2018-02-11 17:20
Žiūrovai: 9830

Mačo eiga:

0:3, 1 min.: Ulanovas smeigia tritaškį.
4:5, 2 min.: Toupane'as pelno taškus po Pangoso perdavimo, Echodas pasižymi iš vidutinio nuotolio.
4:7, 3 min.: Du Pangoso taškai.
9:16, 5 min.: Madgenas pataiko iš vidutinio nuotolio, Jankūnas atsako tritaškiu. Mavrokefalidis smeigia tritaškį, tą patį kitoje atakoje daro Toupane'as. Netrukus prancūzas iš to paties kampo dar kartą pataiko iš toli ir Kurtinaitis prašo minutės pertraukėlės.

Vilius Stalgaitis, „BasketNews.lt“ žurnalistas „Siemens“ arenoje
Rungtynėms prasidėjus, „Lietuvos rytas“ neišsilaiko arti „Žalgirio“ dėl akis badančių klaidų tiek gynyboje, tiek puolime. Keliais perdavimais visą sostinės klubo gynybą ardantys kauniečiai jau pataikė 4 tritaškius iš tiek pat galimų, o puldami „Lietuvos ryto“ žaidėjai stringa įvesdami kamuolį arčiau krepšio – 3 klaidos.

9:18, 6 min.: Pangoso du taškai.
9:20, 7 min.: Jankūnas pataiko iš po krepšio.

Jonas Miklovas, „BasketNews.lt“ žurnalistas „Siemens“ arenoje
Antanas Kavaliauskas žengia į aikštę ir yra pasitinkamas švilpimu. Garsiausiai jis buvo nušvilptas ir per pristatymą.

9:23, 9 min.: Artūras Milaknis paskutinę atakos sekundę smeigia tritaškį.
14:23, 10 min.: Mindaugas Girdžiūnas pataiko iš toli ir nutraukia penkių minučių „Lietuvos ryto“ taškų badą. Netrukus du taškus prideda Giedraitis ir Jasikevičius prašo minutės pertraukėlės.
14:26, 10 min.: Pangosas paskutinę atakos sekundę smeigia tritaškį.

„Lietuvos rytas“: Loukas Mavrokefalidis ir Mindaugas Girdžiūnas po 3.
„Žalgiris“: Axelis Toupane’as 8, Kevinas Pangosas 7 (4 rez. perd.), Paulius Jankūnas 5.

Kitoks rezultatas po pirmojo kėlinio sunkiai įsivaizduojamas, kadangi „Žalgiris“ per pirmąsias 10 minučių šeimininkams įskraidina 6 tritaškius iš 7. Dauguma „Žalgirio“ bombų tikslą pasiekė po visiškai laisvų ir taktiškai išvestų metimų Tuo metu puolime kol kas klimpantys vilniečiai pirmajame kėlinyje pataikė 2 tritaškius iš 6.

14:30, 11 min.: „Lietuvos rytas“ klysta ir Girdžiūnas, stabdydamas greitą ataką, baudžiamas nesportine pražanga. Milaknis tada realizuoja baudas, o Daviesas pelno du taškus iš po krepšio.
17:30, 12 min.: Petersonas pataiko iš toli.
21:32, 14 min.: Petersonas ir Echodas pelno po du taškus, Daviesas atsako metimu iš po krepšio.
25:32, 15 min.: Baronas pelno du taškus, Giedraitis drebina krepšį dėjimu.

Galbūt ne viskas Martynui Echodui šiandien pavyksta, bet noro ir aistros iš jo neatimsi. Po galingo Roko Giedraičio dėjimo jis pats prapliupo emocijų banga, užvesdamas ir komandos draugus, o neseniai du blokus iš eilės išrašė Brandonui Daviesui, taip emocingai ragindamas užsivesti ir komandos draugus.

32:32, 17 min.: Petersonas pataiko iš toli, Krameris ir Baronas prideda po dvitaškį ir rezultatas lygus.
35:35, 17 min.: Milaknis tritaškiu nutraukia „Žalgirio“ badą, Baronas atsako tuo pačiu.
38:35, 18 min.: Petersonas smeigia tritaškį ir „Lietuvos rytas“ pirmą kartą šiandien pirmauja.
38:37, 18 min.: Du Kavaliausko taškai.
38:38, 20 min.: Ulanovas pataiko baudą.

