis 13, Courtney Lee 10.

Po ketvirtojo kėlinio rezultatas lygus – 104:104.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus minutei, ką tik nuo suolo pakilęs Justinas Holiday smeigė gyvybiškai Niujorko komandai reikalingą tolimą metimą, po kurio rezultatas buvo persvertas (102:101).

Tiesa, „Hawks“ ginklų nesudėjo ir netrukus minimalią pervsrą šeimininkams sugrąžino Dwightas Howardas (103:102).

Kitoje atakoje Carmelo Anthony dvitaškis tikslo nepasiekė, o Timas Hardaway pataikė tik vieną baudą, „Knicks“ suteikdamas dar vieną galimybę.

O ja Anthony pasinaudojo – „Knicks“ lyderis pataikė dvitaškį, kuris išlygino rezultatą ir šeimininkams paliko 2 sekundes. (104:104).

„Hawks“: Paulas Millsapas 23, Timas Hardaway 18.
„Knicks“: Carmelo Anthony 34, Kristapas Porzingis 15, Brandonas Jenningsas 12, Mindaugas Kuzminskas 11.

Po pirmojo pratęsimo rezultatas lygus – 113:113.

Jame buvo panašu, kad Niujorko klubas vis tik perlauš susitikimo eigą (111:108), tačiau „Knicks“ klaidomis pasinaudojusi „Hawks“ sugebėjo ir vėl išlyginti rezultatą (111:111).

Visgi netrukus komandos dar kartą apsikeitė taškais ir ekipoms santykius aiškintis teko antrame pratęsime.

„Hawks“: Paulas Millsapas 25, Timas Hardaway 19.
„Knicks“: Carmelo Anthony 38, Kristapas Porzingis 15.

Po antrojo pratęsimo rezultatas lygus – 123:123.

„Knicks“ komandai išsigelbėti buvo lemta ir antrajame pratęsime. Iki jo pabaigos likus vos sekundei, Courtney Lee pataikė tolimą metimą ir rezultatas dar kartą tapo lygos (123:123). „Knicks“ lyderis Carmelo Anthony mačą jau baigė dėl išnaudotų pražangų limito.

Po trečiojo pratęsimo rezultatas vis dar lygus – 130:130.

Trečiajame pratęsime ryškia „Knicks“ figūra tapo Mindaugas Kuzminskas, kuris likus kiek daugiau nei pusantros minutės išlygino rezultatą (128:128). Vėliau Courtney Lee pataikė dvi baudas, tačiau netrukus dvitaškiu atsakė ir Dennisas Schroderis, taigi komandos žais jau ketvirtą pratęsimą.