8:28 4 2-2 0-0 0-2 2 0 1 0 0 3
98 25-47 9-19 21-31 32 13 7 12 0 90
Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

Lukas Malinauskas, „BasketNews.lt“ žurnalistas „Siemens“ arenoje
Prieš pat rungtynių startą „Siemens“ arenoje pasirodė Lietuvos rinktinės strategas Dainius Adomaitis ir jam nacionalinėje komandoje talkinantis Ramūnas Šiškauskas. Jie įsitaisė šalia „MG Baltic“ vadovo Dariaus Mockaus.

2:0, 1 min.: Ginčo kamuolį laimi Mockevičius, kuris dviem taškais užbaigia pirmąją šeimininkų ataką.
2:2, 1 min.: Gordonas dėjimu taiso komandos draugo metimą.
4:4, 2 min.: Gordonas ir Mockevičius keičiasi taškais.
8:4, 3 min.: Mavrokefalidis ir Krameris pelno keturis taškus iš eilės.
12:6, 4 min.: Gordonas ir Krameris keičiasi taškais.
12:8, 4 min.: Karasiovas pelno taškus iš po krepšio.
14:8, 5 min.: Mavrokefalidis prasiveržia ir pelno du taškus.
14:10, 6 min.: Du Harperio taškai.

Įpusėjus pirmajam kėliniui, Rimas Kurtinaitis yra priverstas iš startinio penketo dėl susirinktų pražangų išimti du komandos vedlius. Jimmy Baronas dusyk taisykles pažeidė per pustrečios minutės, o Loukas Mavrokefalidis – per beveik 6 minutes. Pastarasis pelnė 4 taškus ir atkovojo 2 kamuolius.

19:12, 7 min.: Echodas pelno penkis taškus iš eilės, Valijevas – du.
21:14, 8 min.: Kuricas ir Petersonas keičiasi taškais.
23:15, 9 min.: Harperio ir Petersono taškai.
24:15, 10 min.: Lukauskis pataiko vieną baudą iš dviejų.
26:17, 10 min.: Gordonas pelno du taškus, Lukauskis kala kamuolį iš viršaus.

„Lietuvos rytas“: Martynas Echodas 5, Travisas Petersonas, Egidijus Mockevičius, Loukas Mavrokefalidis ir Chrisas Krameris – po 4.
„Zenit“: Drew Gordonas 8, Demonte'as Harperis 3.

Per pirmąjį kėlinį „Lietuvos rytas“ realizavo net 80 proc. dvitaškių – 12 iš 15, tuo metu „Zenit“ 61,5 proc. (8/13). Taip pat abi komandos prametė po tris tolimus metimus.

26:19, 11 min.: Karasiovo du taškai.
28:19, 12 min.: Mockevičius naudojasi antruoju bandymu.
30:19, 12 min.: Giedraitis realizuoja abi baudas ir „Lietuvos rytas“ pirmąkart įgyja dviženklę persvarą.
33:21, 13 min.: Karasiovas pataiko iš vidutinio nuotolio, Petersonas atsako tritaškiu.
33:23, 14 min.: Gordonas pataiko abi baudas.
35:25, 15 min.: Kuričius ir Mavrokefalidis keičiasi taškais.
35:27, 16 min.: Kuričiaus taškai.
35:31, 16 min.: Kuričius pelno devintąjį tašką iš eilės.
37:36, 17 min.: Gordono pelno keturis taškus, Mockevičius – du.
39:39, 18 min.: Mockevičius pataiko iš po krepšio, Kuricas – iš toli.
39:42, 19 min.: Voronovas pelno du taškus su pražanga.
39:45, 20 min.: Kuričius toliau dominuoja – pelno 17-ąjį tašką.
41:45, 20 min.: Madgenas pataiko dvitaškį, „Zenit“ prašo minutės pertraukėlės.
41:47, 20 min.: Karasiovas didina svečių pranašumą.

„Lietuvos rytas“: Egidijus Mockevičius 10 (6 atk. kam.), Travisas Petersonas 7, Loukas Mavrokefalidis 6.
„Zenit“: Kyle'as Kuričius 17 (5/6 metimai), Drew Gordonas 14 (6/8 metimai), Sergejus Karasiovas 8.

