12:01 10 4-7 0-0 2-3 3 0 0 1 0 8
26:17 2 0-3 0-0 2-2 6 3 0 4 0 4
82 20-39 8-16 18-26 33 19 5 9 1 88
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

3:2, 1 min.: Rungtynes galingu dėjimu pradeda Lima, Langfordas atsako tritaškiu.

5:4, 2 min.: Jankūnas pasižymi dvitaškiu. Langfordas įmeta penktąjį tašką.
9:4, 3 min.: Lima nepasiekia Parachovskio metimo. Baltarusis įmeta dar vieną dvitaškį.
11:6, 4 min.: Lima dar kartą dėjimu drebina krepšį. Parachovskis realizuoja abu baudų metimus.

Jonas Miklovas, „BasketNews.lt“ žurnalistas Kazanėje
Visi 5 „Žalgirio“ starto penketo žaidėjai gavo po pražangą vos per 3 pirmąsias rungtynių minutes ir UNIKS anksti stoja prie baudų metimo linijos.

15:9, 5 min.: Langfordas taip pat pataiko abi baudas. Lima nuo baudų metimų linijos pataiko tik kartą. Dar du Parachovskio taškai, į kurio tuo pačiu atsako Lima.
17:12, 6 min.: Colomas pratęsia taiklių UNIKS baudų metimų seriją. Motumas smeigia tritaškį.
19:16, 7 min.: Kavaliauskas įmeta dvitaškį antruoju bandymu. Baničius pataiko baudų metimus. Lekavičius įveikia varžovo gynybą.
19:20, 8 min.: Motumas pataiko vieną baudą iš dviejų. Motumas pataiko antrąjį tritaškį.
21:22, 9 min.: Ulanovas realizuoja baudų metimus. Williamsas kala iš viršaus.

Edgaras Ulanovas, dažnai daugiausiai žaidžiantis „Žalgirio“ krepšininkas, šiandien tapo tik 10-uoju žengusiu į aikštę. Ir jau antroje atakoje jis išprovokuoja pražangą bei sumeta baudas.

23:24, 10 min.: Williamsas antrą kartą paeiliui atlieka dėjimą, į tai dvitaškiu atsako Kavaliauskas.

„Žalgiris“ tragiškai pradėjo rungtynes gynyboje, per pirmas 5 minutes praleisdami 17 taškų. Bet tada viskas pasikeitė. Antrasis penketas gynyboje tvarkėsi kur kas geriau ir per kitas 5 minutes buvo praleisti tik 6 taškai, 4 iš jų – greitose atakose po Lataviouso Williamso dėjimų.

UNIKS: Artsiomas Parachovskis 8, Keithas Langfordas 7.
„Žalgiris“: Augusto Lima ir Brockas Motumas po 7.

26:26, 11 min.: Lekavičiaus taškai greitoje atakoje. Antipovas tritaškiu lygina rezultatą.
28:30, 12 min.: Jankūno baudų metimai skrodžia tinklelį. Colomas realizuoja dvi baudas iš trijų.
35:30, 13 min.: Voronovo tritaškis iš aikštės krašto persveria rezultatą UNIKS naudai. Williamso dvitaškis su pražanga, tačiau bauda skrieja pro šalį.
35:30, 14 min.: Varžovai įgyja 5 taškų persvarą ir Jasikevičius prašo pertraukėlės.
35:34, 15 min.: Jankūnas pelno keturis taškus paeiliui.
37:36, 16 min.: Kavaliausko taškai po puikaus Jankūno perdavimo. Baničiaus vienas prieš vieną įveikia Jankūną.
41:36, 17 min.: Parachovskio metimas nuo lentos. Dar du Baničiaus taškai.
43:38, 18 min.: Laisvas likęs Jankūnas įmeta iš vidutinio nuotolio. Vos pasirodęs aikštėje Williamsas vėl krauna į krepšį.

„Žalgirio“ gynyba antrajame kėlinyje vėl labai prasta. UNIKS verčia taškus iš po krepšio, kai po prasiveržimų link krepšio vienas iš „Žalgirio“ aukštaūgių puola padėti komandos draugui, o rusai randa laisvą krepšininką.

43:42, 20 min.: Milaknis įmeta abi baudas, o aidinti sirenai pirmuosius taškus pelno Valinskas.

