24:47 7 2-4 1-6 0-0 3 2 4 3 1 5
68 18-36 4-22 20-23 30 11 9 14 3 65
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas
Rungtynių eiga

2:3, 1 min.: Rungtynių taškų sąskaitą dvitaškiu iš po krepšio atidaro Qvale'as, Krameris atsako tritaškiu.
4:3, 2 min.: Collinsas įveikia „Lietuvos ryto“ gynybą.
7:5, 3 min.: Collinsas smeigia ir tritaškį, po kurio Kurtinaitis prašo pertraukėlės. Echodas realizuoja baudų metimus.
12:5, 4 min.: Antrasis Qvale'o dvitaškis, Antipovas prideda tritaškį.
14:7, 5 min.: Echodas pelno ketvirtąjį tašką, o po dar vieno Antipovo metimo „Lokomotiv“ persvara didėja iki dvigubos.
16:7, 6 min.: Lacey įmeta abi baudas.
20:7, 7 min.: Pirmuosius taškus pelno Raglandas, netrukus jis prideda ir antrąjį dvitaškį.
20:12, 8 min.: Petersono du taškai ir Madgeno tolimas šūvis mažina deficitą iki 8 taškų.
25:12, 9 min.: Elegaro baudų metimai ir du greiti Broekhoffo taškai. Kulaginas įmeta vieną baudos metimą iš dviejų.
25:12, 10 min.: Komandos kėlinio pabaigoje nepelno taškų.

„Lokomotiv“: Pavelas Antipovas (3 per. kam.) ir Mardy Collinsas po 5, Joe Raglandas ir Brianas Qvale’as po 4.
„Lietuvos rytas“: Martynas Echodas 4, Benas Madgenas ir Chrisas Krameris po 3.

27:12, 11 min.: Elegaras kėlinį pradeda dėjimu iš viršaus.
30:15, 12 min.: Madgenas smeigia tolimą šūvį iš aikštės krašto. Lacey pelno dvitaškį ir prideda baudos metimą po Petersono techninės pražangos.
30:17, 13 min.: Tolimas Petersono dvitaškis.
32:17, 14 min.: Septintasis Antipovo taškas.
35:20, 16 min.: Madgenas realizuoja visas tris baudas. Kulaginas smeigia tritaškį.
38:20, 17 min.: Dar vieną tritaškį pataiko Broekhoffas.
41:21, 18 min.: Trečiasis iš eilės „Lokomotiv“ tritaškis. Krameris pataiko vieną baudos metimą.
44:23, 19 min.: Kramerio reidas po krepšiu, į kurį oponentai atsako tritaškiu.
44:25, 20 min.: Taiklūs Kramerio baudos metimai.

„Lokomotiv“: Dmitrijus Kulaginas, Joe Raglandas ir Pavelas Antipovas po 7, Brianas Qvale’as 6, Ryanas Broekhoffas ir Mardy Collinsas po 5.
„Lietuvos rytas“: Benas Madgenas 9 (2/4 trit.), Chrisas Krameris 8 (3 rez. perd.), Martynas Echodas, Rokas Giedraitis ir Travisas Petersonas po 4.

46:28, 21 min.: Echodo du taškai su pražanga. Qvale'as atsako dvitaškiu.
46:31, 22 min.: Giedraičio tolimas metimas.
48:35, 23 min.: Dvitaškiais apsikeičia abi komandos, Echodas neklysta nuo baudų metimų linijos.
48:37, 24 min.: Jomantas išplėšia kamuolį iš varžovo ir pelno dvitaškį.
48:39, 25 min.: Jomantas įmeta dar vieną dvitaškį, mažina deficitą iki vienženklio ir priverčia Obradovičių prašyti pertraukėlės.
50:41, 25 min.: Elegaras kala iš viršaus, Giedraitis atsako tuo pačiu.
54:42, 26 min.: Jomantas pataiko vieną baudą. Keturios iš eilės Elegaro baudos.
54:44, 27 min.: Madgeno metimas.
56:47, 28 min.: Krameris pasižymi iš po krepšio. Kitoje atakoje įžaidėjas išprovokuoja pražangą, tačiau įmeta tik vieną baudą.
57:49, 29 min.: Collinsas ir Lukauskis pasižymi dvitaškiais, Elegaras įmeta vieną baudą.
59:54, 30 min.: Barono dvi baudos. Collinso metimas atsilošus. Kėlinį Baronas užbaigia pataikydamas tris baudas.

„Lokomotiv“: Frankas Elegaras 11 (7/8 baudos), Brianas Qvale’as 10 (5/5 dvit.), Mardy Collinsas 9 (6 atk. kam.), Dimitrijus Kulaginas, Joe Raglandas ir Pavelas Antipovas po 7.
„Lietuvos rytas“: Benas Madgenas ir Chrisas Krameris (4 rez. perd.) po 11, Martynas Echodas 9 (5/5 baudos, 8 atk. kam.), Jimmy Baronas 7.

61:58, 31 min.: Giedraitis kala iš viršaus, Krameris prideda dvitaškį ir „Lietuvos ryto“ deficitas mažėja iki 3 taškų.
66:58, 33 min.: Trečiasis Kulagino tritaškis ir Broekhoffo dvitaškis greitoje atakoje.
68:62, 34 min.: Madgeno dvitaškis iš vidutinio nuotolio. Collinsas pelno 13-ąjį tašką, Krameris atsako dvitaškiu.
70:62, 35 min.: Collinsas „Lokomotiv“ komandai grąžina 8 taškų persvarą.
70:64, 36 min.: Krameris taiso savo metimą.
70:66, 37 min.: Ketvirtasis paeiliui Kramerio taškas.
73:66, 38 min.: Broekhoffo tolimas šūvis.
73:68, 39 min.: Taiklios Kramerio baudos.
77:68, 40 min.: Collinso ir Broekhoffo taškai, į kuriuos baudomis atsako Krameris.