„Lietuvos rytas“: Travisas Petersonas 11, Jimmy Baronas 7, Chrisas Krameris (6 rez. perd.), Rokas Giedraitis ir Martynas Echodas.
„Žalgiris“: Artūras Milaknis 8, Kevinas Pangosas 7 (5 rez. perd.), Edgaras Ulanovas ir Brandonas Daviesas po 4.

43:40, 21 min.: Echodas pelno du taškus, Petersonas prideda dvitaškį su pražanga.
43:42, 24 min.: Milaknis greitoje atakoje pelno du taškus.
46:43, 26 min.: Petersono tritaškis.

Per pirmąsias 11 mačo minučių surinkę 30 taškų, per kitas 14 min. kauniečiai pelnė vos 12. „Lietuvos rytas“ per analogišką analogiškas atkarpas įmetė atitinkamai 14 ir 32 taškus.

46:44, 27 min.: Toupane'as realizuoja baudas.
48:44, 28 min.: Mavrokefalidis pelno du taškus iš vidutinio nuotolio.
50:45, 28 min.: Pangosas pataiko baudą, Mavrokefalidis atsako dvitaškiu.
52:45, 29 min.: Madgenas paskutinę sekundę pelno taškus ir Jasikevičius prašo minutės pertraukėlės.
52:47, 29 min.: Kavaliauskas realizuoja baudas.
54:50, 30 min.: Ulanovas pataiko iš toli, Mavrokefalidis atsako dvitaškiu.

„Lietuvos rytas“: Travisas Petersonas 17, Loukas Mavrokefalidis 9, Jimmy Baronas 7.
„Žalgiris“: Axelis Toupane’as ir Artūras Milaknis po 10, Edgaras Ulanovas 9, Kevinas Pangosas 8 (5 rez. perd.).

58:55, 32 min.: Giedraitis ir Toupane'as keičiasi taikliais metimais, Petersonas pelno du taškus, Milaknis atsako tritaškiu.
58:58, 33 min.: Ulanovas pataiko iš toli.
58:60, 33 min.: Ulanovas pelno du taškus po prasiveržimo.

Po Roko Giedraičio dvitaškio, „Lietuvos rytas turėjo šešių taškų persvarą, tačiau aukštesnę pavarą jungęs „Žalgiris“ grįžta į lenktynes – aštuoni taškai iš eilės ir Šaro kariauna vėl priekyje. Ką tik triukšmavusi „Siemens“ arena prityla. Kurtinaitis prašo minutės pertraukėlės, o Jasikevičius savo auklėtinius pasitinka plojimais.

60:60, 34 min.: Krameris pelno du taškus.
65:60, 35 min.: Giedraitis smeigia 5 taškus iš eilės.

Kevinas Pangosas suklysta du kartus per tris atakas ir kanadiečio sąskaitoje jau – 6 klaidos. Tai – daugiau nei jis turi surinkęs rezultatyvių perdavimų (5).

Šarūnui Jasikevičiui šiandien aikštėje trūksta veikiančios priekinės linijos grandies. Paulius Jankūnas per 16 minučių kol kas pelnė 5 taškus ir atrodo izoliuotas iš žaidimo, o Aaronas White’as per 14 minučių apskritai prametė abu savo metimus ir dukart suklydo.

67:61, 37 min.: Pangosas pataiko vieną baudą, Krameris atsako dvitaškiu.
67:63, 37 min.: Toupane'as realizuoja baudas.
69:63, 38 min.: Pangosas klysta 7-ąjį kartą šiandien, Madgenas pataiko iš vidutinio nuotolio ir Šaras prašo minutės pertraukėlės.
71:65, 39 min.: Ulanovas pelno du taškus, Mavrokefalidis atsako tuo pačiu.
71:66, 40 min.: Viena taikli Davieso bauda.
71:68, 40 min.: Du Pangoso taškai.
73:68, 40 min.: Petersonas realizuoja baudas, lieka 21 sek.