6:0, 3 min.: Pangoso reidas.
8:0, 3 min.: Toupane'o greita ataka baigiasi taškais.
10:2, 4 min.: Vilniečiams pirmus taškus pelno Mockevičius.

Jonas Miklovas, „BasketNews.lt“ žurnalistas „Švyturio“ arenoje
„Žalgiris“ rungtynes pradeda taip, kad per pirmas 3 minutes užpuola kas kartą, kai pereina į varžovų aikštės pusę. Visus tris pramestus metimus jie kartojo antraisiais šansais ir surenka pirmus 8 rungtynių taškus, kai „Lietuvos rytas“ prameta ir suklysta po du kartus.

10:4, 5 min.: Kramerio baudų metimai.
12:5, 6 min.: Pangoso reidas.
12:7, 6 min.: Mockevičiaus dėjimas.

15:7, 6 min.: Ulanovo taškai su pražanga.
15:9, 7 min.: Mavrokefalidžio baudų metimai.
18:11, 8 min.: Kramerio reidas. Netrukus Ulanovas pataiko iš toli.
20:13, 8 min.: Mavrokefalidis laimi mikrodvikovą prieš Jankūną. Netrukus Kavaliauskas atsako taškais.
20:15, 9 min.: Giedraičio baudų metimai.
20:17, 10 min.: Madgeno metimas švelnina vilniečių atsilikimą.
20:19, 10 min.: Barono taškai.

„Žalgiris“: Kevinas Pangosas ir Edgaras Ulanovas po 6, Brandonas Daviesas.
„Lietuvos rytas“: Egidijus Mockevičius 5, Loukas Mavrokefalidis ir Chrisas Krameris po 4.

Tomas Vanagas, „BasketNews.lt“ žurnalistas „Švyturio“ arenoje
„Žalgiris“ keturias pražangas susirenka per 4 minutes, po minutės penktąją baudą tarp žalgiriečių užsidirba Antanas Kavaliauskas, o į tai reaguodamas Šarūnas Jasikevičius teisėjui Tomui Jasevičiui šaukia pasižiūrėti į švieslentę. Ten, prie „Žalgirio“, degė 5 pražangos, prie „Lietuvos ryto“ – viena. Per likusias 4 minutes pirmajame kėlinyje „Žalgiris“ taisykles pažeidė vieną kartą.

20:21, 11 min.: Echodo dvitaškis.
20:23, 12 min.: Mavrokefalidžio taškai.
23:23, 13 min.: Milaknio tolimas metimas.
23:26, 14 min.: Girdžiūno tolimas metimas.
25:26, 15 min.: Ulanovo reidas.
25:28, 16 min.: Kramerio taškai.

Šarūnas Jasikevičius dar pirmajame kėlinyje iš teisėjo Gyčio Viliaus gavo įspėjimą dėl techninės pražangos, o antrajame jį tuo nubaudė Jurgis Laurinavičius. Įsisiautėjusį „Žalgirio“ trenerį teko raminti jo kolegai Dariui Maskoliūnui.

25:31, 17 min.: Sudėtingas kramerio tolimas metimas. Netrukus White'as pelno taškus su pražanga.
30:31, 18 min.: Dar du „Žalgirio“ amerikiečio taškai.
32:31, 19 min.: Ulanovo taškai su pražanga.

33:34, 19 min.: Madgeno tolimas metimas.
33:35, 20 min.: Echodas pataiko vieną baudą.

„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas 11, Kevinas Pangosas 16, Aaronas White'as 5, Brandonas Daviesas 4.
„Lietuvos rytas“: Chrisas Krameris 9, Loukas Mavrokefalidis 6, Benas Madgenas ir Egidijus Mockevičius po 5.

Neįprasti „Žalgirio“ skaičiai po dviejų kėlinių – vos 5 rezultatyvūs perdavimai ir net 10 klaidų. Be to, kauniečiai itin prastai meta iš toli (2/10). „Lietuvos rytas“ tuo metu suklydo 5 sykius ir pirmauja nepaisant to, kad neblizga atakuodami krepšį (12/29, 41 proc.).

35:35, 20 min.: Toupane'o taškai.
35:38, 22 min.: Madgeno taškai su pražanga.
37:38, 22 min.: Toupane'as sumeta baudas.
39:39, 22 min.: Daviso metimas iš po krepšio.
42:39, 23 min.: Toupane'as smeigia tolimą metimą.
45:39, 24 min.: Tolimą metimą pataiko ir Ulanovas.
47:39, 25 min.: Dar du Ulanovo taškai.
50:42, 26 min.: Kramerio metimas. Netrukus Pangosas pataiko tritaškį su Kramerio pražanga.
52:44, 26 min.: Kramerio reidas. Netrukus taškus pelno ir Kavaliauskas.
53:46, 27 min.: Barono metimas.

Edgaras Ulanovas KMT finale ir vėl žygiuoja MVP titulo ritmu – vos vieną metimą prametęs puolėjas jau turi 16 taškų, taip pat 5 atkovotus kamuolius, 4 išprovokuotas pražangas ir 20 naudingumo balų. Pagal taškus nuo jo mažiausiai atsilieka Pangosas ir Toupane’as (po 9), pagal naudingumo balus – Toupane’as (10). Ulia MVP tapo tiek praėjusių metų KMT finale, tiek LKL finalo serijoje.

57:46, 28 min.: White'as krauna iš viršaus.

59:48, 29 min.: Valinsko reidas.
59:50, 29 min.: Mavrokefalidis sumeta baudas.
60:53, 30 min.: Barono tolimas metimas.

„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas 16, Kevinas Pangosas ir Axelis Toupane'as po 9.
„Lietuvos rytas“: Chrisas Krameris 14, Benas Madgenas ir Loukas Mavrokefalidis po 8.

61:56, 31 min.: Komandos keičiasi taškais.
63:56, 32 min.: White'o metimas.
65:56, 32 min.: Ulanovo metimas po puolime atkovoto kamuolio.
65:58, 33 min.: Echodo taškai.
67:58, 34 min.: Du Kavaliausko metimai iš po krepšio.
71:58, 35 min.: Kavaliausko metimas iš po krepšio.

Šį sezoną nė karto į „Lietuvos ryto“ krepšį neįmetę daugiau nei 70 taškų, šią ribą kauniečiai šį kartą peržengia jau 35-ąją mačo minutę, kai Kavaliauskas pataiko iš vidutinio nuotolio ir pelno šeštąjį iš eilės tašką.

74:58, 37 min.: Pangoso dvitaškis.
74:60, 38 min.: Echodo dėjimas.
77:62, 39 min.: Komandos keičiasi taškais.