UNIKS: Artsiomas Parachovskis 10 (4/6 dvit., 2/2 baudos), Lataviousas Williamsas 8 (4/4 dvit.), Keithas Langfordas 7.
„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 12 (6/6 baudos), Augusto Lima ir Brockas Motumas po 7.

„Žalgirio“ šiandien griūva su Kevinu Pangosu ir kyla su Luku Lekavičiumi. Kanadiečio +/- po dviejų kėlinių yra -12, o Luko +11. Abi komandos kol kas itin brangina kamuolį – UNIKS suklydo 4, o „Žalgiris“ – vos 3 kartus.

Rungtynių protokolas skelbia, kad rungtynes Kazanės arenoje stebi 3854 žiūrovai. Tai reiškia, kad užpildyta pusė arenos. Man panašiau, kad tą skaičių reiktų dalinti dar per pusę, bet Rusija ir statistikos pagražinimas turi ilgą ir gražią istoriją.

43:42, 21 min.: Komandos apsikeičia netaikliais metimais.
43:45, 22 min.: Jankūnas įmeta tritaškį.
43:47, 23 min.: Westermannas greitoje atakoje lengvai pelno taškus.
46:47, 24 min.: Langfordas pelno pirmuosius UNIKS taškus trečiajame kėlinyje.
48:49, 25 min.: Parachovskis realizuoja abi baudas. Lima įmeta dvitaškį su pražanga, bet prameta baudą.

Artūras Milaknis, žaisdamas su savo buvusia komanda, vėl atrodo sudegęs. Dvikovą jis pradėjo starto penkete, bet per beveik 16 minučių žaidimo kol kas pelnė du taškus (baudų metimais), prametė visus 4 metimus iš žaidimo, o keli metimai buvo tokie, kokių jis niekada nemeta.

51:52, 26 min.: Westermanno ir Langfordo tritaškiai.
55:54, 27 min.: Williamsas metimu iš vidutinio nuotolio persveria rezultatą. Langfordas sumeta baudas, Jankūnas atsako dvitaškiu.
57:58, 28 min.: Lekavičiaus bauda, Seibučio tritaškis ir Langfordo dvitaškis.
57:62, 29 min.: Kavaliauskas įmeta vieną baudą iš dviejų. Po atkovoto kamuolio puolime vidurio puolėjas pelno du taškus su pražanga.

Vien kovingumas kartais rungtynėse lemia kelis taškus ir trečiojo kėlinio pabaigoje buvęs epizodas tai pademonstravo. „Žalgirio“ atakai buvo likęs 0,3 sekundės, Ulanovas metė iš nepatogios padėties, bet Lekavičius atsikovojo kamuolį puolime, o netrukus Kavaliauskas pelnė du taškus su pražanga ir realizavo baudą.

60:64, 30 min.: Colomas pataiko abi baudas. Lengvi Jankūno taškai. Parachovskis prameta pirmąją baudą.

UNIKS: Keithas Langfordas 17, Artsiomas Parachouskis 13, Lataviousas Williamsas 10 (5/5 dvit.).
„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 19 (6 atk. kam.), Antanas Kavaliauskas 10, Augusto Lima 9, Brockas Motumas 7.

62:64, 31 min.: Parachovskis krauna iš viršaus.
62:69, 32 min.: Trečiasis Motumo tolimas metimas ir Westermanno dvitaškis.
65:71, 33 min.: Colomo tolimas šūvis, į kurį dvitaškiu atsako Westermannas.
67:74, 34 min.: Lekavičiaus tolimas šūvis didina „Žalgirio“ persvarą iki 9 taškų, tačiau tuoj pat pasižymi Williamsas.
70:74, 35 min.: Colomas pelno tritaškį.
72:74, 36 min.: Langfordo dvitaškis mažina „Žalgirio“ pranašumą iki 2 taškų.
75:76, 38 min.: Langfordas persveria rezultatą, tačiau netrukus žalgiriečiams persvarą grąžina Lekavičius.
77:76, 39 min.: Langfordas persveria rezultatą.
80:82, 40 min.: Westermanno tritaškis. Jankūnas įmeta dvi baudas. Varžovai įmeta tritaškį, tačiau pergalę švenčia žalgiriečiai.