Laikas Komanda Veiksmas Rezultatas

Mačo eiga:

Jonas Miklovas, „BasketNews.lt“ žurnalistas Prienuose
Virginijus Šeškus net nevilki kostiumo – jis yra su komanda, tačiau apsirengęs sportine apranga. Kiti trenerių štabo nariai – Mindaugas Arlauskas ir Marius Leonavičius – kostiumus vilki.

„Vytautas“ vėl demonstruoja atvirą ir greitą krepšinį, paremtą LaVaro Ballo filosofija. Jonaviškiai mačo pradžioje pirmavo 15:10, tačiau LaMelo tada pelnė pirmuosius taškus ir netrukus išvedė savo komandą į priekį 20:17.

LaMelo Ballas ir Kervinas Bristolis sukūrė gražiausią pirmojo kėlinio epizodą, kai jaunasis įžaidėjas užmetė kamuolį ore savo centrui ir šis galingai įkrovė iš viršaus. Netrukus LiAngelo Ballas pataikė iš po krepšio ir „Vytautas“ nutolo 32:22. LaMelo ketvirčio pabaigoje suklydo išsimesdamas kamuolį iš už šoninės linijos ir jonaviškiai ketvirtį baigė taškais iš po krepšio. „Vytauto“ komandos žaidėjai visą pirmą kėlinį žaidė be keitimų.

Rezultatyviausi žaidėjai po pirmojo kėlinio:

„Vytautas“: Regimantas Miniotas 8, LaMelo ir LiAngelo Ballai po 7.

„Jonava“: Brytonas Hobbsas 8, Dovydas Redikas 5.

Kervinas Bristolis patyrė smūgį į veidą ir be jo „Vytautas“ ėmė strigti. „Jonava“ po Tomo Miškinio dvitaškio rezultatą išlygino (49:49), o kitoje atakoje po Justo Vazalio tolimo metimo – ir persvėrė (52:49). Netrukus LaMelo smeigė tolimą metimą, tritaškį pridėjo ir Miniotas, o „Vytautas“ susigrąžino persvarą – 57:54.

Panašu, kad broliai Ballai vėl žais be keitimo. Pirmoje mačo dalyje jie žaidė po 20 minučių. LaMelo į krepšį metė net 18 kartų, pelnė 18 taškų, pridėjo 8 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 5 kamuolius. „Jonava“ dėl čiurnos traumos prarado vieną lyderių, Nnaebuka Anyaorah. Jis žaidė vos 4 minutes ir dabar mačą stebi šaldydamas dešinę čiurną.

Rezultatyviausi žaidėjai po antrojo kėlinio:

„Vytautas“: LaMelo Ballas 18 (4/11 dvit., 3/7 trit., 8 rez. perd., 5 atk. kam.), LiAngelo Ballas 17 (4/8 dvit., 2/7 trit.), Regimantas Miniotas (8 atk. kam.) ir Kervinas Bristolis (7 atk. kam.) po 11.

„Jonava“: Brytonas Hobbsas 17 (6 rez. perd.), Tomas Miškinis 12, Justas Vazalis 8.

Broliai Ballai sukuria gražiausią mačo momentą. LaMelo užmeta kamuolį LiAngelo, šis perduoda jį atgal jaunesniajam broliui ir pastarasis krauna į krepšį iš viršaus. Netrukus LaMelo perima kamuolį ir greitą ataką pabaigia dar dviem efektingais taškais – 82:74.

Tas LaMelo dėjimas ore inicijavo „Vytauto“ spurtą ir šeimininkai jau trečiajame kėlinyje peržengė 100 taškų ribą, o po Edvino Šeškaus tritaškio nutolo 105:85.

Rezultatyviausi žaidėjai po trečiojo kėlinio:

„Vytautas“: LaMelo Ballas 30 (9 rez. perd., 6 atk. kam.), LiAngelo Ballas 22 (3/11 trit.), Regimantas Miniotas 18 (13 atk. kam.), Edvinas Šeškus 17, Justas Sinica 12, Kervinas Bristolis 11.

„Jonava“: Brytonas Hobbsas 23, Tomas Miškinis 20, Justas Vazalis 13.