Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

Tomas Vanagas, „BasketNews.lt“ žurnalistas „Švyturio“ arenoje
Abi komandos mačą pradeda aukštais penketais. „Lietkabelyje“ yra keturi žaidėjai virš 2 metrų (Čepukaitis, Kšištofas, Peiners ir Jasaitis), „Neptūne“ – trys (Galdikas, Želionis ir Kisielius). Tiesa, panevėžiečiai atsivežė tik tris žaidėjus, žemesnius nei 2 metrų ūgio: Aukštikalnį, Leonavičių ir Wiliamsą.

5:0, 1 min.: Rungtynes penkiais taškais pradeda Želionis.
10:0, 2 min.: Seibutis greitoje atakoje pelno dvitaškį ir „Lietkabelis“ po 71 žaidimo sekundės prašo pertraukėlės. Johnsonas smeigia tritaškį.
10:4, 3 min.: Jasaičio ir Čepukaičio dvitaškiai.
15:9, 4 min.: Seibučio ir Kšištofo metimai. Seibutis pataiko dvitaškį su pražanga, tačiau bauda skrieja pro šalį. Pasižymi ir Peiners.
17:9, 5 min.: Pirmieji Šulskio taškai.
17:12, 6 min.: Jasaitis iš krašto smeigia tritaškį.
17:13, 7 min.: Peiners pataiko vieną baudą.
21:16, 8 min.: Peinerio dvitaškis su pražanga. Kisielius po krepšiu atrandą laisvą Šulskį. Delininkaitis neklysta nuo baudų metimų linijos.
24:18, 9 min.: Laisvas likęs Šulskis pasižymi ir iš toli. Darjušas atsako dvitaškiu.
26:19, 10 min.: Želionis pataiko baudų metimus. Skučas įmeta vieną baudą.

„Neptūnas“: Vytautas Šulskis, Renaldas Seibutis ir Edgaras Želionis po 7.
„Lietkabelis“: Žanis Peiners 7, Simas Jasaitis 5.

27:19, 11 min.: Leonavičius užsidirba paprastą ir techninę pražangą. Tai trečioji nuobauda jam. Delininkaitis pataiko baudą.
27:22, 13 min.: Skučo dvitaškis su pražanga.
33:25, 14 min.: Želionis pataiko iš toli ir pirmasis pelno 10 taškų. Tritaškiais apsikeičia Johnsonas ir Jasaitis.
35:25, 15 min.: Seibučio taškai.
35:27, 16 min.: Peinerio lengvi taškai greitoje atakoje.
39:29, 17 min.: Galdikas šeimininkams grąžina dviženklę persvarą, tačiau ją nukerpa Jasaitis. Galdikas pasižymi dvitaškiu.
39:33, 18 min.: Kšištofas neklysta mesdamas baudas, Jasaitis prideda dvitaškį.

42:33, 19 min.: Trečiasis Želionio tritaškis iš tiek pat bandymų.
42:38, 20 min.: Čepukaičio dvitaškis su pražanga. Čepukaitis pelno dar du taškus.

„Neptūnas“: Edgaras Želionis 13 (1/2 dvit., 3/3 trit., 2/2 baudos), Renaldas Seibutis 9 (3/4 dvit.),  Vytautas Šulskis 7.
„Lietkabelis“: Simas Jasaitis 12 (2/2 trit.), Žanis Peiners 9 (3/4 dvit., 3/4 baudos), Vaidas Čepukaitis.

42:40, 22 min.: Čepukaitis panevėžiečių deficitą mažina perpus.
42:43, 24 min.: Kšištofas tritaškiu persveria rezultatą.
44:49, 25 min.: Želionio dvitaškis. „Lietkabelio“ gretose tritaškius pataiko Kšištofas ir Leonavičius.
49:49, 26 min.: Želionis smeigia ketvirtąjį tritaškį iš tiek pat bandymų. Johnsona lygina rezultatą.
49:54, 27 min.: Peineris ir Skučas pelno penkis taškus. Želionis įmeta penktąjį tri taškį.
54:54, 28 min.: 23-ąjį tašką pelnęs Želionis lygina rezultatą. Peiners pataiko baudas, o Delininkaitis tritaškiu persveria rezultatą.
60:57, 29 min.: „Lietkabelis“ iš keturių baudų pataiko vieną. Galdikas atkovoja kamuolį puolime ir nenusileidęs ant parketo pelno dvitaškį su pražanga.
61:59, 30 min.: Svečių deficitą mažina Skučas. Skučas krinta ant parketo ir iškart yra baudžiamas technine pražanga. Delininkaitis pataiko baudą.

„Neptūnas“: Edgaras Želionis 23 (3/4 dvit., 5/5 trit., 2/2 baudos), Renaldas Seibutis 9 (3/5 dvit.), Jerry Johnsonas 8 (7 rez. perd.), Vytautas Šulskis ir Tomas Delininkaitis po 7.
„Lietkabelis“: Žanis Peiners 14, Simas Jasaitis 12 (2/2 trit.), Kšištofas Lavrinovičius 10, Vaidas Čepukaitis ir Žygimantas Skučas po 9.

63:59, 31 min.: Lemiamą ketvirtį dvitaškiu pradeda Seibutis.
65:63, 32 min.: Komandos apsikeičia dvitaškiais.
67:63, 33 min.: Seibutis pelno šeštąjį „Neptūno“ tašką iš eilės.
67:64, 33 min.: Kšištofas realizuoja baudos metimą.
69:64, 34 min.: Želionio du taškai.
71:64, 34 min.: Kačinas sumeta abu baudų metimus.
73:66, 35 min.: Leonavičius solo reidą užbaigia taikliu metimu. Tuo pačiu atsako Seibutis.
73:69, 35 min.: Peiners pataiko iš toli.
75:69, 37 min.: Johnsonas sėkmingai imasi iniciatyvos ir pelno du taškus.
75:71, 37 min.: Tuo pačiu atsako ir Williamsas.
77:71, 38 min.: Dar vienas Johnsono reidas.
77:75, 39 min.: Svečiai sužaidžia derinį du prieš du, o atakos smaigalyje atsiduria Skučas.
79:75, 39 min.: Seibutis pataiko dvitaškį.
81:75, 40 min.: Seibutis realizuoja abu baudų metimus.
81:78, 40 min.: Aukštikalnis pataiko įspūdingą tritaškį ir priverčia Kazį Maksvytį prašyti minutės pertraukėlės.