Pirmajame kėlinyje vos du taškus pelnęs Kyle'as Kuričius antrajame ketvirtyje tapo tikru vilniečių košmaru. Snaiperis pataikė abu varžovų tritaškius, iš viso surinko 15 iš 30 komandos taškų bei išvedė „Zenit“ į priekį. Jo sąskaitoje – 20 naudingumo balų

Tuo metu buvęs „Lietuvos ryto“ legionierius Drew Gordonas per 16 minučių pelnė 14 taškų (6/8 dvitaškiai, 2/4 baudos), atkovojo 6 kamuolius bei yra surinkęs 17 naudingumo balų.

43:49, 21 min.: Valijevas pelno pirmuosius taškus trečiajame kėlinyje.
45:49, 22 min.: Krameris pelno du taškus.
45:51, 23 min.: Gordonas pralaužia Mockevičiaus gynybą.
48:51, 23 min.: Mavrokefalidis smeigia tritaškį.

Drew Gordonui prametus pirmąją baudą, Artūras Jomantas žengė kelis žingsnius buvusio bendraklubio link ir kažką mestelėjo žodžiu. Abu susižvalgė ir nusišypsojo. Panašu, kad tarp šių krepšininkų juoda katė neperbėgo po nemalonaus legionieriaus išvykimo iš sostinės.

50:51, 24 min.: Mavrokefalidis realizuoja abi baudas.
50:56, 25 min.: Kuričius smeigia tritaškį, Voronovas prideda dvitaškį ir svečiai vėl tolsta.
52:58, 26 min.: Jomantas ir Gordonas keičiasi taškais.
54:58, 27 min.: Echodas varžovų klaidą verčia dviem taškais.
56:61, 27 min.: Karasiovas ir Giedraitis keičiasi taškais.
58:64, 28 min.: Echodas galingai kala iš viršaus.
60:66, 29 min.: Kuričius ir Echodas keičiasi taškais.
63:66, 29 min.: Giedraitis pataiko baudą, Girdžiūnas varžovų klaidą verčia dviem taškais. „Zenit“ prašo minutės pertraukėlės.
63:68, 30 min.: Gordonas pelno taškus iš po krepšio.
63:71, 30 min.: Kuričius smeigia ketvirtąjį tritaškį.

„Lietuvos rytas“: Loukas Mavrokefalidis 13, Martynas Echodas 11, Egidijus Mockevičius 10.
„Zenit“: Kyle'as Kuričius 25 (7/10 metimai), Drew Gordonas 20, Sergejus Karasiovas 11.

65:75, 31 min.: Ketvirtį keturias taškais pradeda „Zenit“, po kurių pertraukėlės prašo „Zenit“.
70:75, 32 min.: Mavrokefalidžio baudos metimai ir Petersono tritaškis.
72:79, 33 min.: Giedraitis pataiko dvitaškį, tačiau oponentų gretose metimus realizuoja Reynoldsas ir Simonovičius.
74:79, 34 min.: Mavrokefalidžio ir Simonovičiaus dvitaškiai.
77:83, 35 min.: Dar vienas Petersono tolimas šūvis. Butkevičiui skiriama nesportinė pražanga, Kuricas sumeta baudos metimus.
80:86, 36 min.: Karasiovas ir Petersonas apsikeičia tritaškiais. Petersonas pataiko baudos metimus.
85:86, 37 min.: Mavrokefalidis pelno 20-ąjį tašką. Krameris mažina deficitą iki minimalaus.
89:89, 38 min.: Petersonas lygina rezultatą. Harperio ir Giedraičio tritaškiai.
92:93, 39 min.: Kuricas smeigia tolimą metimą. Tuo pačiu pasižymi ir Krameris. Gordonas pataiko vieną baudą.
94:97, 40 min.: Mavrokefalidis persveria rezultatą. Taiklios Karasiovo baudos grąžina persvarą rusams, o Reynoldso metimai didina oponentų persvarą iki 3 taškų.
96:98, 40 min.: Giedraitis sumeta baudas. Reynoldas pataiko vieną baudą ir didina „Zenit“ persvarą iki 2 taškų. Vilniečiams lieka 9,2 sek., tačiau „Lietuvos rytas“ suklydo išsimesdamas kamuolį. „Lietuvos rytas“ buvo priverstas prasižengti, tačiau „Zenit“ prametė abi baudas. Galiausiai Mavrokefalidžio šūvis per visą aikštę buvo netaiklus.